Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1945 oglasa

Ub, Okolno mesto, Dubojica, 4.0, 130m2, 98000EUR

Okolno Mesto, Ub

Agencijski ID: 108590, 50a, prizemna, 1, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja,... više

98.000€ (753 €/m²)

  • 130m²

Čukarica, Sremčica, Jeliciceva, 8.0, 260m2, 250000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 90351, 11a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(3), renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra,... više

250.000€ (961 €/m²)

  • 260m²

Novi Sad, Avijatičarsko naselje, Vase Miskina Crnog, 3.0, 91m2, 250000EUR

Avijatičarsko Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 121609, 1.47a, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta. Prodaje se trosoban stan, 97m2, prizemlje kuce. Stan ima dnevnu... više

250.000€ (2 747 €/m²)

  • 91m²

Grocka, Kaluđerica, Zmaj Jovina, 5.0, 400m2, 380000EUR

Kaluđerica, Beograd

Agencijski ID: 27884, 6a, spratna, pr+i, struja, kanalizacija, klima, terasa, garaza, dvoriste/basta, podrum, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

380.000€ (950 €/m²)

  • 400m²

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, , 4.0, 160m2, 450000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 112624, 3.5a, prizemna, klima, terasa, uknjizen, stara gradnja, parking, tavan, ostava. **CENTAR KUCA PLAC** ZA INVESTITORE -... više

450.000€ (2 812 €/m²)

  • 160m²

Sopot, Parcani, Rada Jovanovića, 3.0, 85m2, 71000EUR

Parcani, Beograd

Agencijski ID: 111452, 42a, prizemna, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, dvoriste/basta, cela. Prodaje se kuca,uknjizena na 85 kvm,za... više

71.000€ (835 €/m²)

  • 85m²

Voždovac, Jajinci, Milutina Miljkovića, 6.5, 230m2, 250000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 122540, 4a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, telefon, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking,... više

250.000€ (1 086 €/m²)

  • 230m²

Rakovica, Kneževac, Miloša Bogićevića , Kuća, 300m2, 350000 EUR

Kneževac, Beograd

Na prodaju lepa porodična kuća u Kneževcu, u bivšoj Kneževačkoj ulici, sada Miloša Bogićevića. Kuća se nalazi u neposrednoj blizini autobuskog... više

350.000€ (1 166 €/m²)

  • 300m²

Novi Sad, Sajlovo, Ilije Smiljanić, 5.0, 157m2, 319300EUR

Sajlovo, Novi Sad

Agencijski ID: 107120, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, tavan. Prodaje se nova legalizovana kuca... više

319.300€ (2 033 €/m²)

  • 157m²

Sopot, Mala Ivanča, Mire Stupice, 5.0, 560m2, 1120000EUR

Mala Ivanča, Beograd

Agencijski ID: 124062, 30a, struja, bazen, kanalizacija, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

1.120.000€ (2 000 €/m²)

  • 560m²

Stara Pazova, Belegiš, , 5.0, 380m2, 750000EUR

Belegiš, Stara Pazova

Agencijski ID: 130546, 18a, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta. Luksuzna vila sa... više

750.000€ (1 973 €/m²)

  • 380m²

Sremska Mitrovica, Manđelos, , 1.0, 55m2, 29000EUR

Manđelos, Sremska Mitrovica

Agencijski ID: 126664, 37.51a, spratna, jedan sprat, struja, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking,... više

29.000€ (527 €/m²)

  • 55m²

Barajevo, Barajevo (mesto), Bogoljuba Petkovica, 4.0, 122m2, 120000EUR

Barajevo (mesto), Beograd

Agencijski ID: 112806, 8a, prizemna, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta,... više

120.000€ (983 €/m²)

  • 122m²

Zemun, Zemun polje, Gojka Nikoliša, 6.0, 169m2, 165000EUR

Zemun Polje, Beograd

Agencijski ID: 126437, 1.31a, spratna, sut,vpr,i,potk., uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja. Prodaje se kuca u nizu ,moze da bude i kao... više

165.000€ (976 €/m²)

  • 169m²

Zvezdara, Slavujev venac, Rtanjska, 2.0, 50m2, 75000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 108623, I/, spratna, 1, klima, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada nova. Imamo priliku da vam ponudimo izuzetnu... više

75.000€ (1 500 €/m²)

  • 50m²
  • 1.sprat

Sopot, Ralja, Rada Jovanovića, 3.0, 85m2, 32000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 126392, 12a, prizemna, pr, struja, uknjizen, za renoviranje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, cela. Nudimo vam... više

32.000€ (376 €/m²)

  • 85m²

Novi Sad, Centar, Jevrejska, 4.5, 144m2, 330000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 32017, spratna, p+pk, klima, telefon, parking. Trenutna spratnost je P+Pk+tavan. Grejanje je kombinovano, na cvrsto gorivo i... više

330.000€ (2 291 €/m²)

  • 144m²

Palilula, Krnjača, Save kovacevica, 4.0, 332m2, 250000EUR

Krnjača, Beograd

Agencijski ID: 117689, 21a, spratna, 1, struja, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, parking, dvoriste/basta, tavan, mogucnost prosirenja,... više

250.000€ (753 €/m²)

  • 332m²