Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1945 oglasa

Kuća u Rekovcu, blizina centra - dvoetažna, površine 53 m2 u osnovi, plac 10

Centar, Rekovac, Rekovac

Na prodaju kuća u Rekovcu, centar, površine 53 m2 u osnovi, prizemlje uslovno za život, od prostorija ima spavaću sobu, kuhinju sa dnevnim boravkom... više

16.000€ (150 €/m²)

  • 106m²
  • Prizemlje

Odlična porodična kuća 190m2, Prokuplje, ispod Hisara

Prokuplje, Prokuplje, Prokuplje

Na prodaju odlična porodična kuća u Prokuplju, u izuzetno lepom delu grada, ispod Hisara. Nadomak je reka Toplica, a naselje je veoma pogodno... više

85.000€ (447 €/m²)

  • 190m²
  • 1/1 spratova

Palilula, Ovča, Pančevački put , 6.0, 230m2, 250000EUR

Ovča, Beograd

Agencijski ID: 123021, 15a, spratna. Na prodaju spratna kuca povrsine 230 m², koja se nalazi u procesu legalizacije. Objekat zahteva kompletno... više

250.000€ (1 086 €/m²)

  • 230m²

Dobra kuća kod Pijace

Centar, Jagodina

Očuvana kuća u blizini pijace,PVC stolarija,laminat,legalizovana. više

100.000€ (729 €/m²)

  • 137m²
  • /1 spratova

Karlovčić – Plac 19 ari sa uknjiženim objektom od 87m² (Vlasništvo 1/1)

Špajanska, Karlovčić, Pećinci

Karlovčić – 19 ari u glavnoj ulici sa uknjiženim objektom od 87 m² (Vlasništvo 1/1) Karlovčić – 19 ari u glavnoj ulici sa uknjiženim objektom... više

60.000€ (689 €/m²)

  • 87m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Podbara, Koče Kolareva, 4.5, 163m2, 490000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 74424, 3a, spratna, 2, uknjizen, renoviran, parking. Prodaje se nova kuca na Podbari. Kvalitetno gradjena, uknjizena, 163m2 plus... više

490.000€ (3 006 €/m²)

  • 163m²

Mladenovac, Vlaška, Oplenačka, 3.5, 100m2, 100000EUR

Vlaška, Beograd

Agencijski ID: 129778, 14a, prizemna, pr, struja, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, dvoriste/basta, cela. Nudimo vam kucu... više

100.000€ (1 000 €/m²)

  • 100m²

PRODAJA KUĆE KRUŠEDOLSKI PRNJAVOR – ODLIČNA LOKACIJA, 3 APARTMANA, 189m²,

Irig

Prodaja kuće Krušedolski Prnjavor – odlična lokacija, idealno za izdavanje stanova i turistički biznis. Na prodaju samostalna spratna kuća u... više

147.900€ (1 661 €/m²)

  • 89m²
  • 1.sprat

Prodaja porodicnog imanja-Donje Nedeljice

Donje Nedeljice, Loznica

PRODAJA PORODIČNOG IMANJA – DONJE NEDELJICE (10 km OD LOZNICE) Na prodaju prostrano porodično imanje u selu Donje Nedeljice, udaljeno svega... više

150.000€ (750 €/m²)

  • 200m²

Prodajem kuću u Temerinu sa lokal i 3 zasebna stana

Temerin

Prodajem kuću u Temerinu 300m2..Sastoji se od 3 stana po 50m2 i lokalom od 150m2. Plac od 1000m2... Kolski ulaz,front 20m , parking , grejanje... više

170.000€ (566 €/m²)

  • 300m²

Kuća sa kafanom u Gospođincima

Žabalj

Prodaje se kuća u Gospođincima na glavnom putu.U sastavu kuće je ugostiteljski objekat kao i pomoćni objekti.Ima dva priključka struje za kucu... više

65.000€ (396 €/m²)

  • 164m²

Kuća domaćinstvo Boljevac na 13,85 ari jedan kilometar od centra Boljevca

1 km od centra, Boljevac Selo, Boljevac

Savršen porodični dom, kompletno seosko domaćinstvo na 13,85 ari udaljeno svega 1 km od centra Boljevca.Sa sjeverne strane izlazi na stari asvaltni... više

47.000€ (361 €/m²)

  • 130m²
  • 1/1 spratova

Na prodaju – Seosko imanje u Dubokoj (7.7 ari), kuća + pomoćne zgrade + dod

Duboka, Okolina, Jagodina

Prodaje se prelepo seosko imanje u selu Duboka, idealno za one koji traže mir, prirodu, autentičan ambijent i funkcionalnost – na samo 20 minuta... više

13.000€ (270 €/m²)

  • 48m²
  • Prizemlje

Prodaje se porodična kuća kod hotela Tami residence

Kalač brdo, Palilula, Niš

Prodaje se odlična porodična kuća na Kalač Brdu. Kuća ima u prvom nivou podrumsku prostoriju kotlarnicu i letnju kuhinju. Unutrašnje sptepenište... više

230.000€ (655 €/m²)

  • 351m²
  • Prizemlje

Kuća za rušenje sa velikim placem na odličnoj lokaciji u Majuru

Majur, Okolina, Jagodina

U ponudi stara kuća za rušenje u centralnom delu Majura ,odlična lokacija za investiciono ulaganje,ili izgradnju novog objekta. Plac je dovoljno... više

30.000€ (375 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje

Rtanj – Rujište kuća 216kvm na 1,2ari ID#26456

Rujište, Boljevac, Boljevac

Prodaje se kuća (pr+1) sa izlaskom stepenicama u potkrovlje, sagrađena sedamdesetih od 216m2 u osnovi 108m2, uknjiženo 61m2 na mestu gde je... više

33.000€ (152 €/m²)

  • 216m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuca u Sremskoj Kamenici

Sremska Kamenica

Na prodaju kuća u Sremskoj Kamenici – odmah useljiva, bez ulaganja! Prodaje se funkcionalna i očuvana porodična kuća od 220m² stambenog prostora... više

240.000€ (960 €/m²)

  • 250m²

Boljevac - 86kvm + 6,16ari

Boljevac, Boljevac

Prodaje se nova porodična kuća Pr+Ptk od 86m2, (u osnovi 100m2) na parceli – građevinsko zemljište od 6a 16m2 u jugo-zapadnom delu Boljevca,... više

99.000€ (1 151 €/m²)

  • 86m²
  • 2/2 spratova