Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10012 oglasa

Čukarica, Železnik, Stevana Filipovića, 15a, 36000EUR

Železnik, Beograd

Agencijski ID: 115173, uknjizen, plac. gradsko gradjevinsko zemljiste, predvidjeno za postavljanje sportskih balona, pokretnih svecanih hala... više

36.000€ (24 €/m²)

  • 1500m²

Vračar, Kalenić pijaca, Daničareva, 9.0, 430m2, 769000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 27377, 1a, spratna, pr+i+pk, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar,... više

769.000€ (1 788 €/m²)

  • 430m²

Zlatibor, Partizanske vode, , 5.0, 120m2, 185000EUR

Partizanske Vode, Zlatibor

Agencijski ID: 123653, 4a, prizemna, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, parking, dvoriste/basta, vila. LUX A-Frame smart kuca,... više

185.000€ (1 541 €/m²)

  • 120m²

Stari grad, Obilićev venac, Marsala Birjuzova, 3.0, 72m2, 370000EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 122314, II/IV, klima, salonski, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Predstavljamo... više

370.000€ (5 138 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 2/4 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, , 7.0, 277m2, 1200000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 106419, IV/V, dupleks, uknjizen, novogradnja. Luksuzan, porodican duplex u zgradi novije gradnje, u srcu Beograda, na Vracaru... više

1.200.000€ (4 332 €/m²)

  • 7 soba
  • 277m²
  • 4/5 spratova

Sopot, Kosmaj, , 16a, 46000EUR

Kosmaj, Beograd

Agencijski ID: 128316. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena:... više

46.000€ (28 €/m²)

  • 1600m²

Novi Sad, Telep, Milana Savića, 4.0, 341m2, 420000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 37647, spratna, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, luks renoviran, garaza, dvoriste/basta, cela. Vise informacija... više

420.000€ (1 231 €/m²)

  • 341m²

Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra, Živka Davidovića , 3.0, 65m2, 195000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 122774, I/II, terasa, uknjizen, garaza, dvoriste/basta, ostava. *** Odlicno pozicioniran, svetao, trostrano orijentisan stan.***... više

195.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1/2 spratova

Inđija, Čortanovci, Beli vrh, 10a, 22430EUR

Čortanovci, Inđija

Agencijski ID: 126871, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt... više

22.430€ (22 €/m²)

  • 1000m²

Kanjiža, Banja Kanjiža, Narodni Park, 47.0, 2620m2, 2800000EUR

Kanjiža, Kanjiža

Agencijski ID: 110930. Prodajemo hotel sa 4 zvezdice, smesten u Kanjizi, mesto gde je skriveno blago Atile Hunskog u kome cveta Tisa i zive... više

2.800.000€ (1 068 €/m²)

  • 2620m²

Vračar, Krunska, Kumanovska, 4.0, 105m2, 485000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 125544, I/V, klima, lift, salonski, terasa, uknjizen, garaza, parking. Prodaje se prostran i svetao cetvorosoban stan povrsine... više

485.000€ (4 619 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 1/5 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 2.0, 53m2, 164300EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 124810, IV/VII, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se izuzetno funkcionalan i svetao stan povrsine 53m², smesten na cetvrtom spratu... više

164.300€ (3 100 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 4/7 spratova

Tivat, Centar, Markuševina , 2.0, 56m2, 224100EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 108994, PR/II, terasa, nov, u izgradnji, garaza, parking, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2 infrastrukture: podzemne garaze,... više

224.100€ (4 001 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²

Novi Sad, Salajka, Kisačka, 0.5, 21m2, 57000EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 125668, I/I, klima, uknjizen, pogodan za pp. Prodaje se garsonjera u Novom Sadu, u Kisackoj ulici. Skroz funkcionalan stan povrsine... više

57.000€ (2 714 €/m²)

  • 1 soba
  • 21m²
  • 1/1 spratova

Čukarica, Železnik, Avalska, 42a, 465000EUR

Železnik, Beograd

Agencijski ID: 116555, uknjizen. Prodaje se plac na 300-400 metar od Ibarske magistrale. Ukupna povrsina 4 ( cetiri ) placa je 43 Ar. Placevi... više

465.000€ (110 €/m²)

  • 4200m²

Novi Sad, Centar, Kosovska, 4.5, 96m2, 215000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 114513, I/IV, terasa, uknjizen, ostava. Prodajem u Centru komforan cetveroiposoban stan na prvom spratu bez lifta. Dvostrano... više

215.000€ (2 239 €/m²)

  • 5 soba
  • 96m²
  • 1/4 spratova

Novi Beograd, Ledine, Valtrovićeva , 1.5, 32m2, 115000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 85930, II/III, klima, nov, novogradnja, stambena zgrada. U ponudi lepo sredjen i odmah useljiv stan u novogradnji!Odlican raspored... više

115.000€ (3 593 €/m²)

  • 2 soba
  • 32m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Kej, Beogradski kej, 0.5, 19m2, 89900EUR

Kej, Novi Sad

Agencijski ID: 124068, V/V, klima, uknjizen. Prodaje se uknjizena garsonjera od 19 m², 5. sprat, iznad kog se nalazi tavanski prostor (nema... više

89.900€ (4 731 €/m²)

  • 1 soba
  • 19m²
  • 5/5 spratova