Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9988 oglasa

U ponudi plac od 5 ari u selu Žunje

Knić, Knić, Knić

Na prodaju parcela od 5 ari u selu Žunje, opština Knić. Plac je poljoprivredno zemljište, po kulturi njiva treće klase. Nalazi se u blizini... više

6.000€ (12 €/m²)

  • 500m²

Super ponuda! Prelep trosoban stan, 83m2 + 2 lođe 12 m2, 4.sprat, kod Tehničk

Tehnički fakultet, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan stan bez većih ulaganja, na top lokaciji u blizini Tehničkih fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi... više

138.000€ (1 452 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 4/4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 77250€

Grbavica, Novi Sad

Grbavica , mali prizemni stan , uknjizen. Agencijska oznaka 1098096. Prodaje se stan u dvorištu zgrade na Grbavici. Stan je pretvoren od garaze... više

77.250€ (2 340 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • Prizemlje/3 spratova

Lux novogradnja, 3.0, Centar, Penthaus

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran... više

192.900€ (2 411 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 5/5 spratova

Plac u Drači kod Kragujevca - površina 7071 m2, građevinsko i poljoprivredn

Drača, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u naselju Drača, kod Kragujevaca, površine 7071 m2, koji se nalazi pored magistralnog puta Kragujevac Gornji Milanovac, nedaleko... više

224.000€ (32 €/m²)

  • 7000m²

Kuća, Prokuplje

Prokuplje, Prokuplje, Prokuplje

Na prodaju prelepa kuća u strogom centru Prokuplja. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Svi trgovinski i ugostiteljski objekti,... više

103.000€ (792 €/m²)

  • 130m²
  • Prizemlje

Plac za gradnju, industrijska zona, kod Yure 2717m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac, gradsko građevinsko zemljište u industrijskoj radnoj zoni Donje Međurovo, pored Yure i Shinvona. Plac se nalazi pored... više

98.000€ (36 €/m²)

  • 2717m²

PLAC NOVI SAD, 175100€

Adice, Novi Sad

Adice, plac za gradnju u centralnom delu +++ Agencijska oznaka nekretnine 7089875 , Novi Sad, Adice. Prodaje se plac pogodan za gradnju urbane... više

175.100€ (336 €/m²)

  • 520m²

Na prodaju stan 53 m2 kod Bogoslovije

Ćele kula, Palilula, Niš

Površina stana je 53m2, nalazi se na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Zgrada je novijeg datuma. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe,... više

103.100€ (1 945 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 4.sprat

Ekskluziva-najbolji plac u Jagodini

Đurđevo brdo, Jagodina

Na prodaju plac površine 16,06 ari na apsolutno najtraženijoj i najlepšoj lokaciji u Jagodini! Ono što ovaj plac izdvaja od svih ostalih jeste... više

120.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Sad, Liman I - Uknjižen trosoban stan ID#1001022

Liman I, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman I, ulica Vladislava Kaćanskog. Izdvajamo iz ponude odličan, po strukturi trosoban stan koji se nalazi na jednoj od najatraktivnijih... više

265.500€ (3 448 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 1.sprat

Plac, Donje Vlase, 738 m2

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju plac na putu za Donje Vlase površine 738 m2. Na placu je započet objekat koji ima dva podruma i plocu koja je u osnovi 9m puta 7m.... više

13.000€ (17 €/m²)

  • 738m²

Šestosobna kuća NOVI SAD, 446600€

Centar, Novi Sad

Centar, porodična kuća sa tri stambene jedinice , 180m2 bez ulaganja! Pogodna za život ili tihu poslovnu delatnost. Vredi pogledati !+++ Agencijska... više

446.600€ (2 481 €/m²)

  • 180m²

Stan u centru grada sa tri spavaće sobe

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 65m2 plus dve terase oko 10m2. Stan se nalazi u centru grada ali nije na glavnoj saobraćajnici tako da je... više

128.900€ (1 718 €/m²)

  • Garsonjera
  • 75m²
  • Prizemlje/5 spratova

Voždovac, Lekino brdo - Maksima Grokog, 108m2

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Voždovac, Lekino brdo - Maksima Grokog 4.5, 108m2 (terasa 3m2), 4/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum, garaža Odličan četvoroiposoban stan... više

280.000€ (2 592 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 108m²
  • 4/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 201600€

Centar, Novi Sad

Agencijksa oznaka: 1101212 CENA 201.600 SA PDV-OM + agencijska provizija od 3%, I. Na prodaju moderan, svetao i prostran stan u novoj zgradi... više

201.600€ (3 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 1/5 spratova

Plac pored glavnog puta u Pejkovcu, 48 ari

Pejkovac, Žitorađa, Žitorađa

Na prodaju parcela - trenutno poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u građevinsko i izgradnju različitih objekata stambeno... više

49.500€ (10 €/m²)

  • 4786m²

Troiposoban stan SREMSKA KAMENICA, 206000€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 1091190 - Uknjižen troiposoban stan u Sremskoj Kamenici. Stan poseduje dve velike terase. Grejanje podno na gas. Peti sprat,... više

206.000€ (1 287 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 160m²
  • 5/6 spratova