Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10012 oglasa

Budva, Centar, , 3.0, 77m2, 349000EUR

Centar, Budva

Agencijski ID: 109001, IV/, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Exclusive two-bedroom apartment in Budva, is a luxurious residence on the fourth... više

349.000€ (4 532 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 4.sprat

Obrenovac, Konatice, Puzevac, 202a, 110000EUR

Konatice, Beograd

Agencijski ID: 102615, uknjizen, deljiv, plac. Plac u Konaticama na 5 km od Drazevca. Do samog placa asfaltni put,struja voda sve na 4m od... više

110.000€ (5 €/m²)

  • 20200m²

Palilula, Krnjača, Save Kovačevića, 4.0, 95m2, 120000EUR

Krnjača, Beograd

Agencijski ID: 70275, III/III, dupleks, terasa(2), renoviran, parking. Stan se prodaje sa kompletnim namestajem. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

120.000€ (1 263 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Socijalno, Slovačka, 1.5, 41m2, 145550EUR

Socijalno, Novi Sad

Agencijski ID: 116233, III/V, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se jednoiposoban, nov stan na 5 minuta od centra grada. Stan se sastoji... više

145.550€ (3 550 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 3/5 spratova

Zemun, Vojni put, Vojni put, 5.0, 105m2, 160000EUR

Vojni Put, Beograd

Agencijski ID: 122290. Na prodaju kuca 105m2 sa 7.5ari placa. Predato na legalizaciju. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

160.000€ (1 523 €/m²)

  • 105m²

Stari grad, Skadarlija, , 1.5, 44m2, 191000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 120831, V/V, klima, lift, francuski balkon, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, stambena zgrada. Светао и стилски... više

191.000€ (4 340 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Sremska Kamenica, , 4.0, 81m2, 213840EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 125027, PK/, terasa, nov luks. U prodaji su luksuzno opremljeni cetvorosobni stanovi u izgradnji u mirnom delu Sremske Kamenice,... više

213.840€ (2 640 €/m²)

  • 4 soba
  • 81m²

Novi Sad, Grbavica, Doža Đerđa, 4.0, 98m2, 285000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 116281, V/, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum. Prodaje se DUPLEX, 98m2, na Grbavici u mirnom i pristupacnom delu grada. Stan... više

285.000€ (2 908 €/m²)

  • 4 soba
  • 98m²
  • 5.sprat

Rakovica, Kneževac, Miloša Bogićevića, 2.5, 67m2, 150700EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 126070, III/IV, terasa, uknjizen, parking. Prodaje se odlican 2,5-soban stan (po potrebi adaptibilan u 3,5-soban) u novogradnji... više

150.700€ (2 249 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Slobodana Selenića, 4.0, 89m2, 300000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 114354, II/, terasa, parking. Prelep cetvorosoban stan u mirnom i lepom delu Novog Sada na 15 minuta od centra, od 89m2 sa krovnom... više

300.000€ (3 370 €/m²)

  • 4 soba
  • 89m²
  • 2.sprat

Grocka, Brestovik, Moše Pijade, 33a, 77000EUR

Brestovik, Beograd

Agencijski ID: 125213, struja, kanalizacija, uknjizen. U mirnom delu Brestovika plac pod vocnjakom od 33ara. U blizini Dunava. Veoma plodno... više

77.000€ (23 €/m²)

  • 3300m²

Novi Sad, Veternik, Isidore Sekulić, 5.5, 300m2, 280000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 77485, 5a, spratna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, garaza, podrum. Povrsina placa 127m2, poslovni prostor visenamenski,... više

280.000€ (933 €/m²)

  • 300m²

Sopot, Ralja, Vojvode Putnika, 11a, 15000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 124074, struja, uknjizen, plac. Nudimo plac u Ralji. Od kafane kod Mose ,nekih 750 metara. Gradjevinsko zemljiste. U 11 ari je... više

15.000€ (13 €/m²)

  • 1100m²

Novi Sad, Sremska Kamenica, , 2.0, 64m2, 145000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 122283, 11a, spratna, uknjizen. Na prodaju spratna dvosobna kuca u Sremskoj Kamenici, na svega par minuta voznje od buduceg Novog... više

145.000€ (2 265 €/m²)

  • 64m²

Sopot, Mala Ivanča, Mire Stupice, 5.0, 560m2, 1120000EUR

Mala Ivanča, Beograd

Agencijski ID: 124062, 30a, struja, bazen, kanalizacija, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

1.120.000€ (2 000 €/m²)

  • 560m²

Zemun, Centar, Teodora Hercla, 4.0, 160m2, 320000EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 58196, I/II, dupleks, klima, telefon, terasa, uknjizen. Lux stan 140+20, svetao , prostran sa kaminom, kuhinja sa ugradnim elementima.... više

320.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 160m²
  • 1/2 spratova

Zvezdara, Bulbulder, Živojina Žujovića, 5.0, 162m2, 516780EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 116933, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, stambena zgrada. Uknjizen, 162m2, 5.0, 5/5, penthaus, lift, 3 kupatila,... više

516.780€ (3 190 €/m²)

  • 5 soba
  • 162m²
  • 4/4 spratova

Obrenovac, Mala Moštanica, Preki lug, 26a, 31200EUR

Mala Moštanica, Beograd

Agencijski ID: 91670, struja, uknjizen, deljiv. pogodno za igradnju kuce ili u druge namene (parking,servis,....) Izvadjena informacija o lokaciji U... više

31.200€ (12 €/m²)

  • 2600m²