Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9988 oglasa

Na prodaju dvospratna porodična kuća

Medijana(Niš), Medijana, Niš

Na prodaju porodična kuća na Kalač brdu, površine 360 m2 na parceli od 529 m2. Kuća se sastoji od prizemlja, dva sprata i potkrovlja. Sve tri... više

210.000€ (583 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje

Poljoprivredno zemljište - Zmič

Zmič, Ćuprija

Poljoprivredno zemljište površine 66 ari pogodno za obradu i sadnju bilo koje vrste. Ukoliko imate dodatnih pitanja možete nas kontaktirati... više

7.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

PRODAJA, 2.5 RENOVIRAN STAN NA CERAKU

Cerak, Cukarica, Beograd

U mirnom okruzenju porodicnog naselja stari Cerak prodajemo odlican, izvorno dvoiposoban stan. Nekretnina je kompletno renovirana pre tri godine,... više

180.000€ (2 769 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 115000€

Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102537 - Cena 115.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se funkcionalan stan na Detelinari, površine 52m2. Nekretnina je... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 2/4 spratova

Čarobna vikendica u prirodi 48 m², Sremski Karlovci, Banstol - 115.000€

Širi centar, Sremski Karlovci

Ako žudite za skloništem u netaknutoj priodi, gde će Vas umesto alarma buditi sunce u krevetu i umesto buke komšija - cvrkut ptica, ovo skriveno... više

115.000€ (2 395 €/m²)

  • 48m²
  • .sprat

Plac, građevinsko zemljište -voćnjak, Vinik, 2018 m2

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju parcela površine 2018m2, pravilnog oblika. Uknjižena kao gradsko građevinsko zemljište, voćnjak, u izuzetnom prirodnom okruženju.... više

42.000€ (20 €/m²)

  • 2018m²

Beg u prirodu na samo 3 kilometra od grada!

Vinorača, Okolina, Jagodina

Na prodaju nekretnina od 150m², smeštena na velikom i ravnom placu od 25,05 ari i dodatnim putem površine 6,28 ari idealna za miran život ili... više

30.000€ (200 €/m²)

  • 150m²
  • /3 spratova

Na prodaju njiva u Senju, okolina Ćuprije

Senje, Okolina, Ćuprija

Njiva 5. klase, površine 91.23 ara. za vikendicu je lepo, ima vode i struje u blizini. više

6.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća sa placem Gornje Crnatovo, 25 km od Niša

Gornje Crnatovo, Žitorađa, Žitorađa

Na prodaju kuca u selu Gornje Crnatovo, Opština Žitorađa. Odlična ponuda za one koji žele da pobegnu od gužve u gradu, na nekih 25 km od Niša.... više

31.000€ (387 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje

KUĆA! KULA!

Kula

Na prodaju je prelepa kuća čvrste gradnje u mirnom delu Gornjeg Grada u Kuli, građena od kvalitetne cigle koja osigurava dugotrajnost i udobnost.... više

72.100€ (198 €/m²)

  • 364m²
  • .sprat

Gradjevinsko zemljište na prodaju

Đurđevo brdo, Jagodina

Prodaje se gradjevinsko zemljište od 30,86a, u Jagodini na Đurđevom brdu. više

9.000€ (2 €/m²)

  • 3086m²

Savski venac, Slavija - Nemanjina, 171m2

Slavija, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Slavija - Nemanjina 5.0, 171m2 (balkon i terasa 6m2), 1/3, TA, interfon U ponudi je sunčan i svetao salonski stan, sa visinom... više

580.000€ (3 391 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 171m²
  • 1/3 spratova

Cerak, Šavnička, 75m2, 3.0, dve terase ID#1600

Cerak, Čukarica, Beograd

EKSKLUZIVNA PONUDA – ODMAH USELJIV, KOMPLETNO RENOVIRAN STAN NA CERAKU Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran, odmah useljiv, trosoban stan,... više

219.000€ (2 920 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

Poslovni prostor u centru Ćuprije

Centar, Ćuprija

Prodaje se poslovni prostor u centru Ćuprije, površine 144m2. više

100.000€ (694 €/m²)

  • 144m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaje se kuća 35m2 u Dugoj Poljani, sa kompletnim imanjem od oko 2ha

Duga Poljana, Gadžin Han, Gadzin Han

Prodaje se kuća starije gradnje 35m2 u Dugoj Poljani. Kuća je građena od tugli, ima priključke za struju i vodu. Kuću čine dve prostorije. Plac... više

17.000€ (485 €/m²)

  • 35m²
  • Prizemlje

Plac u Botunju

Botunje, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac, poljoprivredno zemljište, od 62,82 ara u Botunju . Nalazi se u neposrednoj blizini auto puta i škole u Botunju u tihom... više

52.500€ (8 €/m²)

  • 6282m²

Dvosoban stan NOVI SAD, 105300€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102462 - CENA 105.300 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. -Prodaje se dvosoban stan na Telepu , blizu Limana 4, u izgradnji, bez... više

105.300€ (2 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/4 spratova

Četvorosoban stan PETROVARADIN, 220000€

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101891. CENA sa kuhinjom, tehnikom, ugradnim plakarima i kancelarijskim nameštajem: 200.000 eu + agencijska provizija od... više

220.000€ (2 650 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 1/5 spratova