Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9988 oglasa

EKSKLUZIVNA PORODIČNA VILA NA ZLATIBORU – SEVOJNO

Sevojno, Zlatibor

Zlatibor, Sevojno - Breza kuća/vila, 260m2 (terasa 20m2), PR+I, norveški radijatori, telefon, podrum, parking, struja, voda, asfalt, plac 736m2... više

500.000€ (1 923 €/m²)

  • 260m²
  • Prizemlje/1 spratova

VOZDOVAC BULEVAR OSLOBODJENJA 114m2 , 380000e

Bulevar Oslobodjenja, Vozdovac, Beograd

Kontakt: 063 404 017 I NIVO: predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i terasa. II NIVO: tri spavace sobe, dva garderobera i kupatilo.... više

380.000€ (3 333 €/m²)

  • 4 soba
  • 114m²
  • 4.sprat

Stan duplex,povraćaj PDV a, 142 m2, kod Vojne bolnice

Ćele kula, Medijana, Niš

Na prodaju stan duplex, 142 m2, na trećem spratu novije zgrade. Donja etaža se sastoji od hodnika, prostrane jedinstvene prostorije iz koje... više

227.200€ (1 600 €/m²)

  • 4 soba
  • 142m²
  • 3/4 spratova

Boboviste, pomocni objekti, plac1614 m2

Bobovište, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju kuca sa pomocnim objektima u Aleksinackom selu Bobovistu. Kuca je povrsine 58m2,starije gradnje,pored... više

12.000€ (206 €/m²)

  • 58m²
  • Prizemlje

Plac za gradnu, pored glavnog puta, Prva Kutina, 3.644 m2

Prva Kutina, Niška banja, Niš

Na prodaju gradsko građevinsko zemlište koje čine dve parcele pored glavnog asfaltnog puta, pogodno za gradnju objekata različitih... više

80.000€ (21 €/m²)

  • 3644m²

Odličan plac za gradnju od 1131m2 na Bulevaru Svetog Cara Konstantina u blizin

Brzi brod, Medijana, Niš

Na prodaju odličan plac, lepog, pravilnog oblika u blizini Brzog Broda sa izlazom na Bulevar Svetog Cara Konstantina. Površina placa je 1131m2,... više

180.959€ (159 €/m²)

  • 1131m²

Petosoban stan NOVI SAD, 555000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100859: Cena stana 555.000 sa pdv om +3% agencijske provizije. 2 GARAŽNA MESTA. Predstavljamo vam penthouse koji se prostire... više

555.000€ (3 000 €/m²)

  • 5 soba
  • 185m²
  • 7/7 spratova

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Dvosoban stan ID#1001106

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Izdvajamo iz ponude odlično održavan, komforan, po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za... više

204.000€ (3 138 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Palilula, centar - Cvijićeva, 47m2

Centar (Palilula), Palilula, Beograd

Palilula, centar - Cvijićeva 1.0, 47m2 (lođa 9m2), 5/9, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking. Klasičan jednosoban stan, mogućnost... više

185.000€ (3 936 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 47m²
  • 5/9 spratova

3.0. Somborski Bulevar

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju trosoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji na Somborskom Bulevaru. U blzini su autobusko stajalište, marketi...... više

126.000€ (1 247 €/m²)

  • 3 soba
  • 101m²
  • 5.sprat

Plac - poljoprivredno zemljište, Donji Matejevac, 1400m2

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju plac u Donjem Matejevcu. Trenutno je poljoprivredno zemljište, sa mogućnošću prenamene u građevinsko zemljište. Plac je polovina... više

15.000€ (10 €/m²)

  • 1400m²

ZVEZDARA KLUZ 90m2 , T , 263000e

Kluz, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kluz, Zivka Davidovica, 3.0, 90 m2 sa terasom, I od II sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, odmah... više

263.000€ (2 922 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 1.sprat

Prodaje se plac u selu Grdanica

Grdanica, Leskovac, Leskovac

Prodaju se dve parcelu u selu Grdanica ukupne površine 1145m2. Na jednoj parceli je upisan objekat od 44. Postoje svi priključci na parceli... više

16.000€ (363 €/m²)

  • 44m²
  • Prizemlje

Barajevo, Meljak - Sarićevo sokače, 130m2

Meljak, Barajevo, Beograd

Barajevo, Meljak - Sarićevo sokače kuća, 130m2 (terasa 20m2), PR + 1, EG, telefon, parking, video nadzor, struja, voda, kanalizacija, asfalt,... više

186.000€ (1 430 €/m²)

  • 130m²
  • .sprat

Rakovica, Miljakovac, Miljakovačke staze, Kuća, 600m2, 595000 EUR

Miljakovac, Beograd

Na prodaju kuća novije gradnje na Miljakovcu 3, u neposrednoj blizini okretnice autobusa 505L. Kuća poseduje 2 ulaza a spratnost je P+2+PK i... više

595.000€ (991 €/m²)

  • 600m²

Plac za gradnju u vikend - naselju Prosek -Manastir, 1.282 m2

Prosek, Niška banja, Niš

Na prodaju plac pogodan za gradnju vikendice, u Proseku, u naselju koje ima i stalno nastanjenih kuća. Trenutno je poljoprivredno zemljište,... više

17.310€ (13 €/m²)

  • 1282m²

Parcela u građevinskom području Ribare

Ribare, Okolina, Jagodina

Prodaje se parcela u Ribaru površine 28,5a. njiva 2. klase, zemljište u građevinskom području više

28.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Odličan porodičan stan, Cerak Vinogradi

Cerak Vinogradi, Čukarica, Beograd

Čukarica, Cerak Vinogradi, ulica Lipa, 4.0, 87m2, terasa, lođa, V/6, CG, ostava, lift U prilici smo da vam ponudimo komforan, svetao, funkcionalan,... više

270.000€ (2 872 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • 5/6 spratova