Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1940 oglasa

Petoiposobna kuća PETROVARADIN, 185400€

Sadovi, Novi Sad

Agencijska oznaka - 3090173 Uknjižena kuća na Petrovaradinu. Prva etaža se sastoji od trpezarije sa kuhinjom, dve sobe i kupatila. Druga etaža... više

185.400€ (927 €/m²)

  • 200m²

Surčin - uknjižena kuća na 8 ari placa, novogradnja

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Kucica u cvecu trava oko nje, prodaje se u gornjem delu Surcina. Kuca je spratna, uknjizena, komplet sa novim stvarima. Na vecem placu oko 8... više

270.000€ (1 238 €/m²)

  • 218m²
  • .sprat

Zemun, Centar, Karamatina, Kuća, 304m2, 670000 EUR

Centar, Beograd

Kvalitetno renovirana kuća u nizu, na odličnoj lokaciji, u samom centru Zemuna. Kuća je komforna i veoma funkcionalna, a sastoji se od tri zasebne... više

670.000€ (2 203 €/m²)

  • 304m²

KUĆA U STAROJ SELENČI

Stara Selenča, Sombor

KUĆA! Prodaje se kuća od čvrstog materijala, uknjižene površine 120m2 na placu od 1.5a. Sastoji se od predsoblja, 2 spavaće sobe, dnevnog boravka,... više

48.000€ (400 €/m²)

  • 120m²
  • .sprat

Superluksuzna kuća na Popovici

Sremska Kamenica, Novi Sad

Superluksuzna rezidencija okružena zelenilom i mirom Na kraju mirne ulice, skrivena od pogleda i buke, nalazi se kuća koja spaja vrhunski komfor... više

1.637.700€ (4 094 €/m²)

  • 400m²
  • .sprat

Nedaleko od Grocke, Begaljica kuća 230m2 ID#5679

Begaljica, Grocka, Beograd

Lepo i kvalitetno urađena kuća, prizemlje od 113 m2 sa dva ulaza i potkrovlje od 60 m2 nezavršeno. Nalazi se na parceli, uknjiženoj na vlasnika... više

140.000€ (600 €/m²)

  • 233m²
  • 1/2 spratova

Gradska lokacija, Kudeljarski nasip, Novoseljanski put, Kuća, 70m2, 65000 EUR

Kudeljarski Nasip, Pančevo

Pančevo, Novoseljanski put, kuća 70 m2 na 6,5 ari placa. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo, ostava,... više

65.000€ (928 €/m²)

  • 70m²

Prodaje se kuća u Bresnici

Bresnica, Kragujevac

Prodaje se kvalitetna porodična kuća na sprat, smeštena u mirnom i porodičnom naselju Bresnica, idealna za život jedne ili dve porodice. Kuća... više

180.000€ (1 200 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

KUĆA!!! PRILIKA KOJA SE NE PROPUŠTA-KUĆA ZA UREĐENJE PO VAŠOJ MERI

Bezdan, Okolina, Sombor

KUĆA!!! Prodaje se kuća površine 104m² na placu od 7a u Bezdanu, idealna za miran porodični život. Sastoji se od dve veće sobe, jedne manje... više

33.000€ (317 €/m²)

  • 104m²
  • .sprat

Kuća na sprat

Levač, Jagodina

* u prizemlju dve sobe i dnevni boravak, kupatilo, * na spratu tri sobe, dnevni boravak i kupatilo (dnevni i dve sobe nisu zavrsene) * grejanje... više

65.000€ (353 €/m²)

  • 184m²
  • /2 spratova

Kuća sa prelepim pogledom na grad

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini Hotela Tami, na 15 minuta do samog centra grada, sa prelepim pogledom na grad.... više

290.000€ (878 €/m²)

  • 330m²
  • Prizemlje

KUĆA!

Crvenka, Sombor

KUĆA! Na prodaju lepo održavana porodična kuća površine 282 m², koja se nalazi na placu od 7 ari, u mirnom delu grada, a ujedno veoma blizu... više

120.000€ (425 €/m²)

  • 282m²
  • .sprat

Seosko domaćinstvo u Kočinom selu na dobroj lokaciji

Kočino selo, Okolina, Jagodina

Prodaje se kompletno seosko domaćinstvo u Kočinom selu na lokaciji preko puta autoputa. Na parceli od skoro 35ari se nalaze dve kuće i tri... više

32.000€ (333 €/m²)

  • 96m²
  • Prizemlje

KUĆA!

Crvenka, Sombor

KUĆA! ODLIČNA LOKACIJA! Kod hirurškog bloka, 205m2, na parceli od 480m2. Spratna,čvrsta gradnja. Prizemlje se sastoji iz 3 spavaće sobe, prostrani... više

155.000€ (756 €/m²)

  • 205m²
  • .sprat

Kuća, Vašarište 257m2

Vašarište, Kragujevac, Kragujevac

U prodaji kuća u mirnom delu naselja Vašarište, idealno za porodično stanovanje. Nalazi se u blizini osnovne škole, srednjih škola, marketa,... više

250.000€ (972 €/m²)

  • 257m²
  • Prizemlje

Luksuzna porodična kuća, 290m2, Ledena Stena

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju moderna porodična kuća, savršeno pozicionirana na prestižnoj i mirnoj lokaciji Ledena Stene, izolovana od gradske buke. Kuća novije... više

310.000€ (1 068 €/m²)

  • 290m²
  • Prizemlje/3 spratova

Rača, naselje Vinogradi, kuća 135 m2, pomoćni objekat 170 m2, plac 317 m2

Centar, Rača, Rača

Na prodaju kuća u Rači, naselje Vinogradi, površine 135 m2 i pomoćni objekat, površine 90 m2, na placu površine 317 m2.... više

57.000€ (300 €/m²)

  • 190m²
  • Prizemlje

5.0, Ruma, Sutjeska, 160m2, plad 6 ari

Gradska Lokacija, Ruma

5.0, Ruma, Sutjeska, 160m2, plac 6 ari, gas, terasa, 2 etaže. Na prodaju kuća na dve etaže, sa pooićnim objektima i garažom na placu od 6 ari.... više

120.000€ (750 €/m²)

  • 160m²
  • .sprat