Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10016 oglasa

Sopot, Ralja, Rada Jovanovića , 14a, 25000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 126394, struja, uknjizen, plac. Nudimo vam plac ,opstina Sopot,mesto Ralja,gradjevinski plac,dozvoljena gradnja. Put do placa,30... više

25.000€ (17 €/m²)

  • 1400m²

Novi Beograd, Arena, , 2.0, 44m2, 155000EUR

Blok 25 (arena), Beograd

Agencijski ID: 124358, PR/, uknjizen, za renoviranje, lokal. Na extra lokaciji kod Arene se prodaje lokal na 2 nivoa, velicine 44m2. Lokal je... više

155.000€ (3 522 €/m²)

  • 44m²

Novi Sad, Satelit, , 0.5, 30m2, 85500EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126516, I/VII, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* - 30 m2 SA PDV, NOVA LOKACIJA u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog... više

85.500€ (2 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 1/7 spratova

Zvezdara, Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića, 2.5, 70m2, 185000EUR

Vojvode Vlahovića, Beograd

Agencijski ID: 115575, I/V, klima, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno opremljen stan sa namestajem u stanu na... više

185.000€ (2 642 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/5 spratova

Valjevo, Divčibare, , 1.5, 39m2, 78000EUR

Valjevo

Agencijski ID: 115233, I/IV, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, dvoriste/basta. Sve etaze u objektu su resene kao stambene osim... više

78.000€ (2 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 1/4 spratova

Palilula, Ovča, , 81a, 200000EUR

Ovča, Beograd

Agencijski ID: 82088, uknjizen, deljiv. Niva lll klase udaljeno od asvaltoog puta oko 700m I od struje 300 do 400m. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

200.000€ (24 €/m²)

  • 8100m²

Zrenjanin, Zeleno polje, Beogradska, 1.0, 1540m2, 230000EUR

Zrenjanin

Agencijski ID: 103799, 15a, pomocni objekti(1), klima, uknjizen, renoviran, zidani, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta. POVOLJNA... više

230.000€ (149 €/m²)

  • 1540m²

Vračar, Hram Svetog Save, , 4.0, 131m2, 524000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 94834, II/V, lift, terasa, u izgradnji, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%.... više

524.000€ (4 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 131m²
  • 2/5 spratova

Vračar, Kalenić pijaca, , 3.0, 140m2, 560000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 118766, PR/, video nadzor, izlog, klima, uknjizen, nov luks, garaza, lokal. Na prodaju lokal na dva nivoa u srcu Vracara od ukupno140m2... više

560.000€ (4 000 €/m²)

  • 140m²

Stari grad, Kosančićev venac, Fruškogorska, 2.0, 54m2, 150000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 125479, SUT/III, uknjizen. STAN U SUTERENU...Uknjizen na 30m2 +24 m2 koji du na legalizaciji. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

150.000€ (2 777 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²

Čukarica, Sremčica, Miluna Petkovica, 22a, 44000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 116292, uknjizen, plac. Plac u gradjivinskoj zoni,trenutna kultura pasnjak 4 klase i vodi se kao gradsko gradjevinsko zemljiste.Sam... više

44.000€ (20 €/m²)

  • 2200m²

Novi Sad, Grbavica, Krilova, 4.0, 115m2, 295000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 120465, II/III, klima, terasa, uknjizen, nov luks, stara gradnja, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

295.000€ (2 565 €/m²)

  • 4 soba
  • 115m²
  • 2/3 spratova

Palilula, Karaburma, Pera Ćetkovića, 3.0, 57m2, 159900EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 117269, PR/IV, telefon, uknjizen, parking, podrum, stambena zgrada. Stan je kompletno renoviran ( vodovodna i elektro instalacija... više

159.900€ (2 805 €/m²)

  • 3 soba
  • 57m²

Barajevo, Meljak, Brastva jedinstva , 8.0, 380m2, 920000EUR

Meljak, Beograd

Agencijski ID: 90709, 50a, struja, telefon, terasa, uknjizen, nov luks, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, vila. U prilici smo da vam... više

920.000€ (2 421 €/m²)

  • 380m²

Novi Sad, Somborski bulevar, Somborska, 4.0, 77m2, 174000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 114189, IV/, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Prodajem odlican cetverosoban dupleks stan na Somborskom bulevaru... više

174.000€ (2 259 €/m²)

  • 4 soba
  • 77m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Železnička Stanica, Gagarinova, 2.0, 59m2, 120000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 128207, VII/VII, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:... više

120.000€ (2 033 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 7/7 spratova

Novi Sad, Adice, Desanke Masksimović, 3.0, 69m2, 155000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 120770, II/, klima, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Na prodaju lep stan sa svim stvarima u mirnom i urbanizovanom delu Adica.... više

155.000€ (2 246 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Telep, Koči Ivana, 3.0, 120m2, 400000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 122239, 3a, prizemna, uknjizen, garaza, parking, podrum. Na prodaju prizemna porodicna trosobna kuca na Telepu. Tri velike sobe,... više

400.000€ (3 333 €/m²)

  • 120m²