Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10007 oglasa

Na peodaju kuca u Vrbovnu-Lazarevac

Lazarevac, Beograd

Na prodaju kuća u Vrbovnu,350 m udaljena od magistrale,beograd 30 km,autobusko stajalište 900 m udaljeno.Površine 190 mkv,kvalitetno gradjena... više

37.000€ (194 €/m²)

  • 190m²

Prodajem kucu u Priboju

Priboj

Na prodaju kuća u Priboju-goduška ulica,površine 150 m2 za višečlanu porodicu.Troetažna,prizemlje sprat i potkrovlje,pomoćna ostava,garaža za... više

50.000€ (333 €/m²)

  • 150m²

Prodajem kucu u Rudovcima-Lazarevac

Lazarevac, Beograd

Na prodaju kuća u mestu Rudovci-opština Lazarevac,površine 50 m2,na zemljištu od 5 ari,od prostorija ima dve sobe,kupatilo,hodnik sa kuhinjom,stolarija... više

25.000€ (500 €/m²)

  • 50m²

Prodajem polovinu kuce u Lazarevcu

Beograd

Na prodaju polovina kuće u Lazarevcu udaljena 600 m od novog vatrogasnog.Površine 200 mkv,plac 5 ari,poseduje prizemlje sprat i potkrovlje koje... više

70.000€ (350 €/m²)

  • 200m²

Prodajem kucu u Trbušnici-Lazarevac

Lazarevac, Beograd

Na prodaju kuća u Trbušnici,nalazi se pored puta Lazarevac-Arandjelovac,površine 80m2,u prizemlju hodnik,kupatilo,dnevna i spavaća soba,ostava.Na... više

35.000€ (437 €/m²)

  • 80m²

Prodajem kucu u Šopiću-Lazarevac

Šopić, Lazarevac, Beograd

Na prodaju kuća u Šopiću u blizini crkve 2 km udaljena od centra Lazarevca,površine 150 m2+garaža,prizemlje kompletno opremljeno,sprat kompletno... više

65.000€ (433 €/m²)

  • 150m²

Kuća u Deču, opština Pećinci

Deč, Pećinci

Deč se nalazi na 35km od Beograda, 6km od Šimanovaca i industrijske zone. Kuća je na dva sprata(prizemlje,prvi i drugi sprat) površine 312m2... više

185.000€ (592 €/m²)

  • Garsonjera
  • 312m²

Vračar, na odličnoj lokaciji - 69kvm (64+5)

Čubura, Vračar, Beograd

Veoma svetao, zdrav, funkcionalan, dvostrano orijentisan (jug, zapad) trosoban stan. U mirnom okruženju. Prostorije: dve prostrane spavaće... više

255.000€ (3 984 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 1/4 spratova

Boljevac, Rtanj – Krivi vir 1,2ari ID#28921

Krivi Vir, Boljevac, Boljevac

Prodaje se poljoprivredna parcela od 22a 87m2 na kraju severoistočne strane Krivog vira, opština Boljevac, sa pogledom na planinu Rtanj. Pored... više

3.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Boljevac, Rtanj – Krivi vir 1ha 48ari 66kvm ID#28932

Krivi Vir, Boljevac, Boljevac

Prodaje se poljoprivredna parcela od 1ha 48a 66m2 na severoistočno 350m od Krivog Vira, opština Boljevac, sa pogledom na planinu Rtanj. Pored... više

8.900€ 0 €/m²)

  • 0m²

Blok 33, retko u ponudi – 90kvm

Blok 33 (Genex), Novi Beograd, Beograd

Vrlo komforan troiposoban stan koji se nalazi u centru Novog Beograda, u bloku 33, u popularnoj zgradi Generalice sa širokim svetlim ulazom... više

290.000€ (3 222 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 90m²
  • 4/4 spratova

Plac na prodaju – Crvene Livade (4, 61a)

Crvene livade, Jagodina

Ako tražiš mirno mesto za kuću, ovaj plac u Crvenim Livadama je prava priča. Površina 4,61 ari Plac je pogodan za porodični dom ili pametnu... više

11.525€ 0 €/m²)

  • 0m²

Trosoban stan NOVI SAD, 167000€

Liman 2, Novi Sad

TROSOBAN STAN , LIMAN II +++Agencijska oznaka 1102336 , cena stana je 167.000 eura + agencijska provizija 3 %. Prodaje se renoviran delimično... više

167.000€ (2 982 €/m²)

  • 3 soba
  • 56m²
  • 8/10 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 152000€

Bulevar, Novi Sad

Trosoban stan smešten u 66 m2, koji lako može postati i troiposoban vrlo lako. Odmah useljiv. Agencijska oznaka stana 1101057, CENA 152 000... više

152.000€ (2 303 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 5/8 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, BW King`s Park, 2.0, 54m2, 290000 EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Ekskluzivna zgrada koja se odlikuje najvišim standardom luksuza i kvaliteta - King's Park nalazi se do samog Savskog parka sa direktnim pristupom... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5/15 spratova

Troiposoban stan VETERNIK, 145000€

Veternik, Novi Sad

Agencijska šufra - 1102267... Uknjižen troiposoban dupleks u kvalitetnoj novijoj zgradi u blizini Novosadskog puta. Treći sprat, terasa. Grejanje... više

145.000€ (1 686 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 3/4 spratova

Bukovac - Nova, neuseljavana kuća ID#3000121

Bukovac, Petrovaradin, Novi Sad

Bukovac. Izdvajamo iz ponude novu, neuseljavanu kuću, još uvek sve pod garancijom, koja se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji, u neposrednoj... više

188.800€ (1 388 €/m²)

  • 136m²
  • Prizemlje

Hitna prodaja parcele u Striži

Striža, Okolina, Paraćin

Prodaje se parcela u Striži nadomak puta površine 13,82m2 više

5.000€ 0 €/m²)

  • 0m²