Dvoiposoban stan, Niš - Ćele kula | Prodaja · 53m² · 103.100€
Ljubomira Nikolića , Ćele kula, Palilula, Niš, Srbija
103.100€
1 945 €/m²
Na prodaju stan 53 m2 kod Bogoslovije
Tip
Stan
Površina
53 m²
Struktura
2.5
Detalji
- Tip
- Stan
- Struktura
- 2.5
- Cena
- 103.100€
- Površina
- 53 m² (1 945 €/m²)
- Sprat
- 4
- Terasa
- Da
- Parking
- Da
- Ažuriran
- 23.05.2026
- ID
- 1496892
Opis
Površina stana je 53m2, nalazi se na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Zgrada je novijeg datuma. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, ostave i terase. Grejanje je na struju. PVC stolarija. Podne obloge su parket i keramika. Za više informacija kontaktirajte našu agenciju. Ovo je samo deo naše ponude.Ovu kao i druge nekretnine možete pogledati na našem sajtu.
Kontakt info
- Agencija
-
Bulevar Nekretnine
- Reg. posrednika br.
- 519
- Kontakt osoba
- Bulevar Nekretnine
- Telefon 1
- 060054... Prikaži broj
- Telefon 2
- + 381 18 577... Prikaži broj
- Adresa
- Trg Kralja Aleksandra 2a lokal m15
- Preko puta Pravnog fakulteta, zgrada Aleksandrija
- Niš , Srbija
Slične nekretnine
Novogradnja, Mokranjčeva
- 97.960€ 55 m2
Novogradnja, niška pivara, 2.5. povrat PDV-a
- 98.025€ 52 m2
Dvosoban stan 50m2, Mokranjčeva
- 96.900€ 50 m2
Novogradnja, Dvoiposoban, Palilula,Parking, PDV, lift
- 96.970€ 55 m2
Dvosoban stan 50m2, Palilula
- 100.000€ 50 m2
Odličan 2.0 stan u neposrednoj blizini crkve Sv. Nikola
- 101.000€ 58 m2
Novogradnja, dvosoban stan, Rasadnik, 49 m2, prizemlje
- 100.940€ 49 m2
Novogradnja, Mokranjčeva
- 94.830€ 49 m2
Novogradnja, dvosoban stan, Rasadnik, 49,1 m2, II sprat
- 101.146€ 49 m2
Novogradnja 1.5, 49.8 m2, Mokranjčeva
- 94.620€ 49 m2
Novogradnja, dvosoban stan, Rasadnik, 49 m2, suteren
- 100.940€ 49 m2
Novogradnja, dvosoban stan, Rasadnik, 45,8 m2, I sprat