Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9988 oglasa

Zemun, Altina - Autoput za Novi Sad, 1610m2

Altina, Zemun, Beograd

Zemun, Altina - Autoput za Novi Sad poslovni prostor, 1610m2, telefon, interfon, parking, garaža Izložbeno prodajni prostor na odličnoj lokaciji,... više

2.900.000€ (1 801 €/m²)

  • 1610m²
  • .sprat

Kalenić, moderan, 5s, lux, duplex, dobra prilika ID#1525

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

Magnat 064.5.800.900 - u ulici Mutapova, u kraju poznatom kao Kalenić, na Opštini Vračar, Magnat ekskluzivno prodaje lux dupleks 5-soban penthouse... više

579.888€ (2 973 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 195m²
  • 6/7 spratova

Pančevo, Misa - Novoseljanski put, 365.05ari

Misa, Pančevo

Pančevo, Misa - Novoseljanski put plac, 365.05 ari, front prema ulici 55 metara NA 3km od Pančeva, iza reke Nadel, na 60 metara od magistralnog... više

900.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Porodična kuća sa većim placem

Dankovo, Paraćin

Na prodaju kuća na glavnom putu – idealna lokacija za porodični život ili poslovni prostor Prodaje se porodična kuća u odličnom stanju, smeštena... više

70.000€ (233 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Plac 54 ara, Stubline, Obrenovac - 40000€

Stubline, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac površine 54,38 ari, smešten na lepom i mirnom mestu. Dimenzije placa su približno 18 x 300 metra. Na oko 700 m, nalaze se centar... više

40.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja trosobnog stana

Centar, Paraćin

Prodajemo funkcionalan, trosoban stan od 60 kvadrata u Paraćinu, na petom spratu u širem centru grada. Pravilan raspored prostorija. Poseduje... više

53.000€ (883 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 5/5 spratova

ZEMUN GORNJI GRAD 68m2 , 2T , 249000e

Gornji Grad, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Gornji grad, Dragana Rakica , 2.5, 68 m2 sa 2 terase, I od III sprata, eg, bez lifta, interfon,... više

249.000€ (3 661 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 1.sprat

Luksuz u centru grada

Centar, Jagodina

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz... više

78.000€ (1 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 65m²
  • 4/5 spratova

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 80m2 , T , 380000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Kraljice Drage Obrenovic, 3.0, 80.35 m2 sa terasom, X od XVI spratova, cg, 3 lifta,... više

380.000€ (4 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 10.sprat

Dupleks stana po veoma povoljnoj ceni za porodice sa više dece

Vašarište, Jagodina

Stan na dva nivoa, veoma komforan , renoviran , polunamešten po veoma povoljnoj ceni. Uknjižena kvadratura dupleksa je 83m2 , dok je bruto... više

85.000€ (1 024 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 4/4 spratova

ZVEZDARA LION 84m2 , T , 200000e

Lion, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Lion, Ante Bogicevica, 4.0, 84 m2 sa terasom, VII od VII spratova, dupleks, eg, lift, interfon,... više

200.000€ (2 380 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • 7.sprat

Kovin, Deliblato - Žarka Zrenjanina, 119m2

Deliblato, Okolina, Kovin

Kovin, Deliblato - Žarka Zrenjanina kuća, 119m2, prizemlje, TA i peć na drva, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, pomoćni objekti... više

53.000€ (445 €/m²)

  • 119m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan PETROVARADIN, 128000€

Blok 8, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100099. CENA 128.000e + agencijska provizija od 3%. Interesantan stan, odlična pozicija u Petrovaradinu, očuvana zgrada.... više

128.000€ (2 031 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 1/6 spratova

Kuća sa pomoćnim objektima

Kočino selo, Okolina, Jagodina

Na parceli se nalazi kuća i tri pomoćna objekta, kuća je površine 91m2. Pomoćni objekti 42m2,26m2 i 23m2 izgrađeni pre donošenja propisa o izgradnji.... više

40.000€ (439 €/m²)

  • 91m²
  • /1 spratova

Obrenovac, Devet Jugovića, 10, 39 ari placa ID#1650

Obrenovac, Obrenovac, Beograd

U centru Obrenovca, u blizini autobuske stanice, nudimo vam na prodaju građevinski plac površine 10,39 ari, čija je širina 35m. Plac je ravan,... više

61.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

NOVI BEOGRAD BLOK 62 32m2 , T , 115000e

Blok 62, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 62, Jurija Gagarina, 1.0, 32 m2 sa zastakljenom terasom, IX od IX spratova, cg, tel,... više

115.000€ (3 593 €/m²)

  • 1 soba
  • 32m²
  • 9.sprat

Vračar, Kalenić - Novopazarska 115m2

Kalenić, Vračar, Beograd

4.0, 115m2 (tri terase), 1/5, CG, LUX, lift, klima, garažno mesto, video nadzor, podrum, interfon, internet, telefon, ktv. Novopazarska ulica... više

950.000€ (8 260 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 115m²
  • 1/5 spratova

PLAC SREMSKA KAMENICA, 117420€

Miseluk, Sremska Kamenica

Uknjižen plac na magistralnom glavnom putu koji vodi od Mišeluka prema Rumi. Nalazi se ispod Instituta za KV bolesti. Građevinska parcela, širine... više

117.420€ (154 €/m²)

  • 760m²