Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10002 oglasa

Barajevo, Barajevo, Glumčevo brdo, Zemljište, 7000ari, 105000 EUR

Barajevo, Beograd

Glumčevo brdo, građevinsko zemljište 70a (7000m2) Uknjiženo. Ag. prov 2% + PDV GREJANJE - Bez grejanja, sprat PR/ ID oglasa: 18062. više

105.000€ (15 €/m²)

  • 7000m²

Surčin, Surčin, Auto put, Zemljište, 22110ari, 530000 EUR

Surčin, Beograd

Zemljište u blizini najvećeg saobraćajnog čvorista u Srbiji. Na samo 500 m su pravci za Niš, Zagreb, Suboticu, Čačak svi autoputevi i aerodrom.... više

530.000€ (23 €/m²)

  • 22110m²

Na prodaju kuća u centru Niša, 375m2

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u centru Niša, ukupne površine 375m2. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje kuće je kompletno renovirano... više

299.900€ (799 €/m²)

  • 375m²
  • Prizemlje/2 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101179 CENA 140.000 e +3% agencijska provizija. Na prodaju odličan stan na Novoj Detelinari, u izvornom stanju, ne zahteva... više

140.000€ (2 545 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 5/5 spratova

Stari grad, Dorćol - Cara Dušana 33m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

1.5, 33m2 sa terasom, 3/5, LUX, inverter/podno grejanje, interfon, internet, podrum, ktv. Nepokretnost se nalazi u epicentru grada, na Dorćolu,... više

170.000€ (5 151 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 3/5 spratova

Na prodaju dve kuće sa garažom na 5.85 ari placa

Bolnica, Ćuprija

Na prodaju dve kuće smeštene na prostranom placu od 5,85 ari, na odličnoj lokaciji u blizini bolnice i centra grada. Ova nekretnina predstavlja... više

70.000€ (546 €/m²)

  • 128m²
  • .sprat

Četvoroiposobna kuća NOVI SAD, 267800€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 3089893 - Uknjižena spratna kuća na odličnoj lokaciji u Adicama. U prizemlju kuće dnevna soba, trpezarija sa kuhinjom,... više

267.800€ (1 761 €/m²)

  • 152m²

Novogradnja, Vrnjačka Banja

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi sa 12 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini vinarije ,,Grabak" sa kompleksom... više

72.556€ (1 909 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 1.sprat

Rakovica, Kanarevo brdo - Jelke Bojkić Makavejev, 56m2

Kanarevo brdo, Rakovica, Beograd

Rakovica, Kanarevo brdo - Jelke Bojkić Makavejev 2.5, 56m2, 1/4, CG, telefon, interfon, parking Stan okružen zelenilom, kompletno namešten... više

155.000€ (2 767 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova

STANOVI U IZGRADNJI – MODERNA GRADNJA NA POPULARNOJ LOKACIJI

Akva Park, Jagodina

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni... više

61.020€ (1 794 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 34m²
  • 1/2 spratova

VRACAR CRVENI KRST 54m2 , (L) , 235000e

Crveni Krst, Vracar, Beograd

Na prodaju je stan u jednoj od najlepših zgrada u Beogradu, na prestiznoj lokaciji u blizini Kalenic pijace, u srcu Vracara.Odlican prostor,... više

235.000€ (4 351 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 1.sprat

Ekskluzivna vila u Istri!

Kaštel, Buje

Buje - Kaštel, 186m2 kuća, 4.0, 186m2, dve terase, PR+I, toplotna pumpa, ostava, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt U samom srcu... više

720.000€ (3 870 €/m²)

  • 186m²
  • Prizemlje/1 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 145000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1097265. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. U cenu ulazi i garaža od 18m2. Može kupovina i bez nje. Oglašavamo... više

145.000€ (3 372 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 3/4 spratova

Jedinstvena kuća uz Resavsku pećinu – prirodni luksuz u srcu budućeg Nacio

Jelovac, Okolina, Despotovac

Objekat se nalazi u prelepom vikend naselju, na 150 metara vazdušno od Resavske pećine, na granici budućeg Nacionalnog parka Beljanica-Kučajske... više

190.000€ (855 €/m²)

  • 222m²
  • .sprat

Hala za renoviranje sa kancelarijskim delom

Žabare, Paraćin

Prodajemo uknjiženu legalizovanu halu do glavnog puta sa priključkom vode i struje (jačine 35kw) i većim placem od 70a Kanalizacija-septička... više

280.000€ (237 €/m²)

  • 1180m²
  • .sprat

Poljoprivredno zemljište u Vučkovici kod Knića -plac 3623 m2

Vučkovica, Knić, Knić

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Vučkovici kod Knića, površine 3623 m2. Postoji mogućnost prenamene u građevinsko. Do parcele se dolazi... više

5.000€ (1 €/m²)

  • 3623m²

2.5, Novogradnja, Železnička stanica

Železnička stanica, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici u blizini Železničke stanice,... više

149.000€ (2 525 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 1.sprat

Novogradnja, niška pivara, 1.5. povrat PDV-a

Delijski vis, Palilula, Niš

Na prodaju stan u prizemlju novogradnje u blizini niške pivare, projektovane površine 39.20 m2 sa pripadajućim delom dvorišta. Stan je po strukturi... više

77.930€ (1 998 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/2 spratova