Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1938 oglasa

Bukovac - Dve kuće sa baštom ID#3000060

Bukovac, Petrovaradin, Novi Sad

Bukovac - dve porodične kuće koje se nalaze u centru sela sa velikom baštom. U neposrednoj blizini mesne zajednice, osnovne škole, trgovinske... više

143.940€ (719 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

- kragujevac sf 2483

Kamenica, Okolina, Gornji Milanovac

Selo Kamenica na 33km od Kragujevca, a 20 km do Gornjeg Milanovca, 17km do Gružanskog jezera. Ogranci planine Rudnik sa 554m nadmorske visine.... više

55.000€ (407 €/m²)

  • 135m²
  • .sprat

Na prodaju kuća u Jabučaru

Jabučar, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se kuća u Jabučaru površine 280 m², kao i manja kuća u dvorištu od 40 m², na placu od 4 ara. Udaljenost od grada je 2,5 km. Kuća se... više

150.000€ (535 €/m²)

  • 280m²
  • Prizemlje/3 spratova

Barajevo, Barajevo, Gaj, Kuća, 255m2, 195000 EUR

Barajevo, Beograd

Beograd - Barajevo, naselje Gaj, nepokretnosti: horizontalu porodične stambene zgrade I/PK, četvorosoban stan građevinske površine 255m2, korisne... više

195.000€ (764 €/m²)

  • 255m²

Prodaja, Kuća, Sombor, Okolina, Stanišić

Stanišić, Okolina, Sombor

KUĆA! Stanišić. Švapska kuća,većim delom od čvrstog materijala,delom mešani materijal,prizemna,263m2,klasičnog salonskog rasporeda i takvog... više

20.600€ (78 €/m²)

  • 263m²
  • Prizemlje

Kuća 220 m², 6, 5 ari, Obrenovac, Gaj– 260 000 €

Rvati, Obrenovac, Beograd

Izdvajamo iz ponude prelepu, spratnu kuću ukupne površine 220 m2 sa izuzetno dobro organizovanim prostorom, opremljenu kvalitetnim nameštajem... više

260.000€ (1 181 €/m²)

  • 220m²
  • .sprat

Kuća 71m² + 42m², 5 ari, Obrenovac, Ušće 70.000e

Ušće, Obrenovac, Beograd

Kuća 72m2 + 41 m2 sa prelepim izlazom na reku Savu na građevinskom placu od 5 ari Struktura: Kuća se sastoji od ulaznog hodnika- verande,... više

70.000€ (985 €/m²)

  • 71m²
  • .sprat

Stambeno- poslovni objekat na Crvenom pevcu, 450 m2

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju stambeno-poslovni objekat na Crvenom pevcu, 450 m2, na 293 m2 placa, 370.000e. Poslovni deo sačinjen je od tri prostorije od kojih... više

370.000€ (822 €/m²)

  • 450m²
  • Prizemlje

Prostrana seoska kuća u Majuru

Majur, Okolina, Jagodina

Na prodaju je plac površine 17 ari, sa porodičnom stambenom zgradom od 344 m², uz pomoćne objekte, svi legalizovani. Ovaj objekat se nalazi... više

71.000€ (206 €/m²)

  • 344m²
  • /2 spratova

Prodajem kucu u Vrbovnu

Lazarevac, Beograd

Na prodaju prizemna kuća u Vrbovnu 1 km udaljena od magistrale,30 km do Beograda. Površine 85 mkv,plac 12 ari,poseduje i garažu. Raspored u... više

84.000€ (988 €/m²)

  • 85m²

EKSKLUZIVNA PRODAJA – PORODIČNA KUĆA NA TOP LOKACIJI, JAGODINA

Akva Park, Jagodina

Na prodaju izuzetna porodična kuća na jednoj od najtraženijih lokacija u Jagodini –u neposrednoj blizini Aqua parka idealna za udoban porodični... više

140.000€ (542 €/m²)

  • 258m²
  • .sprat

Manja kuća kod Akva Parka

Akva Park, Jagodina

Prizemna kuća na extra lokaciji. Odrađena izolacija, bez fasade. više

75.000€ (1 785 €/m²)

  • 42m²
  • Prizemlje

Surčin, Boljevci - Ilije Radojčića Zeca, 294m2

Boljevci, Surčin, Beograd

Surčin, Boljevci - Ilije Radojčića Zeca kuća, 294m2, terasa 24m2, SUT+PR+I, GAS, parking, struja, voda, asfalt, plac 7.30 ari Prodaju se dve... više

200.000€ (680 €/m²)

  • 294m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća u naselju Železnički most na 4a placa

Naselje Železnički most, Jagodina

Prodaje se komforna kuća od 120 m² na placu površine 4 ara, smeštena u mirnom naselju Železnički Most u Jagodini. Ova kuća pruža idealan spoj... više

85.000€ (708 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje

Spratna kuća na placu od 12 ari

Bolnica, Ćuprija

Na prodaju spratna kuća čvrste gradnje, sređena, sa izolacijom i PVC stolarijom. Kuća je smeštena na prostranom placu od 12 ari, u mirnoj ulici... više

85.000€ (625 €/m²)

  • 136m²
  • .sprat

Retko u ponudi, luksuzna kuća 360m2, centar

Centar, Leskovac, Leskovac

Na podaju lux porodična kuća, izuzetne, kvalitetne gradnje, u centru grada. Ova nekretnina je idealna za miran porodični život, ali i za one... više

239.000€ (663 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća u Đuriselu

Đuriselo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Đuriselu od 70 m2 na 26 ari placa. Kuća je okružena zelenilom sa prelepim pogledom na grad i okolinu. U prizemlju se nalazi... više

46.350€ (1 053 €/m²)

  • 44m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaju se dve kuće u naselju Jabučar (Aerodrom)

Jabučar, Kragujevac

Prodaju se dve kuće u mirnom delu naselju Jabučar u Kragujevcu na placu od 3,97a. Prva kuća je površine 240m2 sledeće strukture: - Prizemlje:... više

149.000€ (620 €/m²)

  • 240m²
  • .sprat