Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1943 oglasa

Na prodaju kuća 324m2 na 133 m2 placa u centru

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lepa kuća u samom centru grada, na minut hoda od pesacke zone. Kuca je povrsine 324m2 na zemljištu površine 133m2. Na prizemlju se... više

566.500€ (1 748 €/m²)

  • 324m²
  • Prizemlje

Seosko domaćinstvo, kuća 81m² sa pomoćnim objektima – Dren, Obrenovac - 4

Dren, Obrenovac, Beograd

Na prodaju seosko domaćinstvo u selu Dren, kod Obrenovca, na velikom placu od 98 ari, idealno za porodičan život, poljoprivredu ili vikend imanje.... više

40.000€ (493 €/m²)

  • 81m²
  • .sprat

Prizemna kuća, kod glavne autobuske stanice, 79 m2

Beograd mala, Crveni krst, Niš

Na prodaju prizemna kuća od 60 m2 kod koje je započeto renoviranje, kao i ozakonjenje i uređenje na parceli. Sastoji se od... više

35.000€ (443 €/m²)

  • 79m²
  • Prizemlje

Novi Beograd, Ledine, -, Kuća, 167m2, 268870 EUR

Ledine, Beograd

Kvailtetna kuća u novogradnji iz 2010. godine, na placu od 3a, spratna, na prizemlju dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, ostava, kupatilo i... više

268.870€ (1 610 €/m²)

  • 167m²

Palilula, Borča - Petra Drapšina, 145m2

Borča, Palilula, Beograd

Palilula, Borča - Petra Drapšina kuća, 145m2 (lođe 10m2), prizemlje, EG, telefon, interfon, podrum, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt,... više

165.000€ (1 137 €/m²)

  • 145m²
  • vp.sprat

Kuća 5.0, 134 m², Aranđelovac, gradska lokacija, 2 kupatila

Centar, Gradska lokacija, Aranđelovac

Na prodaju kuća u Aranđelovcu, na gradskoj lokaciji, površine 134 m². Nekretnina je potpuno renovirana i spremna za useljenje. Kuća se prodaje... više

144.200€ (1 076 €/m²)

  • 134m²
  • .sprat

Sređena kuća sa lokalom

Bolnica, Ćuprija

Sređena kuća u okolini bolnice. Prizemni deo kompletno sređen i useljiv, potkrovlje nezavršeno. Prizemni deo se sastoji od prostranog dnevnog... više

150.000€ (789 €/m²)

  • 190m²
  • .sprat

Odlična porodična kuća, 256m2 sa pomoćnim objektima 100m2, plac 2987m2, Ma

Malošište, Doljevac, Doljevac

Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Malošište, udaljena od centra Niša oko 11km. Izuzetno dobra povezanost sa gradom, a naselje je... više

78.000€ (304 €/m²)

  • 256m²
  • 1/1 spratova

Prostrana porodična kuća u širem centru Ćuprije

Širi centar, Ćuprija

Na prodaju je prostrana porodična kuća u mirnom i porodičnom naselju, sa dva sprata i ukupnom površinom od 174 m². Smeštena na placu od 3,44... više

48.000€ (275 €/m²)

  • 174m²
  • .sprat

Palilula, Višnjica, -, Kuća, 768m2, 750000 EUR

Višnjica, Beograd

Izuzetna, luksuzna vila sa predivnim pogledom na Dunav, prostire se na skoro 8a placa, veoma je komforna i kvalitetna, potpuno opremljena kvalitetnim... više

750.000€ (976 €/m²)

  • 768m²

Kuća sa poslovnim prostorom na glavnom putu

Bačina, Okolina, Varvarin

Prodaje se prostrano i funkcionalno seosko domaćinstvo na glavnoj saobraćajnici koja povezuje Varvarin i veće gradove Kruševac i Kragujevac.... više

95.000€ (265 €/m²)

  • 358m²
  • 1/2 spratova

NA PRODAJU – PRIZEMNA KUĆA 63 m² SA PODRUMOM I GARAŽOM

Mala vaga, Kragujevac

Prodaje se prizemna kuća površine 63 m², smeštena u mirnom i porodičnom naselju Mala Vaga. Kuća je uredna, funkcionalna i odmah useljiva, pogodna... više

125.000€ (1 984 €/m²)

  • 63m²
  • .sprat

Renovirana kuća u G.Komrenu, dve etaže po 102 m2, pomoćne zgrade 176

Gornji komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju dvoetažna kuća u Gornjem Komrenu, 6 km od centra grada, na mirnoj lokaciji i na placu od 18,3 ara, koji je ravan... više

145.000€ (710 €/m²)

  • 204m²
  • 2/2 spratova

Seosko domaćinstvo u Guberevcu kod Gruže - kuća 150 m2 u osnovi, pomožni ob

Guberevac, Knić, Knić

Na prodaju seosko domaćinstvo u Guberevcu gružanskom, kuća površine 150 m2 u osnovi, koja je novije gradnje, na tri nivoa, a sprat je komplet... više

95.000€ (633 €/m²)

  • 150m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća u izgradnji na idealnoj lokaciji u blizini centra grada

Novo naselje, Ćuprija

Agencija "Heroldo" u saradnji sa "ASG HOMES" Vam prestavlja novi projekat prizemnih kuća u Ćupriji. Kuće kombinuju savremeni dizajn, vrhunske... više

220.000€ (1 100 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Kuća 286 m², 3, 6 ari, Obrenovac, Potića voće – 300 000 €

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

• Na prodaju kuća u Obrenovcu povšine 286 m2, spratnosti Pr+1+PK, na građevinskom placu od 3,6 ari. • Struktura: Prizemni deo se sastoji od... više

300.000€ (1 048 €/m²)

  • 286m²
  • .sprat

Kuća 124 m², 7 ari, Obrenovac, Zvečka – 110.000 €

Zvečka, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju kuća u Zvečkoj ukupne povšine 150 m2, spratnosti Pr+1+PK na građevinskom placu od 6,79 ari. • Struktura: Prizemlje se sastoji od... više

110.000€ (887 €/m²)

  • 124m²
  • .sprat

KUĆA NA EKSTRA LEPOJ LOKACIJI

4. juli, Paraćin

Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. prodaje se komplet nameštena i opremljena. Pomoćna zgrada 19m2 Garaža 34m2. Kuća je kompletno legalizovana... više

130.000€ (670 €/m²)

  • 194m²
  • .sprat