Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10000 oglasa

Novogradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA – POVRAĆAJ PDV-a! Tražite savršeno mesto za život ili sigurnu investiciju? Predstavljamo vam modernu zgradu u izgradnji,... više

84.240€ (1 358 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • Prizemlje/5 spratova

Lokal, Novi Podzemni prolaz

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u Novom podzemnom prolazu površine 8m2. Lokal se može koristiti za servisiranje, trgovinu, kancelariju ili agenciju. Izdat... više

24.000€ (3 000 €/m²)

  • 8m²
  • Prizemlje

Kopaonik, Treska - Stefana Prvovenčanog, 35m2

Treska, Okolina, Kopaonik

Kopaonik, Treska - Stefana Prvovenčanog 1.5, 35m2, terasa 2m2, podno grejanje na struju, VPR/4 Prodaje se funkcionalan apartman na Kopaoniku,... više

70.000€ (2 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • vp/4 spratova

Novogradnja, Dvoiposoban, Palilula,Parking, PDV, lift

Kalač brdo, Palilula, Niš

Eksluzivna prodaja stana u izgradnji na Paliluli, sa panoramskim pogledom na grad. Durmitorska ulica, u neposrednoj blizini Hotela „Tami residence“... više

96.970€ (1 763 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 1/5 spratova

Plac, Novo selo 1323m2

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju plac u Novom selu površine 1323m2 sa nedovršenom vikend kućom 29m2, kojoj je potrebna adaptacija. Ima mogućnost priključka na vodu... više

21.350€ (16 €/m²)

  • 1323m²

Plac 46 ari, Drazevac, Obrenovac, 46000€

Draževac, Obrenovac, Beograd

Opis Na prodaju građevinski plac površine 46.24 ara u Draževcu, opština Obrenovac. Plac se nalazi na mirnom mestu, do asfaltnog puta, ima... više

46.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Garsonjera NOVI SAD, 65000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101785 -CENA 67500 + 3% agencijska provizija. Uknjižena garsonjera u strogom centru Novog Sada blizu Saborne crkve i pešačke... više

65.000€ (2 826 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • 1/2 spratova

Kuća za renoviranje u Majuru sa pomoćnim objektom do glavnog puta

Majur, Okolina, Jagodina

Stara kuća za renoviranje u Majuru sa velikim pomoćnim objektom i placom površine 69a više

40.000€ (666 €/m²)

  • 60m²
  • Prizemlje

Komforna kuća u Tavrića obori

Tavrića obori, Jagodina

Suteren je renoviran. više

98.000€ (852 €/m²)

  • 115m²
  • /2 spratova

Petoiposobna kuća VETERNIK, 226600€

Veternik, Novi Sad

Agencijska oznaka - 3090231 - Uknjižene dve kuće u Veterniku na jednoj parceli. Pogodno za višečlanu porodicu. Starija kuća sastoji od dn. borvka,... više

226.600€ (755 €/m²)

  • 300m²

Prodaja, Građevinsko zemljište, Bujanovac

Bujanovac

Gradsko građevinsko zemljište katastarska parcela 3301/1 KO Rakovac, Bujanovačka banja. U neposrednoj blizini samog isključenja za banju. Površina... više

28.680€ (20 €/m²)

  • 1434m²

Na prodaju zemljište 3245m2, Novo selo

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju plac u Novom Selu, Naselje Deveti maj, površine 3245m2 tj. 32,45 ari. Nalazi se u blizini asfaltnog puta. Vodi se kao poljoprivredno... više

65.000€ (20 €/m²)

  • 3245m²

blok 62 , dvoiposoban, odmah useljiv ID#5706

Blok 62, Novi Beograd, Beograd

Uknjižen, izvorno dvoiposoban stan sa lođom, delimično renoviran, funkcionalan, sa dve odvojene spavaće sobe. Novi kuhinjski elementi. Stan... više

199.000€ (3 109 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 18/19 spratova

Kragujevac, stan na trećem spratu u ekskluzivnoj zoni 61,42 m2, u izgradnji

Centar, Kragujevac, Kragujevac

U ekskluzivnoj zoni, nadomak samog, strogog, centra grada, na prodaju stan u izgradnji površine 61,42 m2. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade... više

135.125€ (2 215 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 3.sprat

Golf naselje, Beogradskog bataljona, 102m2+35m2 galerija, lux ID#1559

Golf naselje, Čukarica, Beograd

U prestižnom naselju Golf” nudimo vam kompletno renoviran stan, uknjižene površine od 102m2+ galerija 35m2. Stan je nesvakidašnje arhitekture... više

384.000€ (3 764 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 102m²
  • 5/5 spratova

- zvezdara sf 2607

Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd

U predivnom delu Zvezdare, nadomak Zvezdraske šume, prodaje se plac porvšine 2,18a sa 3 ekonomska domaćinstva. Objekti: I objekat: garaža... više

480.000€ (2 201 €/m²)

  • 218m²
  • .sprat

2, 0/2, 5 lux renoviran uknjizen ID#5687

Banjica, Voždovac, Beograd

Funkcionalan odlicno osvetljen porodican stan sa 2 spavace sobe. Kompletno renoviran , maksimalno iskoriscen prostor, postoji mogucnost kupovine... više

205.000€ (3 306 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 21/24 spratova

EKSKLUZIVNA PLANINSKA KUCA NA KOPAONIKU

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

KopArt home je autenticna planinska kuca projektovana I gradjena sa puno paznje, ljubavi i postovanja prema prirodi u kojoj se nalazi. Krov... više

125.000€ (1 250 €/m²)

  • 100m²