Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10008 oglasa

Plac, Novo selo 1323m2

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju plac u Novom selu površine 1323m2 sa nedovršenom vikend kućom 29m2, kojoj je potrebna adaptacija. Ima mogućnost priključka na vodu... više

21.350€ (16 €/m²)

  • 1323m²

Stan na odličnoj lokaciji

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Imamo u ponudi funkcionalan stan od 56m2 na odličnoj lokaciji, centar Surčina. Stan se nalazi u zgradi na četvrtom spratu, bez lifta, odličnog... više

120.000€ (2 142 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 4/4 spratova

Lux - novogradnja, četvorosoban stan, 101,26 m2, garaža,parking mesto, Branko

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju četvorosoban stan u modernom porodičnom kompleksu sa ukupno 6 stanova iste strukture, raspoređenih u dve lamele, na 3 nivoa, na odličnoj... više

178.217€ (1 764 €/m²)

  • 4 soba
  • 101m²
  • 1/3 spratova

Sokobanja, 56m2

Soko banja, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji, u stambenom objektu p plus 2 plus pk, na odličnoj lokaciji u Sokobanji. Uknjižena površina stana... više

68.600€ (1 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • Prizemlje/3 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 150000€

Centar, Novi Sad

Centar, uknjižen jednoiposoban stan , odlična prilika za život ili investiciju . Agencijska oznaka stana 1101092, Novi Sad, Centar. CENA 150000... više

150.000€ (3 061 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 4/4 spratova

Nedaleko od Grocke, Begaljica kuća 230m2 ID#5713

Begaljica, Grocka, Beograd

Lepo i kvalitetno urađena kuća, prizemlje od 113 m2 sa dva ulaza i potkrovlje od 60 m2 nezavršeno. Nalazi se na parceli, uknjiženoj na vlasnika... više

140.000€ (600 €/m²)

  • 233m²
  • 1/2 spratova

Zemljište Suvi dol

Vranje

Na prodaju zemljište: 3908/1, - 1742m2 3666/6, - 902m2 3908/2, - 1775m2 * parcele se prodaju i odvojeno Cena po m2 - 12EUR. Za više info:... više

20.900€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zemun, Gornji Grad, Cara Dušana, 2.0, 57m2, 171420 EUR

Gornji Grad, Beograd

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura, na visokom prizemlju i prvom spratu.... više

171.420€ (3 007 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 1.sprat

IZUZETNA KUCA NA MEDAK PADINI

Medakovic Iii, Zvezdara, Beograd

Izuzetna kuca na Medak padini, na uredjenom zemljistu povrsine 4 ara. Visok kvalitet gradnje, odlicna izolacija. Na placu se nalaze dve kuce,... više

700.000€ (1 682 €/m²)

  • 416m²

Renoviran, dvosoban stan u centru Ćuprije na top lokaciji-odmah useljiv!

Centar, Ćuprija

Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan u centru Ćuprije – useljiv odmah! Prodaje se izuzetno funkcionalan dvosoban stan u samom centru... više

49.500€ (916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 4/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 220000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1099582, Grbavica, dvoiposoban, 65m2, prvi sprat. Dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji, blizina Limanske pijace u objektu... više

220.000€ (3 384 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 1/4 spratova

Apartman na Zlatiboru od 28 m²

Zlatibor, Zlatibor, Zlatibor

Prodaje se apartman površine 28 m². Nalazi se u naselju Karaula, na prvom spratu zgrade koja ima ukupno četiri. Ispred zgrade su dostupna parking... više

51.500€ (1 839 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • 1/4 spratova

Komforna kuća u Jagodini, Tavrića obori

Tavrića obori, Jagodina

Velika, komforna kuća (tri odvojene useljive stambene jedinice) u neposrednoj blizini Akva parka. U obzir dolazi prodaja ili zamena za dvosoban... više

120.000€ (500 €/m²)

  • 240m²
  • /4 spratova

Topao i funkcionalan dvosoban stan sa garažom, mogućnost kupovine na kredit!

Strelište, Jagodina

Ukoliko tražite stan koji odiše toplinom doma, nalazi se u mirnom kraju, a pritom nudi funkcionalan raspored i niske mesečne troškove – ovaj... više

68.000€ (1 283 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/1 spratova

Stari grad, Gundulićev venac - Šantićeva 104m2

Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd

4.0, 104m2 (terasa 8m2), 5/6, duplex, EG, klima, interfon, internet, ktv, video nadzor Stan se nalazi u srednjem delu izuzetno mirne, jednosmerne,... više

430.000€ (4 134 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 5/6 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 129600€

Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102599 - Cena je 129 600 eura + agencijska provizija od 3%. Uknjižen jednoiposoban stan na Telepu u blizini kružnog toka.... više

129.600€ (3 600 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 4/4 spratova

Plac u Voljavču

Voljavče, Okolina, Jagodina

U blizini se nalaze stambeni objekti, idealan je za gradnju kuće, magacina ili poslovnog -proizvodnog prostora u okolini Jagodine više

13.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novogradnja na Panteleju, 2.5, 61.17 m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 63.18 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom... više

116.890€ (1 855 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 3/5 spratova