Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10005 oglasa

EKSKLUZIVAN 4.0 STAN - BW SENSA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Sensa, pozicionirana je u okviru Elements kompleksa, u blizini Kule Beograd, TC Galerija, kulturnog centra Lozionica, nove zelene pijace... više

630.000€ (5 121 €/m²)

  • 4 soba
  • 123m²
  • 6.sprat

Na prodaju stan u zgradi novije gradnje

Akva Park, Jagodina

Prodaje se funkcionalan stan u kvalitetnoj, novijoj gradnji, idealno pozicioniran između centra grada i akva parka. Lokacija je izuzetno praktična.... više

79.200€ (1 200 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • Suteren/5 spratova

Nova porodična kuća u novom delu Surčina

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Predstavljamo vam kuću u novom delu Surčina, u Prominskoj ulici, 280,7m2, savršenu za porodični život. U prizemlju kuće je veliki dnevni boravak... više

280.000€ (996 €/m²)

  • 281m²
  • .sprat

Beograd, Čukarica - Rušanj, Moravska, odlična kuća sa lepim dvorištem

Rušanj, Beograd

Beograd, Čukarica - Rušanj, Moravska, 237m2, 6.80 ari placa, PR+2+PK, predivan pogled na grad, 4 terase.Na prodaju je porodična kuća u Rušnju... više

160.000€ (675 €/m²)

  • 237m²

Prodaja, Građevinsko zemljište, Vranje, Bunuševac

Bunuševac, Vranje

Nudimo vam odlične parcele u građevinskoj zoni, KO Bunuševac. Katastarske parcele broj: 864/1 i 865/1, čija je ukupna P - 2.803m2. Parcele... više

78.500€ (28 €/m²)

  • 2803m²

- palilula sf 2636

Borča, Palilula, Beograd

Na prodaju je izuzetan, svetao stan u novogradnji, lociran u neposrednoj blizini tržnog centra u Borči. Idealna prilika za kupce koji traže... više

108.000€ (2 400 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • .sprat

Kuća na 3 nivoa

Levač, Jagodina

Kuća sa garažom 64m2 i pomoćnim objektom 43m2 U prizemlju je odrađen laminat, na spratu parket! Nezavršeno potkrovlje više

110.000€ (550 €/m²)

  • 200m²
  • /3 spratova

Plac 2850m2, Gabrovac

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac 2850m2 u blizini Gabrovačkog manastira. izlazi na Gabrovačku reku. Plac je poljoprivredno zemljište. Uknjižen, vlasništvo 1/1,... više

20.000€ (7 €/m²)

  • 2850m²

Na prodaju luksuzno opremljen stan – 44 m², centar Zlatibora

Centar, Zlatibor

Prodaje se moderan i kompletno opremljen stan površine 44 m², smešten u samom centru Zlatibora, na izuzetnoj lokaciji pogodnoj kako za stanovanje,... više

98.000€ (2 227 €/m²)

  • soba
  • 44m²
  • 2/5 spratova

2.5, Novogradnja, Železnička stanica

Železnička stanica, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici u blizini Železničke stanice,... više

149.000€ (2 525 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 1.sprat

KUĆA-SALAŠ

Okolina, Sombor

KUCA! SALAŠ! Bezdanski put,uknjizeno, neobicna kuca u kojoj se moze ziveti, odmarati,koristiti kao vikendicu,127m2,na placu od 1839m2,plus jos... više

108.200€ (851 €/m²)

  • 127m²
  • .sprat

Odličan poslovni prostor/Centar, Jagodina

Centar, Jagodina

Dug, prostran lokal u strogom centru Jagodine više

350.000€ (1 590 €/m²)

  • 220m²
  • /2 spratova

Zvezdara, Veliki mokri lug, Ristin potok, 2.5, 53m2, 134090 EUR

Veliki Mokri Lug, Beograd

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva... više

134.090€ (2 530 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²
  • 2/3 spratova

Kuća na Paliluli - širi centar, 154 m2, plac 309 m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća starije gradnje na Paliluli, blizu crkve Sv.Nikola, uknjižene unutrašnje površine od 154 m2 (u osnovi) i sastoji... više

149.000€ (967 €/m²)

  • 154m²
  • 1/1 spratova

Prizemna kuća od 92 m² sa garažom – Ćuprija, blizina Doma zdravlja

Dom zdravlja, Ćuprija

Na atraktivnoj lokaciji, u mirnom delu grada, prodaje se kuća površine 92 m² na placu od 2,47 ari. Kuća je funkcionalno raspoređena i poseduje:... više

75.000€ (815 €/m²)

  • 92m²
  • .sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 122500€

Sajam, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1097970 -CENA 122500 e+3% agencijska provizija. Uknjižen dvosoban stan u blizini Sajma. Nalazi se u kvalitetnoj zgradi... više

122.500€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 8/9 spratova

Petosoban stan na Bulevaru, četvrti sprat

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Retkost na tržištu, na prodaju stan na Bulevaru u neposrednoj blizini Delta planet-a. U najužem okruženju nalaze se vrtić, škola, ambulatna,... više

364.000€ (2 363 €/m²)

  • 4 soba
  • 154m²
  • 4/6 spratova

Veliko Krčmare - Poljoprivredno i šumsko zemljište 3 ha 20 ari 71 m2

Centar, Rača, Rača

Na prodaju poljoprivredno i šumsko zemljište u Velikom Krčmaru, površine 3 ha 20 ari 71 m2 po ceni od 9.000 eur.... više

9.000€ (0 €/m²)

  • 32071m²