Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9988 oglasa

GROCKA KALUDJERICA 80m2 , 2T , 132000e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 80.09 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

132.000€ (1 650 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 3.sprat

Plac u Niškoj Banji, 1067 m2

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u Niškoj banji, površine 1067 m2. Gradsko građevinsko zemljište je,nalazi se na samom jelašničkom putu, na lokaciji pogodnoj... više

108.500€ (101 €/m²)

  • 1067m²

Trosoban stan NOVI SAD, 160000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101672. CENA stana 160 000e + 3% agencijske provizije. Uknjižen 1/1. U ponudi trosoban stan, 69m2, odličnog rasporeda, u... više

160.000€ (2 318 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 5/5 spratova

Vračar, Južni bulevar - Maksima Gorkog, 69m2

Južni bulevar, Vračar, Beograd

Vračar, Južni bulevar - Maksima Gorkog 2.0, 69m2 (terasa 6m2), 1/2, TA, telefon, podrum U ponudi za prodaju odličan salonski stan na dobroj... više

195.000€ (2 826 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 69m²
  • 1/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 200000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102188 CENA 200.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se POTPUNO RENOVIRAN trosoban stan u neposrednoj blizini O.Š."Ivo... više

200.000€ (2 739 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 6/10 spratova

Cerak, Lux stan 170m2+garaža 32m2+terasa 25m2

Cerak, Čukarica, Beograd

Lux stan 170m2, u jednom od najlepših i najmirnijih delova Ceraka,u ulici bez prolaznog saobraćaja,nalazi se ova izuzetna porodična nekretnina... više

529.000€ (3 111 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 170m²
  • 1/3 spratova

Kuća sa placem u Surčinu, za adaptaciju

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Kuća prizemna za renoviranje na 8 ari placa sa širinom fronta 16 metara i dužinom 50 metara ograđenog dvorišta. Kuća je uknjižena, prazna... više

150.000€ (2 830 €/m²)

  • 53m²
  • .sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 251500€

Centar, Novi Sad

Idealna ponuda, komplet nov, skockan stan bez potrebe za bilo kojim majstorem (nova zgrada) a na redovnoj etaži na Novoj Detelinari+++Agencijska... više

251.500€ (1 699 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • 4/5 spratova

Na prodaju plac površine 1202m2

Aleksandrovo, Merošina, Merošina

Prodaje se plac, uknjižene površine 1202m2. Plac se nalzi na jako dobrom položaju pored asfaltnog puta, na ravnom mestu. Vodi se kao poljoprivredno... više

27.000€ (22 €/m²)

  • 1202m²

Čajetina, Zlatibor - Bele vode, 44m2

Širi centar, Zlatibor

Čajetina, Zlatibor - Bele vode 2.0, 44m2 (terasa 3.87m2), EG, PR/5, lift, parking Luksuzno opremljen dvosoban stan u okviru apartmanskog naselja... više

82.000€ (1 863 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/5 spratova

Dvospratna kuća kvalitetne gradnje, 300 m2, 1027 m2 placa,

Gornja Vrežina , Pantelej, Niš

Prodaje se kuća kvalitetno građena, velike površine oko 300 m2, na 1027 m2 placa i brojnih mogućnosti, u mirnom, ulaznom delu... više

105.000€ (350 €/m²)

  • 300m²
  • 2.sprat

Na prodaju lokal 25m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal na odličnoj lokaciji pogodan za razne vrste delatnosti. Kvadratuta lokala iznosi 25m2. Uknjižen, privatna svojina 1 kroz 1.... više

75.000€ (3 000 €/m²)

  • 25m²
  • Prizemlje

- savski venac sf 2693

Dedinje, Savski Venac, Beograd

EKSKLUZIVNA KUĆA NA DEDINJU, ulica Aleksandra Tirnanića Tirketa (U BLIZINI BELOG DVORA) Visoki kvalitet gradnje, luksuzno opremljena kuca od... više

690.000€ (3 209 €/m²)

  • 215m²
  • .sprat

3.0, Ratko Jović

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju trosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici, idealnoj za porodičan život,... više

115.000€ (1 796 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • Prizemlje

Pećinci, Šimanovci - Prhovačka, 71.22 ara

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Pećinci, Šimanovci - Prhovačka poljoprivredno zemljište, 71.22 ara Prodaje se poljoprivredno zemljište. Front prema ulici 22m. Uknjiženo.... više

142.440€ 0 €/m²)

  • 0m²

Planina, Centar, -, 3.0, 55m2, 121000 EUR

Centar, Zlatibor

Jako lepo sređen apartman u samom centru Zlatibora, u zgradi iznad restorana Gondola. Prodaje se potpuno opremljen, poseduje open space - dnevni... više

121.000€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 5.sprat

Velika kuća u Dobanovcima

Dobanovci, Surčin, Beograd

Velika kuća u Dobanovcima površine oko 300m2 na 47 ari placa. Jednu polovinu placa čini basta i voćnjak, a drugu građevinski plac na kome se... više

350.000€ (1 166 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Dvosoban stan 50m2, Palilula

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan 50m2,u blizini Palilulske pijace i NKC-a. Stan se nalazi na osmom, od deset spratova, kvalitetne starogradnje sa četri... više

100.000€ (2 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 8/10 spratova