Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1938 oglasa

Seosko domaćinstvo u Obrežu, Pećinci

Obrež, Okolina, Pećinci

Prodaje se u Obrežu (opština Pećinci) seosko domaćinstvo sa velikom prizemnom kućom i pomoćnim zidanim objektima, a sve na 10 ari kultivisanog... više

79.500€ (530 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

Dve kuće, 4 stambene jedinice, 162m2, Hisar

Hisar, Leskovac, Leskovac

Na prodaju dve porodične kuće sa ukupno 162 m2 korisnog prostora na parceli od 218m2, nalaze se na dobroj lokaciji u naselju Hisar. Kuće su... više

79.000€ (487 €/m²)

  • 162m²
  • Prizemlje

KUĆA!SUBOTICA!

Zorka, Subotica

Prodaje se porodična kuća u Subotici,površine 103m2,na placu od 10 ari.Kuća se sastoji od tri sobe,kuhinje,toaleta i ulaznog hodnika.Grejanje... više

51.500€ (500 €/m²)

  • 103m²
  • .sprat

Vikendica sa placem, Gornji Barbeš, Seličevica

Gornji Barbeš, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju vikend-kuća u prirodnom okruženju na planini Seličevica (dva kilometara od Gornjeg Barbeša). Idealna prilika za one koji žele, mir,... više

40.000€ (540 €/m²)

  • 74m²
  • 1.sprat

Trosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 824000€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 3090240. Uknjižena prelepa vikendica 119 m2 na ravnom placu od 3238 m2. Vikendica se sastoji od 3 prostorije u donjem delu... više

824.000€ (4 120 €/m²)

  • 200m²

Luksuzna porodična kuća, domaćinstvo, 3 ara plac

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju porodična kuća na odličnoj lokaciji, izolovana od buke u gradu, u neposrednoj blizini pošte u naselju Durlan. Kuća je novije gradnje,... više

257.500€ (953 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje/2 spratova

Bagremar stambeno poslovni objekat 650 m2

Bagremar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stambeno - poslovni objekat na placu površine 3,81 arI . U prizemlju se nalazi poslovni prostor restoran sa kapacitetom do 150 mesta,... više

540.000€ (830 €/m²)

  • 650m²
  • Prizemlje/2 spratova

Zemun, Zelena Avenija - Trogirska, 390m2

Zelena avenija, Zemun, Beograd

Zemun, Zelena Avenija - Trogirska kuća, 390m2, PR+I, TA, interfon, podrum, parking, garaža, struja, plac 5,44 ari U prilici smo da vam ponudimo... više

870.000€ (2 230 €/m²)

  • 390m²
  • Prizemlje/1 spratova

KUĆA! CENTAR!

Centar, Sombor

KUĆA! CENTAR! Venac, 336m2 na placu od 1003m2, salonska švapska kuća, jedinstvenog izgleda. Kuća poseduje dve kuhinje, 4 sobe, 2 kupatila i... više

155.000€ (461 €/m²)

  • 336m²
  • .sprat

Kuća u Kragujevcu - Stanovo, 104 m2 u osnovi, plac 449 m2

Stanovo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u naselju Stanovo u Kragujevcu, u mirnoj ulici, u blizini škole i igrališta. Kuća je površine 104 m2 u osnovi. Na prizemlju... više

112.000€ (1 076 €/m²)

  • 104m²
  • Prizemlje/1 spratova

ODLIČNA PRILIKA, KUĆA U BAČU!

Bač

KUĆA U CENTRU BAČA! Odlična porodična kuća u samom centru Bača, sa izlazom na dve ulice i lepo uređenim dvorištem, građena od čvrstog materijala... više

85.000€ (850 €/m²)

  • 100m²
  • .sprat

Grocka, prostrana kuća, 333m2

Grocka, Grocka, Beograd

Grocka, Bulevar revolucije, kuća 297m2+36m2 pomoćnih objekata, 2 terase, PR+2, uknjižena samostojeća kuća na placu od 11,16 ari. Ova kuća,... više

280.000€ (840 €/m²)

  • 333m²
  • .sprat

Bar - Dobre vode, pogled na more

DOBRA VODA, Bar

Uknjižena, odmah useljiva kuća sa pogledom na more (sa gornje terase i ne postoji mogućnost da neko zagradi pogled), dvorištem, asfaltnim prilazom... više

62.000€ (775 €/m²)

  • 80m²
  • .sprat

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Kačićeva, 143m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Kačićeva kuća, 143m2 (terasa 13m2), SUT+PR+I, plac 1,33 ari, EG U ponudi za prodaju komforna i funkcionalna... više

245.000€ (1 713 €/m²)

  • 143m²
  • Prizemlje/1 spratova

Na prodaju luksuzno nameštena kuća

Supska, Okolina, Ćuprija

Luksuzno opremljena kuća površine 330m2 u neposrednoj blizini grada. Kuća je savršen dom za sve one koji žele da uživaju u luksuzu. Dizajnirana... više

180.000€ (545 €/m²)

  • 330m²
  • 3/3 spratova

Dve kuce sa velikim placem u Lapovu

Lapovo selo, Okolina, Lapovo

Na parceli od 21 ara , koja se sastoji od 3 parcela spojenih u celinu ,nalaze se dva objekta.Stariji objekat je kuća pod krovom od oko 60m2... više

18.500€ (115 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje/1 spratova

Zlatibor, Ulica božura, kuća, 42m2 (72m2), 3.0, 2a plac.

Zlatibor, Zlatibor, Čajetina

Zlatibor, Zvezdano nebo, Ulica božura, kuća od 72m2, uknjiženo prizemlje od 42m2, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i terasa... više

119.000€ (2 833 €/m²)

  • 42m²
  • Nisko prizemlje/1 spratova

Beg u prirodu na samo 3 kilometra od grada!

Vinorača, Okolina, Jagodina

Na prodaju nekretnina od 150m², smeštena na velikom i ravnom placu od 25,05 ari i dodatnim putem površine 6,28 ari idealna za miran život ili... više

30.000€ (200 €/m²)

  • 150m²
  • /3 spratova