Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10002 oglasa

Kuća, Prokuplje

Prokuplje, Prokuplje, Prokuplje

Na prodaju prelepa kuća u strogom centru Prokuplja. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Svi trgovinski i ugostiteljski objekti,... više

103.000€ (792 €/m²)

  • 130m²
  • Prizemlje

Plac za gradnju u Gabrovačkoj Reci, 2709 m2

Gabrovačka reka, Palilula, Niš

Na prodaju građevinsko zemljište u Gabrovačkoj reci, u blizini restorana Žirado. Plac je površine 2709 m2 i sastoji se od dve parcele. Nalazi... više

55.000€ (20 €/m²)

  • 2709m²

Komforan jednoiposoban stan u mirnom delu grada

Tabane, Jagodina

Stan se nalazi u naselju Tabane u blizini Maksija u starogradnji, u mirnom delu grada okružen zelenilom. Očuvan stan, sa idealnim rasporedom... više

39.000€ (975 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Vračar, Hram Svetog Save – Dubljanska

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

2.5, mereno 81m2 (dve terase), pr/5, CG, klima, interfon, internet, ktv, uknjiženo 74m2 Vračar je jedna od najlepših beogradskih opština sa... više

259.000€ (3 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • Prizemlje/5 spratova

STAN CUKARICA BANOVO BRDO 138m2 , 2T , 295000e

Banovo Brdo, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, BANOVO BRDO, Beogradskog bataljona, UKNJIŽEN, useljiv odmah dvoetažni petoiposoban stan kroz prizemlje i... više

295.000€ (2 137 €/m²)

  • 5.5 soba
  • 138m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Telep, Jerneja Kopitara, 3.0, 63m2, 189000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 132324, I/III, lift, terasa, novogradnja. Na prodaju nov odmah useljiv trosoban stan na Telepu u ulici Jerneja Kopitara. Uz stan... više

189.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 1/3 spratova

Na prodaju moderan stan u neposrednoj blizini Aqua parka – Jagodina 57m2

Akva Park, Jagodina

Na prodaju je svetao i funkcionalan stan od 57 m², smešten u novoj zgradi sa liftom, na četvrtom spratu, u neposrednoj blizini Aqua parka u... više

94.000€ (1 649 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 4/8 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Nikolaja Gogolja, 6.0, 199m2, 370000 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Prodajemo izuzetan luksuzan stan na odličnoj lokaciji na Banovom brdu kod Požeške ulice. Korisne površine 181m2 + 18m2 terase. Stan je osvetljen,... više

370.000€ (1 859 €/m²)

  • 6 soba
  • 199m²
  • 4/4 spratova

Savski venac, Slavija - Deligradska, 51m2

Slavija, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Slavija - Deligradska 2.0, 51m2, francuski balkon, 5/8, grejanje na struju, lift, telefon, interfon Prodaje se funkcionalan,... više

219.000€ (4 294 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 5/8 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 181550€

Centar, Novi Sad

POVOLJNO - NOVOGODIŠNJI POPUST... CENA sa PDV-om, kvalitetna novogradnja u centru grada useljiva na proleće 2026. godine... Stan se nalazi na... više

181.550€ (2 793 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 2/4 spratova

Poljoprivredno zemljište, voćnjak u rodu u Malom Krčmaru kod Rače - ukupna

Centar, Rača, Rača

Na prodaju poljoprivredno zemljište, celina koju čine četiri parcele, njive 4.klase na kojima je podignut voćnjak, zasad šljiva, koje su u rodu.... više

36.000€ (1 €/m²)

  • 28437m²

Kuća u varoši Guča

Guča, Guča, Lučani

Na prodaju kuća u Guči na 600m od stadiona. U dvorištu ima četiri objekta od kojih su dva kuće , a dva su pomoćni objekti (radionica i alatnica).... više

36.000€ (1 058 €/m²)

  • 34m²
  • Prizemlje

Stan na odličnoj lokaciji

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Imamo u ponudi funkcionalan stan od 56m2 na odličnoj lokaciji, centar Surčina. Stan se nalazi u zgradi na četvrtom spratu, bez lifta, odličnog... više

120.000€ (2 142 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 4/4 spratova

Lokal iz dva nivoa/Centar

Centar, Jagodina

Prizemlje - 40m2 Suteren - 40m2 više

49.500€ (618 €/m²)

  • 80m²
  • /2 spratova

PALILULA BORCA 28000m2 , 499000e

Borca, Palilula, Beograd

Borca, plac od 280 ari, uknjizen 1/1. Struja i voda na placu. Uknjizeno zemljiste pod objektom 88 m2. U ponudi imamo veliki plac pravilnog... više

499.000€ (17 €/m²)

  • 28000m²

Na prodaju uređeno zemljište spremno za gradnju

Ostrikovac, Okolina, Ćuprija

Na prodaju plac od 7.26 ari, idealan za gradnju novog objekta! Na placu su prethodno bila dva objekta koja su srušena, a zemljište je potpuno... više

8.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 155000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102635 - CENA 155000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Namešaj u ceni. Uknjižen dvoiposoban stan blizu Matice Srpske i centra.... više

155.000€ (2 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 1/4 spratova

Stari Grad, Skupština - Kosovska 45m2

Skupština, Stari Grad, Beograd

2.5, 45m2, PR/5, CG, klima, internet, ktv, korišćenje dovorišta Kosovska ulica je smeštena u samom epicentru Starog grada, jednosmerna je a... više

167.000€ (3 711 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/5 spratova