Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9981 oglasa

Kuća u Kragujevcu -200 m2, plac 4,04 ara

Vašarište, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju KUĆA u Kragujevcu, naselje Vašarište, površine 200 m2, po ceni od 155.000 eura. Na ograđenom placu površine 4,04 ara, nalazi se... više

215.000€ (1 075 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Na prodaju stan u centru Niša, 66m2

Marger, Medijana, Niš

Na prodaju stan u centru grada. Stan je po strukturi dvosoban i nalazi se na prvom spratu u zgradi sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika,... više

144.000€ (2 181 €/m²)

  • 2 soba
  • 66m²
  • 1/15 spratova

Novi Sad, Telep, Lima V - Ulični lokal ID#8000092

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep. Predstavljamo odličan, višenamenski ulični lokal u zgradi modernog i sofisticiranog dizajna, visokog kvaliteta gradnje i opreme.... više

149.350€ (1 678 €/m²)

  • 89m²
  • Prizemlje

Stari grad, Kalemegdan - Cara Uroša 239m2

Kalemegdan, Stari Grad, Beograd

8.5, 239m2, 1/4, salonac, duplex, cg i eg podno grejanje, interfon, internet, ktv, video nadzor, podrum Ulica Cara Uroša se nalazi u najstrožem... više

950.000€ (3 974 €/m²)

  • 9.0 soba
  • 239m²
  • 1/4 spratova

Čukarica, Sremčica, Davidovićev sokak, 6a, 30000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 119191, uknjizen, plac. Plac u Lipovici u Sremcici, zapocet a gradnja u osnovi 10x9. Gradnja je zapoceta 2010 godine tako da... više

30.000€ (50 €/m²)

  • 600m²

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Omladinskih brigada, 3.0, 86m2, 450000 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog... više

450.000€ (5 232 €/m²)

  • 3 soba
  • 86m²
  • 4/8 spratova

Novi Sad, Kej - Uknjižen četvoroiposoban stan ID#1001010

Kej, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Kej, ulica Vojvode Mišića. Uknjižen, kompletno renoviran, veoma komforan četvoroiposoban stan, na jednoj od najlepših i najtaženijih... više

403.760€ (3 605 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 112m²
  • 1/4 spratova

Veliko Krčmare kod Rače -Poljoprivredno i šumsko zemljište 14612 m2

Centar, Rača, Rača

Na prodaju poljoprivredno i šumsko zemljište u selu Veliko Krčmare kod Rače, površine 14612 m2 po ceni od 5.000 eur.... više

5.000€ (0 €/m²)

  • 14612m²

Plac - Ledine 11 ari, 23 metra front

Ledine, Novi Beograd, Beograd

Uknjižen plac 1/1, bez tereta i zabeležbi. Plac se nalazi na samom skretanju za aerodrom između ulica Vojvođanske i Sremskih partizana. Dimenzije... više

164.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Četvorosoban stan NOVI SAD, 120000€

Cara DuŠana, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102405 - Cena 120.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se renoviran duplex stan u jednom od najtraženijih i najprestižnijih... više

120.000€ (2 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 48m²
  • 5/5 spratova

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 87m2 , T , 480000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Simfonija 2, Hercegovacka, 3.0, 86.7 m2 sa terasom, III od XVII spratova, cg sa kalorimetrima,... više

480.000€ (5 517 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 3.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 127100€

Salajka, Novi Sad

Dvosoban stan KOMPLETNO NAMEŠTEN Agencijska oznaka 1100555. CENA: 127.100e + agencijska provizija 3%. Stan poseduje veću dnevnu sobu, kuhinju,... više

127.100€ (3 100 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • Prizemlje/5 spratova

Na prodaju kuća u izgradnji na idealnoj lokaciji u blizini centra grada

Novo naselje, Ćuprija

Agencija "Heroldo" u saradnji sa "ASG HOMES" Vam prestavlja novi projekat prizemnih kuća u Ćupriji. Kuće kombinuju savremeni dizajn, vrhunske... više

220.000€ (1 100 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Prodaje se celina od tri zasebna apartmana u Konacima(Ras)

Centar, Kopaonik

Potpuno opremljeni apartmani u prizememlju konaka Ras od 23m2, 22m2, 22m2 Prostor ispred apartmana od 7m2, 7m2, 4m2, 5m2 Sauna unutar prostora... više

420.000€ (4 666 €/m²)

  • 90m²
  • Prizemlje

Odličan 3.0 stan na bulevaru kod Zone 3

Medijana, Niš

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 3.0 stan, 79m2, na 4. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne... više

161.900€ (2 049 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • 4/9 spratova

Novogradnja u Durlanu, dvoiposoban, EG, PDV, parking

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar.... više

101.850€ (2 214 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 46m²
  • 2/5 spratova

Dorćol, Kej , trosoban stan i parking ID#1634

25. maj, Stari Grad, Beograd

Prodaja trosobnog stana – Dorćol, 72m², 1. sprat, parking U ponudi je izuzetno funkcionalan trosoban stan površine 72m², smešten na 1. spratu... više

348.000€ (4 833 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 1/5 spratova

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se... više

180.750€ (2 582 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 2/7 spratova