Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1924 oglasa

Mladenovac, Vlaška, Oplenačka, 3.5, 100m2, 100000EUR

Vlaška, Beograd

Agencijski ID: 129778, 14a, prizemna, pr, struja, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, dvoriste/basta, cela. Nudimo vam kucu... više

100.000€ (1 000 €/m²)

  • 100m²

Novi Sad, Podbara, Koče Kolareva, 4.5, 163m2, 490000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 74424, 3a, spratna, 2, uknjizen, renoviran, parking. Prodaje se nova kuca na Podbari. Kvalitetno gradjena, uknjizena, 163m2 plus... više

490.000€ (3 006 €/m²)

  • 163m²

PRODAJA KUĆE KRUŠEDOLSKI PRNJAVOR – ODLIČNA LOKACIJA, 3 APARTMANA, 189m²,

Irig

Prodaja kuće Krušedolski Prnjavor – odlična lokacija, idealno za izdavanje stanova i turistički biznis. Na prodaju samostalna spratna kuća u... više

147.900€ (1 661 €/m²)

  • 89m²
  • 1.sprat

Prodaja porodicnog imanja-Donje Nedeljice

Donje Nedeljice, Loznica

PRODAJA PORODIČNOG IMANJA – DONJE NEDELJICE (10 km OD LOZNICE) Na prodaju prostrano porodično imanje u selu Donje Nedeljice, udaljeno svega... više

150.000€ (750 €/m²)

  • 200m²

Prodajem kuću u Temerinu sa lokal i 3 zasebna stana

Temerin

Prodajem kuću u Temerinu 300m2..Sastoji se od 3 stana po 50m2 i lokalom od 150m2. Plac od 1000m2... Kolski ulaz,front 20m , parking , grejanje... više

170.000€ (566 €/m²)

  • 300m²

Kuća sa kafanom u Gospođincima

Žabalj

Prodaje se kuća u Gospođincima na glavnom putu.U sastavu kuće je ugostiteljski objekat kao i pomoćni objekti.Ima dva priključka struje za kucu... više

65.000€ (396 €/m²)

  • 164m²

Kuća domaćinstvo Boljevac na 13,85 ari jedan kilometar od centra Boljevca

1 km od centra, Boljevac Selo, Boljevac

Savršen porodični dom, kompletno seosko domaćinstvo na 13,85 ari udaljeno svega 1 km od centra Boljevca.Sa sjeverne strane izlazi na stari asvaltni... više

47.000€ (361 €/m²)

  • 130m²
  • 1/1 spratova

Rtanj – Rujište kuća 216kvm na 1,2ari ID#26456

Rujište, Boljevac, Boljevac

Prodaje se kuća (pr+1) sa izlaskom stepenicama u potkrovlje, sagrađena sedamdesetih od 216m2 u osnovi 108m2, uknjiženo 61m2 na mestu gde je... više

33.000€ (152 €/m²)

  • 216m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuca u Sremskoj Kamenici

Sremska Kamenica

Na prodaju kuća u Sremskoj Kamenici – odmah useljiva, bez ulaganja! Prodaje se funkcionalna i očuvana porodična kuća od 220m² stambenog prostora... više

240.000€ (960 €/m²)

  • 250m²

Boljevac - 86kvm + 6,16ari

Boljevac, Boljevac

Prodaje se nova porodična kuća Pr+Ptk od 86m2, (u osnovi 100m2) na parceli – građevinsko zemljište od 6a 16m2 u jugo-zapadnom delu Boljevca,... više

99.000€ (1 151 €/m²)

  • 86m²
  • 2/2 spratova

Čukarica, Železnik, Vladanova, 7.0, 310m2, 250000EUR

Železnik, Beograd

Agencijski ID: 112807, 5a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(3), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra,... više

250.000€ (806 €/m²)

  • 310m²

Novi Sad, Đurđevo, Vuka Karadžića, 4.0, 100m2, 60000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 120697, 28a, prizemna, struja, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, garaza,... više

60.000€ (600 €/m²)

  • 100m²

Surčin, Petrovčić, Braće Ljubinković, 8.0, 330m2, 250000EUR

Petrovčić, Beograd

Agencijski ID: 121298, 15a, spratna, pr+1, struja, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, garaza(2), dvoriste/basta,... više

250.000€ (757 €/m²)

  • 330m²

Ruma, Širi centar, , 4.0, 94m2, 103000EUR

Širi Centar, Ruma

Agencijski ID: 125137, 7.69a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking,... više

103.000€ (1 095 €/m²)

  • 94m²

Kuća 88m2, plac 6.68 ari – Baljevac, opština Obrenovac - 68.000€

Baljevac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju kuća u Baljevcu površine 88m2, upisana na 28m2. Struktura: Prizemlje se sastoji od trpezarije i kuhinje, kupatila, nastrešnice za... više

68.000€ (772 €/m²)

  • 88m²
  • .sprat

Čukarica, Sremčica, Školska, 3.5, 87m2, 150000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 102551, 7a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja,... više

150.000€ (1 724 €/m²)

  • 87m²

Novi Sad, Sremska Kamenica, Popovica, 3.0, 139m2, 400000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 129919, 16a, prizemna, terasa, uknjizen. Na prodaju odlicna porodicna kuca od 139m2 na Popovici nedaleko od Mosine Vile. Kuca... više

400.000€ (2 877 €/m²)

  • 139m²

Palilula, Borča, Put za Crvenku, 3.0, 256m2, 250000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 51276, 9a, spratna, pr + i, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, dvoriste/basta, stambeno-poslovna. Nova svetla kuca na velikom... više

250.000€ (976 €/m²)

  • 256m²