Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10008 oglasa

CUKARICA RUSANJ 220m2 , 4T , 225000e

Rusanj, Cukarica, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Rusanj, Beogradska 1 deo, 5.0 vertikala kuce, 220 m2 sa 4 terase, na placu od 4.92 ara, PSUT + PR + I... više

225.000€ (1 022 €/m²)

  • 220m²

Kuća od 120m2 u naselju Kupusara na 7.39a placa

Kupusara, Jagodina

Kuća u naselju Kupusara ukupne površine 120m2. Sastoji se od 3 sobe, 3 kupatila, kuhinje i ostave. Mogućnost priključka na gradsku kanalizaciju... više

82.000€ (683 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje

Zlatibor - Nov penthaus sa velikom terasom ID#1001056

Centar, Zlatibor, Zlatibor

Zlatibor - kupovina direktno od investitora. Zlatibor je planina izuzetne lepote, oaza mira i odmora. Netaknuta priroda, zdrav vazduh, jaki... više

710.500€ (2 291 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 310m²
  • 8/8 spratova

Kompletno seosko domacinstvo u selu Vukmanovac

Vukmanovac, Okolina, Jagodina

Prodaje se kompletno seosko domacinstvo u Vukmanovcu. Domacinstvo čini stara seoska kuća ,uknjižena na 78m2 sa podrumom iz 1955 godine,... više

24.000€ (307 €/m²)

  • 78m²
  • 1/1 spratova

blok 62 , dvoiposoban, odmah useljiv ID#5706

Blok 62, Novi Beograd, Beograd

Uknjižen, izvorno dvoiposoban stan sa lođom, delimično renoviran, funkcionalan, sa dve odvojene spavaće sobe. Novi kuhinjski elementi. Stan... više

199.000€ (3 109 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 18/19 spratova

cena dogovor, centar naselja, uknjizena ID#5716

Borča, Palilula, Beograd

U samom centru Borče, prodaje se lepa porodična stambena zgrada – spratnosti Pr., funkcionalnog rasporeda prostorija, sa velikom terasom... više

165.000€ (2 142 €/m²)

  • 77m²
  • Prizemlje

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 77250€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1072245. Uknjižen, jednoiposoban stan u potkrovlju , u centru. Stan se sastoji od kuhinje u sklopu dnevnog boravka, odvojene... više

77.250€ (2 575 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 30m²
  • 4/4 spratova

Bivši ŽITOMLIN u Rekovcu na prodaji

Centar, Rekovac

Poslovna zgrada se prodaje sa kompletnuim inventarom u funkciji. Sastoji se iz mlina 80 m2, lokala za prodaju hleba od 100 m2,Velikog magacina... više

100.000€ (218 €/m²)

  • 458m²
  • Prizemlje/1 spratova

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-PRODAJEMO LUX KUCU NA DEDINJU-D HOME

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo luksuznu kucu, koja se sastoji iz 3 nivoa, sa sopstvenom bastom od 83 m2, koja se dobija gratis i velikom krovnom terasom, kojoj se... više

1.485.000€ (4 393 €/m²)

  • 5 soba
  • 338m²
  • Prizemlje

Stan u Novogradnji u Vrnjačkoj Banji: Kvalitetna Gradnja, Izvrsna Lokacija, Pr

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 28.64 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj... više

48.688€ (1 738 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 28m²
  • -1/3 spratova

Plac na prodaju

Sarina Međa, Jagodina

Na prodaju plac površine 14.25 ari. više

14.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

- lazarevac sf 2668

Lazarevac, Beograd

Prodaje se kompletno opremljen, dvosoban stan u centru Lazarevac sa garaznim mestom. U blizini škola, crkva, marketi, parkovi. Zgrada gradjena... više

109.000€ (2 137 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 2.sprat

Na prodaju plac u Mijatovcu, na putu izmedju Ćuprija i Jagodine.

Mijatovac, Okolina, Ćuprija

Na prodaju plac u Mijatovcu pored glavnog puta, širine 20m. Ukoliko želite da pogledate lokaciju placa sa nekim od naših agenata možete nas... više

43.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

LOKAL NOVI SAD, 92000€

Grbavica, Novi Sad

Agemcikska oznaka 8089656 -CENA 92000 + 3% agencijska provizija. ULIČNI LOKAL /kozmetički salon u radu/ sa galerijom površine 60 m2, uknjižena... više

92.000€ (1 533 €/m²)

  • 60m²

RAKOVICA MILJAKOVAC 39m2 , T , 112000e

Miljakovac, Rakovica, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Miljakovac, Stevana Opacica, 1.0 (lako adaptibilan u 1.5), 39 m2, terasa, V od V spratova, cg, tel, lift... više

112.000€ (2 871 €/m²)

  • 1 soba
  • 39m²
  • 5.sprat

PRODAJA PLACA – Mala Moštanica, 9, 46 ari

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac površine 9,46 ari u naselju Mala Moštanica, idealan za izgradnju porodične kuće ili vikendice. Plac se nalazi u mirnom i prijatnom... više

12.300€ 0 €/m²)

  • 0m²

NOVA GRADNJA U TOKU – ULOŽITE PAMETNO U VRNJAČKOJ BANJI

Vrnjačka Banja

Rok završetka: mart 2026. Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo odličnu priliku za kupovinu jednosobnog stana u modernoj zgradi u izgradnji, smeštenoj... više

71.860€ (1 796 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo - Matice srpske, 86m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mirijevo - Matice srpske 3.5, 86m2 (dve lođe 6m2), 3/8, CG, lift, podrum, parking Svetao i funkcionalan, porodičan stan u kvalitetnoj... više

240.000€ (2 790 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 86m²
  • 3/8 spratova