Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9988 oglasa

VRACAR CRVENI KRST 54m2 , (L) , 235000e

Crveni Krst, Vracar, Beograd

Na prodaju je stan u jednoj od najlepših zgrada u Beogradu, na prestiznoj lokaciji u blizini Kalenic pijace, u srcu Vracara.Odlican prostor,... više

235.000€ (4 351 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Sajam kompleks - Uknjižen dvoiposoban stan + parking ID#1001206

Sajam, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića – Sajam kompleks. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi... više

236.900€ (3 644 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižen ulični lokal ID#8000095

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Gajeva. Predstavljamo ulični lokal u neposrednoj blizini strogog centra grada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja...Ovaj... više

64.600€ (3 800 €/m²)

  • 17m²
  • Prizemlje

1.5, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona, 51m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

1.5, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona, 51m2, 5/17, CG, terasa, lift, klima, internet, interfon, video nadzor, kompletno opremljen. Luksuzan,... više

270.000€ (5 294 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 51m²
  • 5/17 spratova

Stambeno poslovni objekat u Ćupriji

Centar, Ćuprija

Stambeno poslovni ovjekat u centru Ćuprije na placu od 4,27ara .. Mogućnost dogradnje sprat + potkrovlje. Tri objekta ukupne površina 203m2. više

120.000€ (591 €/m²)

  • 203m²
  • .sprat

Plac na Gružanskom jezeru od 5 ari - Žunje

Žunje, Knić, Knić

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera, koji je poljoprivredno zemljište, sa mogućnošću prenamene u građevinsko.... više

16.000€ (32 €/m²)

  • 500m²

- brus , podnozje Kopaonika sf 2525

Okolina, Brus

Vodenicni plac 39 ari, 1/1, sa izvorom pitke vode, do Brzecke reke, do glavnog regionalnog puta iz pravca Beograda. Do gondole udaljen 9km.... više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Odlična porodična kuća 190m2, Prokuplje, ispod Hisara

Prokuplje, Prokuplje, Prokuplje

Na prodaju odlična porodična kuća u Prokuplju, u izuzetno lepom delu grada, ispod Hisara. Nadomak je reka Toplica, a naselje je veoma pogodno... više

85.000€ (447 €/m²)

  • 190m²
  • 1/1 spratova

Zvezdara, Olimp, Duvanjska , Poslovni prostor, 164m2, 224000 EUR

Olimp, Beograd

Poslovni prostor, nivo polusuterena, u novijoj zgradi (2019), mirna ulica kod Olimpa, ukupna površina 164m2. Uknjiženo kao 12 garažnih mesta,... više

224.000€ (1 365 €/m²)

  • 164m²

Plac u Kragujevcu, naselje Petrovac - površina 2509 m2, zemljište u građevi

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Kragujevcu, naselje Petrovac, površine 2509 m2 koji je uknjižen na vlasnika 1/1 . Plac je zemljište u građevinskom području,... više

125.000€ (49 €/m²)

  • 2509m²

Poslovni prostor na prodaju u centru Ćuprije

Centar, Ćuprija

Prodaje se poslovni prostor u centru Ćuprije. više

63.000€ (684 €/m²)

  • 92m²
  • Prizemlje

Plac za gradnju u Gabrovačkoj Reci, 2709 m2

Gabrovačka reka, Palilula, Niš

Na prodaju građevinsko zemljište u Gabrovačkoj reci, u blizini restorana Žirado. Plac je površine 2709 m2 i sastoji se od dve parcele. Nalazi... više

55.000€ (20 €/m²)

  • 2709m²

Stanovi u izgradnji-izuzetno kvalitetna gradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

Povraćaj PDV-a U cenu stana j uključeno: -etažno grejanje na gas (svaki stan poseduje gasni kotao) -šestokomorna stolarija REHAU bele boje,tri... više

59.600€ (1 490 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 40m²
  • 1/7 spratova

Kuća u Brzeću – Blizu Gondole, S Potencijalom za 3 Apartmana!

Brzeće, Okolina, Kopaonik

Ova prostrana kuća površine 120m², raspoređena na tri etaže, pruža brojne mogućnosti za investiciju za prilagođavanje vašim potrebama. Kuća... više

200.000€ (1 666 €/m²)

  • 120m²
  • 2.sprat

Na prodaju ŠUMA – 92, 95 a

Lipar, Jagodina

Prodaje se šuma površine 92,95 ari. Pogodna za seču. Parcela je uredna, vlasništvo 1/1, bez tereta. Zakažite razgledanje u terminu koji Vama... više

37.180€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju lokal od 28 m² sa već razrađenom delatnošću – idealna investi

Centar, Jagodina

U ponudi je poslovni prostor površine 28 m² koji predstavlja odličnu priliku za investiciju ili pokretanje sopstvenog biznisa. Lokal je trenutno... više

35.000€ (1 250 €/m²)

  • 28m²
  • Prizemlje

LOKAL NOVI SAD, 927000€

Centar, Novi Sad

UKNJIŽEN poslovni prostor u strogom centru grada u pešačkoj zoni. Treći sprat sa liftom. Deo poslovnog prostora je preuređen u stan. Agencijska... više

927.000€ (2 078 €/m²)

  • 446m²

Odlična ponuda! Plac 29,95ar, Pasi Poljana

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u Pasi Poljani. Plac je površine 29,95ari i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Plac je gradsko građevinsko zemljište.... više

124.000€ (41 €/m²)

  • 2995m²