Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10005 oglasa

Novi Sad, Centar - Kompletno renoviran jednosoban stan ID#1000915

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Vladike Platona. Odličan, kompletno renoviran jednosoban stan kod Izvršnog veća i gimnazije, nadomak pešačke zone, nekoliko... više

118.150€ (3 193 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • Prizemlje

Plac Kragujevcu - površina 6854 m2, građevinsko zemljište u industrijskoj z

Industrijska Zona, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Kragujevcu, površine 6854 m2 u industrijskoj zoni, pogodan za izgradnju industrijskih, proizvodnih i magacinskih hala i pratećih... više

630.000€ (91 €/m²)

  • 6854m²

Novi Sad, Liman 4, , 3.0, 51m2, 127100EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 130463, III/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 50,84 m2, u izgradnji. Povrat PDV. 2 spavace sobe 10,19... više

127.100€ (2 492 €/m²)

  • 3 soba
  • 51m²
  • 3/4 spratova

Voždovac, Činovnička kolonija – Koste Jovanovića, 108m2

Činovnička kolonija, Voždovac, Beograd

Voždovac, Činovnička kolonija – Koste Jovanovića 4.5, 108m2 (dve terase 13m2), 1/1, TA Prodaje se odličan, četvoroiposoban stan, četvorostrano... više

360.000€ (3 333 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 108m²
  • 1/1 spratova

Savski venac, Senjak - Sitnička, 53m2

Senjak, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Senjak - Sitnička 2.5, 53m2, terasa, PR+I, EG, telefon, interfon Hitna prodaja stana - renoviran dupleks na Senjaku, pored BIGZ-a.... više

180.000€ (3 396 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prodaju se dve kuće u naselju Jabučar (Aerodrom)

Jabučar, Kragujevac

Prodaju se dve kuće u mirnom delu naselju Jabučar u Kragujevcu na placu od 3,97a. Prva kuća je površine 240m2 sledeće strukture: - Prizemlje:... više

149.000€ (620 €/m²)

  • 240m²
  • .sprat

NA PRODAJU – PENTHOUSE U STROGOM CENTRU GRADA | 222 m² NA VRHU ZGRADE

Centar, Jagodina

Prodaje se ne bilo kakav stan, već penthouse od čak 222 m² koji se nalazi na samom vrhu zgrade – u strogom centru grada! Stan je u sivoj fazi,... više

230.000€ (1 036 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 222m²
  • 7/7 spratova

3.0, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 86, 03m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

3.0, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 86,03m2, 3/3, EG, lift, terasa, parking, nov. Moderan svetao stan u zgradi u izgradnji. Izuzetno kvalitetna... više

215.000€ (2 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 3/3 spratova

Odličan dupleks u blizini Doma zdravlja

Božidar Adžija, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Iza vatrogasne stanice, prodaje se odličan renoviran dupleks, 85m2, na 5. i 6. spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se iz ulaznog... više

145.000€ (1 705 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 5/6 spratova

LUKSUZAN STAN 130M2 WEST 65, DVA GARAZNA MESTA

West 65, Novi Beograd, Beograd

Na prodaju cetvorosoban stan vrhunskog kvaliteta u modernom kompleksu West 65. Povrsina 130 m2, idealno pozicioniran na sestom spratu. Stan... više

700.000€ (5 384 €/m²)

  • 4 soba
  • 130m²
  • 6.sprat

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 120000€

Telep, Novi Sad

SEVERNI TELEP, TROSOBAN STAN, POVOLJNO. Agencijska oznaka 110935. Cena stana 120,000 +3% agencijske provizije. Prodaje se trosoban stan na... više

120.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 2/2 spratova

Prodaja, Plac, Paraćin, 7. juli

7. juli, Paraćin

više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Vračar, Hram Svetog Save – Dubljanska

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

2.5, mereno 81m2 (dve terase), pr/5, CG, klima, interfon, internet, ktv, uknjiženo 74m2 Vračar je jedna od najlepših beogradskih opština sa... više

259.000€ (3 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • Prizemlje/5 spratova

PRODAJA, TROSOBAN PREMIUM STAN - BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

892.888€ (6 332 €/m²)

  • 3 soba
  • 141m²
  • 19.sprat

EKSKLUZIVAN 4.0 STAN - BW SENSA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Sensa, pozicionirana je u okviru Elements kompleksa, u blizini Kule Beograd, TC Galerija, kulturnog centra Lozionica, nove zelene pijace... više

630.000€ (5 121 €/m²)

  • 4 soba
  • 123m²
  • 6.sprat

Prodaje se jednoipodoban stan kod Velikog parka

Veliki Park, Kragujevac

Prodaje se namešten jednoipodoban stan na top lokaciji - kod Velikog parka. Strukturu stana čine: - kuhinja - trpezarija sa dnevnim boravkom... više

88.000€ (2 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • 5/5 spratova

Stan-duplex 95m2 sa garažom 13m2, Cvijićeva

Ćele kula, Medijana, Niš

Prodaje se stan u širem centru, u blizini Doma zdravlja. Uknjižena povšina stana je prvi nivo, prizemlje. 44,78m2 i njega čine veliki dnevni... više

260.000€ (2 736 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • Prizemlje/5 spratova

Plac za industrijsku namenu

Elektronska, Medijana, Niš

Na prodaju plac od 4014 m2 u industriskoj zoni u blizini Bulevara Nikole Tesle, iza fabrike Nisal. U blizini placa postoji mogućnost za prključak... više

100.000€ (24 €/m²)

  • 4014m²