Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1941 oglasa

UZICE KRČAGOVO 156m2 , 187000e

KrČagovo, Uzice, Užice

Prodajemo kuću na lepoj lokaciji, Uzičkih Heroja,naselje Krčagovo, u blizini bolnice, škole, vrtića, kao i prodavnica, tržnog centra. Plac je... više

187.000€ (1 198 €/m²)

  • 156m²

Voždovac, Avala, Avalski put, Kuća, 51m2, 79000 EUR

Avala, Beograd

Avalski put, kuća 51m2 na 7 ari placa. Montažna prizemna kuća koja se sastoji od: 2 spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatilo, ostava,... više

79.000€ (1 549 €/m²)

  • 51m²

LEPA KUCA! SPRATNICA! PO EXTRA CENI!

Okolina, Sombor

Na prodaju je prelepa kuća na sprat, smeštena na Gakovackom putu u Somboru, površine 66 m², na placu od oko 9 ari. Ova kuća zaista odiše toplinom... više

65.000€ (984 €/m²)

  • 66m²
  • .sprat

MONTAŽNA SAGRAĐENA KUĆA-MOGUĆA ZAMENA ZA VOJVODINU

Karađorđevo brdo, Paraćin

Porodična stambena zgrada površine 82m2 koja se sastoji od ulaznog hotnika, tri spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, ,kupatilo,terasa.... više

70.000€ (660 €/m²)

  • 106m²
  • .sprat

Voždovac, Dušanovac, Svete Simića, Kuća, 300m2, 349900 EUR

Dušanovac, Beograd

Na parceli od 200 m2 prodajemo porodičnu stambenu zgradu koja se sastoji od četvorosobnog stana površine 130 m2, sređenog za život i potktovlja... više

349.900€ (1 166 €/m²)

  • 300m²

Kaluđerica, uknjižena kuća sa 4 stana, 474m2, 10ari ID#1556

Kaluđerica, Grocka, Beograd

Prodaja kuće u Kaluđerici – idealna prilika za život ili investiciju. Na prodaju je uknjižena kuća u jednom od najlepših delova Kaluđerice,... više

259.000€ (546 €/m²)

  • 474m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kuca sa bazenom

Dragocvet, Okolina, Jagodina

Prelepa kuca sa bazenom na četiri kilometra od grada. Radi se o starijem objektu koji je u dobrom stanju i poseduje dve spavace sobe, kuhinje,... više

65.000€ (855 €/m²)

  • 76m²
  • .sprat

PRODAJA KUĆE KRUŠEDOLSKI PRNJAVOR – SAMOSTALNA KUĆA 89m2 + 100m2 POMOĆNIH

Krušedol, Okolina, Irig

PRODAJA KUĆE KRUŠEDOLSKI PRNJAVOR – ODLIČNA LOKACIJA, INVESTICIJA I PORODIČNI DOM Na prodaju samostalna kuća u mestu Krušedolski Prnjavor,... više

149.350€ (790 €/m²)

  • 189m²
  • .sprat

PRODAJA KUĆE U JAJINCIMA – 270 m² sa velikim potencijalom

Rakovica selo, Voždovac, Beograd

Na prodaju prostrana i funkcionalna kuća u Jajincima, ukupne površine 270 m², smeštena na velikom i ravnom placu od 6 ari. Kuća je u potpunosti... više

300.000€ (1 111 €/m²)

  • 270m²
  • 1/2 spratova

Gradska lokacija, Centar, Cara Lazara , Kuća, 205m2, 155000 EUR

Centar, Pančevo

Pančevo, kuća od 205 m2. Idealni suvlasnički deo zajedničke parcele PR+1. Prizemlje: Dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, hodnik, ostava,... više

155.000€ (756 €/m²)

  • 205m²

SOPOT SOPOT 360m2 , T , 759000e

Sopot, Sopot, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! LUX! Sopot, Mali Pozarevac, 5.0 kuca od 359.85 m2, prostrana terasa, na placu od 28.83 ara, PR + I, toplotne... više

759.000€ (2 108 €/m²)

  • 360m²

Na prodaju kuća u Lalincu 210m2 na placu od 4.44 ari

Lalinac, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća u Lalincu, 10km od Niša 210m2 stambenog prostora na placu od 4,44 ara. Kuća se sastoji prizemlja, sprata i potkrovlja.... više

52.000€ (247 €/m²)

  • 210m²
  • Prizemlje

Na prodaju porodično imanje kod Stragara

Ovsište, Topola, Topola

Prodaje se porodično imanje sa kućom i okućnicom u selu Blaznava kod Stagara. Kuća se nalazi pored asfaltnog puta, ima 200m2 stambenog prostora... više

700.000€ (3 500 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

KUĆA! BLIZU CENTRA

Centar, Sombor

KUĆA! Kod Čonopljanskog puta, prodaje se kuća veličine 108m2 na placu od 350m2, dimenzija cca 17mx20m. Nekretnina je pogodna za kompletnu adaptaciju... više

39.000€ (361 €/m²)

  • 108m²
  • .sprat

Kuća sa poslovnim objektima u selu Batušinac, preko 800 m2, ta

Merošina, Merošina, Merošina

Na prodaju stambeno- poslovni objekat. Kuća 170 m2, sa placem od 6,61 ara.Porodična stambena zgrada je pr plus 1 sp u osnovi od 107 m2... više

110.000€ (137 €/m²)

  • 800m²
  • 1.sprat

Kuća u varoši Guča

Guča, Guča, Lučani

Na prodaju kuća u Guči na 600m od stadiona. U dvorištu ima četiri objekta od kojih su dva kuće , a dva su pomoćni objekti (radionica i alatnica).... više

36.000€ (1 058 €/m²)

  • 34m²
  • Prizemlje

Kuca u izgradnji

Trnava, Jagodina

Nezavršena spratna kuca sa uvedenom strujom. Objekat je na deset metra od glavnog puta, i moguce je da zive dve porodice odvojeno. Vlasnici... više

29.000€ (145 €/m²)

  • 200m²
  • /1 spratova

Porodična kuća u Gornjem Matejevcu, 140 m2

Gornji mMatejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju porodična kuća u Gornjem Matejevcu. U osnovi je 70 m2, a ukupna površina 140 m2, nalazi se na placu od 9 ari. Sastoji se od ukopanog... više

61.860€ (441 €/m²)

  • 140m²
  • Prizemlje