Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9988 oglasa

✨ Garsonjera 35 m² – naselje Rvati ✨ 59.150€

Rvati, Obrenovac, Beograd

Zamišljate svoj kutak mira ili pametnu investiciju? Garsonjera od 35 m² u prizemlju, sa francuskim balkonom, čeka na Vas. Useljenje planirano... više

59.150€ (1 690 €/m²)

  • soba
  • 35m²
  • .sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 297500€

Centar, Novi Sad

Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu+++Agencijska oznaka stana 1100352 CENA... više

297.500€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 2/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 119000€

Sajlovo, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102347 - Trosoban stan na Sajlovu. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom, dve sobe, kupatila i proširene terase. Grejanje... više

119.000€ (2 163 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 1/2 spratova

Na prodaju plac od 10a u Petrovcu

Petrovac, Kragujevac

Prodaje se plac u Petrovcu površine 10,27a. Plac je ogradjen, a na placu se nalaze 44 lešnika starih 9 godina i čokoti vinove loze. Postoji... više

24.720€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novogradnja u Blizini Palilulske pijace, 60.28 m2

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u prizemlju zgrade u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja... više

145.880€ (2 431 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • Prizemlje/5 spratova

Zvezdara, Veliki mokri lug, Ristin potok, 1.5, 47m2, 118910 EUR

Veliki Mokri Lug, Beograd

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva... više

118.910€ (2 530 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 1/3 spratova

Na prodaju njiva u Ćupriji

Tonja, Ćuprija

Na prodaju njiva površine 118a u blizini železničke stanice. više

11.800€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zlatibor, apartman 2.5, Obudojevica

Čajetina, Čajetina, Zlatibor

Na prodaju apartman u naselju Obudojevica na Zlatiboru. Nalazi se na visokom prizemlju stambenog objekta spratnosti Pod+Pr+I+Pot. Objekat je... više

89.000€ (1 745 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • Prizemlje

NOVOGRADNJA NA DEDINJU, PETOSOBAN STAN SA DVORISTEM

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo odlican, petosoban stan, koji se nalazi na prizemlju ove impozantne luksuzne novogradnje , na Dedinju, kod Pinka! Stan poseduje... više

1.111.079€ (4 688 €/m²)

  • 5 soba
  • 237m²
  • Prizemlje

ODLIČNA PRILIKA – Parcele na idealnoj lokaciji u Gamzigradskoj Banji

Okolina, Zaječar

Na prodaju dve poljoprivredne parcele ukupne površine 57,76 ari, idealne za različite vidove poljoprivredne proizvodnje ili dugoročnu investiciju.... više

90.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Četvorosoban stan SREMSKI KARLOVCI, 133000€

Centar, Sremski Karlovci

Agencijska oznaka: 1101525 CENA: 133.000e + AGENCIJSKA PROVIZIJA 3%. U srcu Sremskih Karlovaca, na mestu gde se duh tradicije stapa sa savremenim... više

133.000€ (1 023 €/m²)

  • 4 soba
  • 130m²
  • 2/3 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 121500€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1098346 -CENA stana 121500 3 % agencijske provizije. Dvosoban stan blizu Futoške pijace. Namesten . Poseduje dnevni boravak... više

121.500€ (2 336 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 4/6 spratova

Gradska lokacija, Bresnica, -, Kuća, 322m2, 298000 EUR

Bresnica, Kragujevac

Kuća se nalazi u naselju Bresnica, miran deo grada, 10 minuta do centra grada, na parceli od 4a. Struktura kuće: prizemlje, sprat i visoko potkrovlje.... više

298.000€ (925 €/m²)

  • 322m²

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 168000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100927... CENA 168000 plus agencijska provizija 3%, . Savršena prilika za rekonstrukciju predivnog stana kod Banovine.... više

168.000€ (2 270 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • 3/5 spratova

Na prodaju dva placa ukupne površine 2742m2 u blizini Mašinske industrije

Kičevo, Medijana, Niš

Na prodaju dva placa u blizini Mašinske industrije, ukupna površina je 2742m2, gradsko građevinsko zemljište. Moguć je prilaz kolima, struja... više

70.700€ (25 €/m²)

  • 2742m²

Prodaje se nova kuća sa bazenom i prelepim dvorištem, Vrandol

Bela Palanka, Bela Palanka, Bela Palanka

Prodaje se kuća sa bazenom i pomoćnim objektima površine 160m2. Kuća i ovo prelepo imanje zauzima dve parcele ukupne površine 1908m2. Ovo... više

300.000€ (1 875 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje/2 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 265000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska šifra - 1099810... CENA 265.000 eura + 3 % provizije. Uknjižen komforan četvorosoban stan na Grbavici. Kvalitetna novija zgrada iz... više

265.000€ (2 789 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 1/2 spratova

CAJETINA ZLATIBOR 40m2 , 4 , 110000e

Zlatibor, Cajetina, Čajetina

Apartman u lux zgradi, sa spa centrom (bazen, teretana, masaze...). Prodaje se kompletno namesten. Odmah useljiv. uknjizen 2/4 RUJANSKA više

110.000€ (2 750 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 2.sprat