Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10008 oglasa

Zemun, Karadjordjev trg, Glavna, 4.0, 143m2, 289000 EUR

Karadjordjev Trg, Beograd

Stan na odličnoj lokaciji u Zemunu, u blizini super marketa, škola, vrtića i više autobuskih stajališta. Stan je dupleks. Ima tri spavaće sobe... više

289.000€ (2 020 €/m²)

  • 4 soba
  • 143m²
  • 2/2 spratova

Stari grad, Trg Republike, Emilijana Josimovića, Poslovni prostor, 230m2, 8510

Trg Republike, Beograd

Prodaje se odličan poslovni prostor na petom spratu u dobro održavanoj poslovnoj zgradi, u neposrednoj blizini Trga republike. Prostor raspolaže... više

851.000€ (3 700 €/m²)

  • 230m²
  • 5/7 spratova

Odlična ponuda, plac 3105m2, Donji Matejevac

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Matejevcu. Plac je poljoprivredno zemljište, ukupne površine 3105m2. Prednji front je 15,21m širine, dužina... više

16.000€ (5 €/m²)

  • 3105m²

Stari grad, Studentski trg – Kneginje Ljubice

Studentski Trg, Stari Grad, Beograd

0.5, 24m2, 6/7, lift, podno grejanje, klima, interfon, internet, renoviran Ulica Kneginje Ljubice nalazi se u najstrožem centru Beograda, na... više

169.900€ (7 079 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 6/7 spratova

Ekskluzivna vila u Istri!

Kaštel, Buje

Buje - Kaštel, 186m2 kuća, 4.0, 186m2, dve terase, PR+I, toplotna pumpa, ostava, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt U samom srcu... više

720.000€ (3 870 €/m²)

  • 186m²
  • Prizemlje/1 spratova

Ozidana kuća na Karadjordjevom brdu

Karađorđevo brdo, Paraćin

Prodajemo uknjiženu i legalizovanu kuću sa priključkom na struju . Kuću čine velika dnevna soba sa trpezarijom,kuhinja i kupatilo, a na spratu... više

31.000€ (135 €/m²)

  • 228m²
  • .sprat

Kopaonik-Brzeće, lux apartman-u ponudi 23,61m2

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

U ponudi lux novogradnja-stambeno poslovni objekat, sa smeštajnim kapacitetom od 24 apartmana i dva lokala u naselju Brzeće na Kopaoniku. Nalazi... više

47.220€ (2 053 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • Prizemlje/3 spratova

Odličan trosoba stan kod Doma zdravlja, 75 m2

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju odličan, funkcionalan trosoban stan na drugom spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta. Centar grada, na potezu Crveni pevac - Dom zdravlja,... više

163.000€ (2 173 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 2.sprat

Komforna kuća u Tavrića obori

Tavrića obori, Jagodina

Suteren je renoviran. više

98.000€ (852 €/m²)

  • 115m²
  • /2 spratova

Golf naselje, Beogradskog bataljona, 102m2+35m2 galerija, lux ID#1559

Golf naselje, Čukarica, Beograd

U prestižnom naselju Golf” nudimo vam kompletno renoviran stan, uknjižene površine od 102m2+ galerija 35m2. Stan je nesvakidašnje arhitekture... više

384.000€ (3 764 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 102m²
  • 5/5 spratova

Rakovica, Kanarevo brdo - Jelke Bojkić Makavejev, 56m2

Kanarevo brdo, Rakovica, Beograd

Rakovica, Kanarevo brdo - Jelke Bojkić Makavejev 2.5, 56m2, 1/4, CG, telefon, interfon, parking Stan okružen zelenilom, kompletno namešten... više

155.000€ (2 767 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova

Prizemna kuća od 92 m² sa garažom – Ćuprija, blizina Doma zdravlja

Dom zdravlja, Ćuprija

Na atraktivnoj lokaciji, u mirnom delu grada, prodaje se kuća površine 92 m² na placu od 2,47 ari. Kuća je funkcionalno raspoređena i poseduje:... više

75.000€ (815 €/m²)

  • 92m²
  • .sprat

Useljiva, sređena kuća

Kajsijar, Jagodina

*desna strana kuće - stan na spratu *u dvorištu je pomoćni objekat *USELJIVO više

40.000€ (714 €/m²)

  • 56m²
  • /1 spratova

DVOSOBAN STAN OD 50m2 U VISOKOM PRIZEMLJU

Bolnica, Ćuprija

Prodaje se dvosoban stan površine 50m², smešten u visokom prizemlju manje stambene zgrade sa svega 4 stana, što pruža dodatni mir i privatnost.... više

49.000€ (980 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/2 spratova

Voždovac, Autokomanda, Vojvode Stepe, 4.0, 124m2, 434000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 40762, II/V, lift(2), nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Odmah useljiv. Najkvalitetniji materijali, mermerni ulaz.Alu stolarija... više

434.000€ (3 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 124m²
  • 2/5 spratova

Novija, porodična kuća u mirnom naselju

Rit, Jagodina

Na prodaju – Novija,porodična kuća u mirnom naselju U ponudi je izuzetno kvalitetna i funkcionalna kuća, idealna za jednu ili dve porodice,... više

145.000€ (1 066 €/m²)

  • 136m²
  • .sprat

Stara pazova, Nova Pazova, -, Poslovni objekat, 1120m2, 1050000 EUR

Nova Pazova, Stara Pazova

Poslovni objekat u industrijskoj zoni - novorenovirana hala 970m2, i 150m2 koji obuhvataju opremljene kancelarije, kuhinju, sanitarne objekte,... više

1.050.000€ (937 €/m²)

  • 1120m²

Savski venac, Senjak - Žanke Stokić, 245m2

Senjak, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Senjak - Žanke Stokić kuća, 245m2, SUT+PR+I+PTK, EG, telefon, interfon, podrum, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac... više

1.200.000€ (4 897 €/m²)

  • 245m²
  • Prizemlje/2 spratova