Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1924 oglasa

MALA KUĆA

Goge, Sombor

Blizu Vidovđanske ulice se prodaje kuća od 70m2 sa pomoćnim objektima od 19m2 na parceli od 278m2. Kuća je čvrste gradnje, ima pretsoblje, dve... više

38.200€ (545 €/m²)

  • 70m²
  • .sprat

Izuzetna cena, a ulaganje vredi svaki euro, Kamenjar 2, uknjižena, bez tereta

Kamenjar, Novi Sad

Cena nije fiksna, a za nju možete dobiti - vikend kuću na Kamenjaru 2, nedaleko od Limana, na odličnom mestu, dovoljno blizu svim sportskim... više

82.400€ (1 267 €/m²)

  • 65m²
  • .sprat

SPRATNICA BLIZU CENTRA GRADA!

Centar, Sombor

KUĆA! U okviru Venca,nedaleko od samog centra grada,nalazi se kuća,površine 214m2,u dve stambene etaže,ali koja može funkcionisati i kao jedan... više

72.000€ (336 €/m²)

  • 214m²
  • Prizemlje/1 spratova

Voždovac, Ripanj, Natalije Cvetković , Kuća, 220m2, 150000 EUR

Ripanj, Beograd

U lepoj prirodi odlična kuća sama na placu od 15 ari. Kuća se sastoji od prizemlja, visokog prizemlja i polupotkrovlja. Prizemlje: dve velike... više

150.000€ (681 €/m²)

  • 220m²

ODLIČNA LOKACIJA

Mlake, Sombor

KUĆA!Centar-Mlake,dve kuće na placu od 811m2,jedna je stara i kompletno za rusenje,a druga je novija,kompletno opremljena za život,trosobna,prizemna,bez... više

90.000€ (342 €/m²)

  • 263m²
  • .sprat

Kuća u nas. B.Bjegović, stambeno - poslovni prostor, 246 m2, na manjem p

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju stambeno - poslovni prostor u nas. Branko Bjegović, blizu auto - puta. Sastoji se od prizemlja, gde je oko 54 m2... više

130.000€ (528 €/m²)

  • 246m²
  • 1/2 spratova

KUĆA NA LEPOJ LOKACIJI!

Selenča, Sombor

KUĆA Na jednoj od najlepših lokacija u gradu se prodaje kućča od 128m2, na parceli od 811m2. Kuća je čvrste gradnje, održavana, sve sobe su... više

226.600€ (1 770 €/m²)

  • 128m²
  • 1/1 spratova

ŠIRI CENTAR – KUĆA SA VELIKIM PLACEM I GARAŽOM!!!

Mlake, Sombor

KUĆA!! Na prodaju spratna kuća od 93 m² na placu od 7 ari, idealna za porodičan život ili investiciju, smeštena u mirnom i prijatnom kraju.... više

103.000€ (1 107 €/m²)

  • 93m²
  • .sprat

Prodaje se porodična kuća sa parcelom 12ari u Velikom Drenovcu

Veliki Drenovac, Aleksinac, Aleksinac

Prodaje se kuća prizemlje, sprat i potkrovlje korisne površine 168m2 u potpunosti završena i uknjižena. Kuća se nalazi na parceli veličine 1276m2... više

75.000€ (446 €/m²)

  • 168m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kuca na selu

Urvič, Vladicin Han, Vladičin Han

Na prodaju kuća – selo Urvič, opština Vladičin Han (17510) Na prodaju kompletno opremljena kuća u selu Urvič, smeštena u mirnom i prirodnom... više

35.000€ (291 €/m²)

  • 120m²
  • 1.sprat

Na prodaju kuca 300m², Branko Bjegovic

Branko Bjegović, Crveni Krst, Niš

Na prodaju kuća u naselju Branko Bjegović. Nalazi na placu površine 2,72 ara i sastoji se od tri etaže, svaka površine 103 m², strukture prizemlje... više

175.000€ (849 €/m²)

  • 206m²
  • /3 spratova

Veliko Gradište, Srebrno jezero - Dunavska, 260m2

Srebrno Jezero, Veliko Gradište

Veliko Gradište, Srebrno jezero - Dunavska kuća, 260m2 (terase 25m2), PR+I, grejanje na struju/čvrsta goriva, parking, garaža 30m2, struja,... više

80.000€ (307 €/m²)

  • 260m²
  • Prizemlje/1 spratova

Zemun, Altina, Aleksandra Petrovića, 4.0, 100m2, 230000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 131709, 2.5a, klima, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta. Na prodaju montazna kuca sa dvoristem – Altina Kvalitetno uredjena... više

230.000€ (2 300 €/m²)

  • 100m²

Prodaja kuće Krnjača – legalizovan objekat, odlična lokacija

Krnjača, Palilula, Beograd

Na prodaju kuća, Palilula – Krnjača, u mirnoj ulici blizu Koteškog i Zrenjaninskog puta. Objekat je legalizovan i sastoji se od tri nivoa sa... više

255.000€ (1 148 €/m²)

  • 222m²
  • Prizemlje

Započet objekat u mirnoj ulici u Gloždaku

Gloždak, Paraćin

Prodajemo započetu kuću Su+Pr+Sp ,sa priključkom vode ,na 2.9a placa idealnu za kupce koji žele da urede dom po svojim željama! Objekat čine... više

50.000€ (625 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje/2 spratova

CENTRALA

Okolina, Sombor

VIŠENAMENSKI OBJEKAT! Centrala, na glavnom putu prema Apatinu, prodaje se objekat veličine 106 m2 na placu od 876m2. Odlična lokacija, do puta,... više

33.000€ (311 €/m²)

  • 106m²
  • .sprat

NA PRODAJU – SMART Porodična kuća u Kragujevcu (Beloševac)

Beloševac, Kragujevac

Prodaje se Smart moderna porodična kuća bruto površine 122 m², smeštena na placu od 5 ari, u mirnom delu naselja Beloševac. Objekat je novije... više

110.000€ (901 €/m²)

  • 122m²
  • .sprat

Prodaje se kuća u Sušici na odlicnoj lokaciji na placu 3.2 ari , 650 m²

Sušica, Kragujevac

Prodaje se prostrana kuća kao stambena zgrada sa vise jedinica, površine 650 m² na odličnoj lokaciji u naselju Šušica, na placu od 3,5 ara.... više

250.000€ (384 €/m²)

  • 650m²
  • /2 spratova