Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1924 oglasa

Palilula, Višnjička banja, Dragana Lukića, Kuća, 320m2, 470000 EUR

Višnjička Banja, Beograd

Luksuzna kuća, komplet nameštena, u mirnom kraju Višnjičke banje sa pogledom na Dunav. Kuća u prizemlju sadrži garažu, kuhinju, kupatilo, kotlarnicu.... više

470.000€ (1 468 €/m²)

  • 320m²

Kuća 345 m², 8.5 a placa, Vinogradi, Kragujevac

Vinogradi, Kragujevac

Na prodaju kuća u Vinogradima, Kragujevac, ukupne površine 345 m², sa 222 m² korisne površine, na placu od 8,5 ari. Nekretnina je smeštena na... više

250.000€ (724 €/m²)

  • 345m²
  • /1 spratova

ODLIČNA PRILIKA KUĆA ŠIRI CENTAR! BEZ ULAGANJA!

Centar, Sombor

KUĆA!!!! Prodaje se izuzetna kuća od 99m² na placu od 4 ara, smeštena u širem centru, u mirnoj ulici, na idealnoj lokaciji blizu svih bitnih... više

124.900€ (1 261 €/m²)

  • 99m²
  • .sprat

Petrovaradin - Puckaroš - Uknjižena luksuzna kuća ID#3000075

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, Puckaroš. Odlična, nova, po strukturi šestosobna kuća visokog kvaliteta gradnje. Pozicionirana na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje.... više

607.700€ (1 688 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje/1 spratova

Seosko imanje 83m2 + 40 m2, 4 ha, Grabovac, Obrenovac - 78.000€

Grabovac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju seosko imanje u Grabovcu, opština Obrenovac, ukupne površine 3.92 hektara i to sve građevinsko zemljište. Na imanju su dva stambena... više

78.000€ (939 €/m²)

  • 83m²
  • .sprat

NOVIJA PORODIČNA KUĆA U PRIGREVICI

Prigrevica, Okolina, Apatin

KUĆA U lepoj ulici Prigrevice se prodaje porodična kuča od 155m2 na parceli od 668m2. Kuća je novije gradnje, lepo održavana, sagrađena u tri... više

65.000€ (419 €/m²)

  • 155m²
  • .sprat

KUĆA SA DVA STANA

Centar, Sombor

KUĆA! Širi Centar,mirna ulica,"švapska" kuća,uknjižena,sastavljena iz dva stana,od kojih je jedan veličine 123m2 trosoban renoviran,PVC stolarija,sig.ul.vrata,novo... više

87.600€ (421 €/m²)

  • 208m²
  • Prizemlje

Seosko turističko domaćinstvo Negotin

Centar, Negotin, Negotin

Na prodaju domaćinstvo na istoku Srbije u Negotinskoj opštini (selo Kovilovo). Mesto se nalazi u blizini Rogljevačkih i Rajačkih pimnica. Domaćinstvo... više

820.000€ (752 €/m²)

  • 1089m²
  • Prizemlje

Kuća sa dvorištem, pomoćnim objektom i garažom !!!

Kajsijar, Jagodina

Na prodaju kuća sa dvorištem i garažom !!! U mirnom delu grada blizu bolnice , fakulteta , marketa i parkova prodajemo kuću za veću porodicu... više

113.500€ (834 €/m²)

  • 136m²
  • .sprat

Kuća u Durlanu, 210m2, odlična lokacija

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u Durlanu u neposrednoj blizini pošte, na izuzetnoj lokaciji za život. Kuća je u osnovi 103m2 i sastoji se od prizemlja i sprata,... više

245.000€ (1 166 €/m²)

  • 210m²
  • Prizemlje

Trosobna kuća NOVI SAD, 185400€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka - 3090126 - DVOJNA renovirana trosobna kuća na tihoj lokaciji Telepa, kuća se sastoji od dve odvojene spavaće sobe, dnevnog... više

185.400€ (1 854 €/m²)

  • 100m²

PRODAJA KUĆE VRNJAČKA BANJA

Centar, Vrnjačka Banja

Na prodaju kuća u širem centru Vrnjačke Banje, na odličnoj i traženoj lokaciji koja predstavlja idealnu investiciju za turizam i izdavanje apartmana.... više

220.000€ (1 134 €/m²)

  • 194m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća u nizu 78m2, Gornje Livade, novogradnja 2022, gas, dvorište, 2 parking m

Klisa, Novi Sad

Na prodaju moderna kuća u nizu u Novom Sadu, naselje Gornje Livade, odlična i mirna lokacija idealna za porodičan život. Kuća je novije gradnje... više

173.040€ (2 218 €/m²)

  • 78m²
  • .sprat

Tipska kuća u Petrovaradinu, Mišeluk,

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

Prodaje se tipska kuća u Petrovaradinu, na izuzetnoj i mirnoj lokaciji, svega pet minuta vožnje od centra Novog Sada. Stambena površina kuće... više

178.500€ (2 445 €/m²)

  • 73m²
  • 1/2 spratova

KUĆA U ČONOPLJI

Čonoplja, Okolina, Sombor

Prodaje se kuća u Čonoplji od 217m2 stambenog dela i 164m2 pomoćnih objekata u vidu letnje kuhinje, svinjaca, kokošinjaca, šupa. Parcela ima... više

31.000€ (142 €/m²)

  • 217m²
  • .sprat

Petosobna kuća NOVI SAD, 442900€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 3089571 - Uknjižena porodična kuća sa garažom u blizini Futoškog puta, koja se sastoji od prizemlja i potkrovlja. Veoma kvalitetno... više

442.900€ (1 800 €/m²)

  • 246m²

Kuća u Aleksincu 174m2

Aleksinac, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju kuća u Aleksincu na placu od 494m2. Prizemlje kuće od 58m2 čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, ostava i... više

137.000€ (787 €/m²)

  • 174m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuca sa parcelom, Spomen park Bubanj

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju manja kuca sa parcelom na lepom, mirnom mestu sa prelepim pogledom. Kuca je povrsine 33m2 plus podrum.... više

62.000€ (1 878 €/m²)

  • 33m²
  • Prizemlje