Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10001 oglasa

- palilula sf 2636

Borča, Palilula, Beograd

Na prodaju je izuzetan, svetao stan u novogradnji, lociran u neposrednoj blizini tržnog centra u Borči. Idealna prilika za kupce koji traže... više

108.000€ (2 400 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • .sprat

Kuća na 3 nivoa

Levač, Jagodina

Kuća sa garažom 64m2 i pomoćnim objektom 43m2 U prizemlju je odrađen laminat, na spratu parket! Nezavršeno potkrovlje više

110.000€ (550 €/m²)

  • 200m²
  • /3 spratova

Novi Sad, Telep, Jerneja Kopitara, 3.0, 63m2, 189000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 132324, I/III, lift, terasa, novogradnja. Na prodaju nov odmah useljiv trosoban stan na Telepu u ulici Jerneja Kopitara. Uz stan... više

189.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 1/3 spratova

Plac 2850m2, Gabrovac

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac 2850m2 u blizini Gabrovačkog manastira. izlazi na Gabrovačku reku. Plac je poljoprivredno zemljište. Uknjižen, vlasništvo 1/1,... više

20.000€ (7 €/m²)

  • 2850m²

Na prodaju luksuzno opremljen stan – 44 m², centar Zlatibora

Centar, Zlatibor

Prodaje se moderan i kompletno opremljen stan površine 44 m², smešten u samom centru Zlatibora, na izuzetnoj lokaciji pogodnoj kako za stanovanje,... više

98.000€ (2 227 €/m²)

  • soba
  • 44m²
  • 2/5 spratova

2.5, Novogradnja, Železnička stanica

Železnička stanica, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici u blizini Železničke stanice,... više

149.000€ (2 525 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 1.sprat

KUĆA-SALAŠ

Okolina, Sombor

KUCA! SALAŠ! Bezdanski put,uknjizeno, neobicna kuca u kojoj se moze ziveti, odmarati,koristiti kao vikendicu,127m2,na placu od 1839m2,plus jos... više

108.200€ (851 €/m²)

  • 127m²
  • .sprat

Odličan poslovni prostor/Centar, Jagodina

Centar, Jagodina

Dug, prostran lokal u strogom centru Jagodine više

350.000€ (1 590 €/m²)

  • 220m²
  • /2 spratova

Zvezdara, Veliki mokri lug, Ristin potok, 2.5, 53m2, 134090 EUR

Veliki Mokri Lug, Beograd

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva... više

134.090€ (2 530 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²
  • 2/3 spratova

Čukarica, Ostružnica, Prote Marka 25, 6a, 27000EUR

Ostružnica, Beograd

Agencijski ID: 128810, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija je cena niza od 35.000€ posrednicka... više

27.000€ (45 €/m²)

  • 600m²

Kuća na Paliluli - širi centar, 154 m2, plac 309 m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća starije gradnje na Paliluli, blizu crkve Sv.Nikola, uknjižene unutrašnje površine od 154 m2 (u osnovi) i sastoji... više

149.000€ (967 €/m²)

  • 154m²
  • 1/1 spratova

Prizemna kuća od 92 m² sa garažom – Ćuprija, blizina Doma zdravlja

Dom zdravlja, Ćuprija

Na atraktivnoj lokaciji, u mirnom delu grada, prodaje se kuća površine 92 m² na placu od 2,47 ari. Kuća je funkcionalno raspoređena i poseduje:... više

75.000€ (815 €/m²)

  • 92m²
  • .sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 122500€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1097970 -CENA 122500 e+3% agencijska provizija. Uknjižen dvosoban stan u blizini Sajma. Nalazi se u kvalitetnoj zgradi... više

122.500€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 8/9 spratova

Petosoban stan na Bulevaru, četvrti sprat

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Retkost na tržištu, na prodaju stan na Bulevaru u neposrednoj blizini Delta planet-a. U najužem okruženju nalaze se vrtić, škola, ambulatna,... više

364.000€ (2 363 €/m²)

  • 4 soba
  • 154m²
  • 4/6 spratova

Veliko Krčmare - Poljoprivredno i šumsko zemljište 3 ha 20 ari 71 m2

Centar, Rača, Rača

Na prodaju poljoprivredno i šumsko zemljište u Velikom Krčmaru, površine 3 ha 20 ari 71 m2 po ceni od 9.000 eur.... više

9.000€ (0 €/m²)

  • 32071m²

Na prodaju trosoban stan novogradnja na Trošarini

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju trosoban stan na trećem spratu kvalitetne novogradnje (PR+3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se nalazi... više

114.980€ (1 474 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/4 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 45,14m2. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom.... više

79.450€ (1 765 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 4/4 spratova

STAN VOZDOVAC BANJICA 79m2 , L , 178000e

Banjica, Vozdovac, Beograd

Prodaja stana Beograd, VOŽDOVAC, BANJICA, Paunova, UKNJIŽEN, trosoban dvoetažni stan sa, lodjom, sprat: 8/12, cg, protočna topla voda, lift,... više

178.000€ (2 253 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 8.sprat