Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9988 oglasa

Vikend parcela sa kućom 70m2, 5 ari placa – Zabran, Obrenovac - 50.000€

Obrenovac, Beograd

Prodaje se plac površine 4.96 ari sa kućom oko 70 m² u vikend naselju Zabran, Obrenovac, jednoj od najlepših zelenih oaza u blizini Beograda.... više

50.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novogradnja, Donja Vrežina, Parking, PDV

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti... više

105.700€ (1 761 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 2/5 spratova

Plac sa nezavršenim objektom

Ribare, Okolina, Jagodina

Plac sa nezavršenim objektom od oko 60m2. Odlična prica ukoliko želite da se pomerite od gradskih gužvi i vrucina. Na plac imate dovedenu gradsku... više

18.000€ (300 €/m²)

  • 60m²

Novogradnja, niška pivara, 2.5 povrat PDV-a

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 62,60m2 . Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

112.680€ (1 817 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 2/2 spratova

Na prodaju poljoprivredno zemljište

Končarevo, Okolina, Jagodina

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Končarevu blizu Morave. više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

2.0 Stan, Vrnjačka Banja

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Na prodaju dvosoban stan u Vrnjačkoj Banji. Kompleks stanova je smešten u mirnom delu Vrnjačke Banje, što pruža neophodnu udobnost i spokoj.... više

93.690€ (1 993 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/2 spratova

Stari Grad, Studentski trg - Simina 77m2

Studentski Trg, Stari Grad, Beograd

3.0, 77m2 (zastakljena lođa 5m2), 4/4, CG, klima, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Simina ulica se nalazi u najstrožem centru Beograda,... više

385.000€ (5 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 4/4 spratova

Plac sa dozvolom za gradnju kuće

4. juli, Paraćin

Plac sa dozvolom za gradnju Porodične stambene zgrade su.220m2 i prizemlje 220m2 Na placu postoji priključak struje i vode Na slikama urađeni... više

27.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prelepa četvrtasta parcela u blizini Akva parka

Đurđevo brdo, Jagodina

Parcela je na Đurđevom brdu uz nasipan put i u neposrednoj blizini Akva parka. Četvrtastog oblika i idealna za porodičnu kuću u mirnom okruženju.... više

30.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novogradnja u centru- Donja Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

U ponudi su stanovi u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.7... više

98.550€ (2 142 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/4 spratova

KUĆA!

Crvenka, Sombor

KUĆA! ODLIČNA LOKACIJA! Kod hirurškog bloka, 205m2, na parceli od 480m2. Spratna,čvrsta gradnja. Prizemlje se sastoji iz 3 spavaće sobe, prostrani... više

155.000€ (756 €/m²)

  • 205m²
  • .sprat

Kuca u izgradnji

Trnava, Jagodina

Nezavršena spratna kuca sa uvedenom strujom. Objekat je na deset metra od glavnog puta, i moguce je da zive dve porodice odvojeno. Vlasnici... više

29.000€ (145 €/m²)

  • 200m²
  • /1 spratova

IDEALNA KUĆA ZA PORODICU!

Crvenka, Sombor

Prodaje se porodična kuća od 126m2 na velikom placu od 1421m2. Uz kuću je manji objekat koji služi kao letnja kuhinja, velika zidana šupa za... više

120.000€ (952 €/m²)

  • 126m²
  • .sprat

Kragujevac, plac u industrijskoj zoni- građevinsko zemljište 3401 m2

Bubanj, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju uknjižen plac u urbanističkoj celini prve zone poslovanja, industrijska zona Kragujevac, površine 3401 m2,u neposrednoj blizini planirana... više

170.000€ (49 €/m²)

  • 3401m²

Novogradnja, Trošarina, stan 65.92m2, 2. sprat

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne... više

121.952€ (1 876 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 65m²
  • 2/3 spratova

Porodična kuća sa prostranim placem i odličnim položajem

Budžino brdo, Jagodina

Retko u ponudi. Kuća na samom početku Budžinog brda sa prostranim četvrtastim placem od 12.22 ara i odličnim pogledom. Kuća se sastoji iz prizemlja,... više

160.000€ (733 €/m²)

  • 218m²
  • Prizemlje/1 spratova

Trosoban stan PETROVARADIN, 88000€

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100616. CENA 88.000e + agencijska provizija od 3%. Na prodaju duplex stan u Petrovaradinu, 50m2 + 6m2 terase. Stan ima sopstveni... više

88.000€ (1 760 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/5 spratova

Plac za gradnju, industrijska zona, kod Jure, 4168 m2

Mika Protić (KP dom), Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac, gradsko građevinsko zemljište u industrijskoj radnoj zoni Donje Međurovo, pored Jure i Šinvona. Plac se... više

215.000€ (51 €/m²)

  • 4168m²