Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9988 oglasa

Plac Gabrovački put, Kafana Žirado

Gabrovačka reka, Palilula, Niš

Na prodaju veliki plac na Gabrovačkom putu, odličan za izgradnju neke kuće, brvnare, montažnog objekta i slično sa pogledom na grad.... više

36.000€ (7 €/m²)

  • 5096m²

3.0, Tašmajdan, LUX, salonski, baštaDr Dragoslava Popovića, 80m2

Tašmajdan, Palilula, Beograd

2.0, salonski lux renoviran, eg, lodja Prekrasan prostran salonski stan na 1. spratu zgrade iz tridesetih godina 20.veka u tihoj ulici, obnovljene... više

295.000€ (3 687 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 1/3 spratova

Plac, naselje Nikola Tesla

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u naselju Nikola Tesla u neposrednoj blizini fabrike aluminijumskuh profila Nisal. Plac se vodi kao gradsko... više

68.000€ (30 €/m²)

  • 2200m²

Trosoban stan NOVI SAD, 250000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1099087 -CENA je bez agencijske provizije od 3%. Uknjižen trosoban stan u samom centru Novog Sada. Dunavski park, pešačka... više

250.000€ (3 048 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • Prizemlje/3 spratova

PRODAJA, DVOIPOSOBAN STAN, NASELJE SAVE KOVACEVICA, ZEMUN

Zemun, Zemun, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo odlican dvoiposoban stan na jednoj od lepsih lokacija u Zemunu. Zgrada je ususkana u mirnoj ulici punoj zelenila... više

200.000€ (3 448 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 2.sprat

Na prodaju plac površine 2028 m2, vikend naselje Gornji Matejevac

Gornji mMatejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju lep plac za gradnju u vikend naselju u Gornjem Matejevcu. Odlična lokacija za porodično stanovanje u prelepom prirodnom ambijentu... više

63.500€ (31 €/m²)

  • 2028m²

Prostrana kuća na 3 sprata sa 2 garaže – 290 m² na 5, 56 ari

Bolnica, Ćuprija

Na prodaju je prostrana porodična kuća na tri sprata, ukupne stambene površine 290 m², smeštena na uređenom placu od 5,56 ari. Objekat je idealan... više

130.000€ (446 €/m²)

  • 291m²
  • Prizemlje/3 spratova

NOVI BEOGRAD PAVILJONI 47m2 , T , 119900e

Paviljoni, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Novi Beograd, Paviljoni, Blok 7 A, Radoja Dakica, 1.0, 47 m2 sa terasom, VI od VI spratova,... više

119.900€ (2 551 €/m²)

  • 1 soba
  • 47m²
  • 6.sprat

Plac, 2996m2 Barje Čiflik kod Pirota

Barje Čiflik, Pirot, Pirot

Na prodaju kvalitetna obradiva zemlja, na samo nekoliko kilometara od Pirota i naselja Barje Čiflik, površine 2996m2. Uknjižen, privatna svojina.... više

7.000€ (2 €/m²)

  • 2996m²

Petosobna kuća BACKI PETROVAC, 195700€

Backi Petrovac, Bački Petrovac

Agencijska oznaka - 3091261 - Lepa i kvalitetno građena kuća u Bačkom Petrovcu. Poseduje prelep dnevni boravak, četiri sobe, dve kuhinje, dva... više

195.700€ (978 €/m²)

  • 200m²

Dve kuće na placu

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Manja kuca oko 58m2, poseduje hodnik, kuhinju sa dnevnim,spavacu sobu, kupatilo. Sređena je kuća, urađena izolacija, ima klima. Grejanje na... više

80.000€ (666 €/m²)

  • 120m²
  • /2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 232000€

Novo Naselje - JugoviĆevo, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101571 CENA 232.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se veliki trosoban stan na Novom Naselju-Jugovićevo. Stan se sastoji... više

232.000€ (2 367 €/m²)

  • 3 soba
  • 98m²
  • 3/4 spratova

Građevinski plac 52 ara, Draževac, Obrenovac - 36.400€

Draževac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinski plac površine 52 ara u Draževcu. Plac se nalazi na mirnom mestu, do asfaltnog puta, ima mogućnost priključka na elektro... više

36.400€ 0 €/m²)

  • 0m²

New District garaža u zatvorenom stambenom kompleksu - Jagodina

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

22.810€ (1 267 €/m²)

  • 18m²
  • .sprat

Nekretnina koja se retko pojavljuje – centar Jagodine

Centar, Jagodina

U ponudi je izuzetno atraktivan stan smešten u samom srcu grada, u jednoj od najpoznatijih i najtraženijih zgrada u Jagodini. Nekretnina predstavlja... više

60.000€ (1 428 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001215

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Kopernikova. Uknjižen dvoiposoban duplex stan nadomak Bulevara Evrope, a u neposrednoj blizini Novosadskog... više

192.820€ (2 678 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • 4.sprat

Trosobni stan na Vizantijskom bulevaru

Park Svetog Save, Medijana, Niš

Stan se nalazi preko puta Rode-tržnog centra na petom spratu u dobro održavanoj zgradi sa liftom. Orjentacija stana je jugoistok, sastoji se... više

148.500€ (2 062 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 5/7 spratova

Beograd, Sopot, Nemenikuće - Kastaljanska 154m2, 155.000e

Nemenikuće, Beograd

Beograd, Sopot, Nemenikuće - Kastaljanska 154m2, 4.0, PR+1, 30a plac, Na prodaju porodična kuća sa upotrebnom dozvolom - Nemenikuće, Kosmaj... više

195.000€ (1 266 €/m²)

  • 154m²