Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10001 oglasa

KUĆA NA SPRAT- RENOVIRANA-APATIN!!!

Centar, Apatin

SPUŠTENA CENA!!! KUĆA!! APATIN. Prodaje se spratna porodična kuća površine 144 m² (svaka etaža po 72 m²), na placu od 5 ari, sa potkrovljem,... više

110.000€ (1 527 €/m²)

  • 72m²
  • .sprat

Ozidana kuća na Karadjordjevom brdu

Karađorđevo brdo, Paraćin

Prodajemo uknjiženu i legalizovanu kuću sa priključkom na struju . Kuću čine velika dnevna soba sa trpezarijom,kuhinja i kupatilo, a na spratu... više

31.000€ (135 €/m²)

  • 228m²
  • .sprat

KUĆA U NIZU

Ogledna stanica, Vranje

Projekat OGLED 2 - Vranje, novi stambeni kompleks od 11 kuća sa okućnicom - 7 kuća u nizu i 4 samostalne. Izgradnja po sistemu „KLJUČ U RUKE“... više

98.000€ (725 €/m²)

  • 135m²
  • .sprat

Vikendica na Kopaoniku, 96m2

Jasle, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju vikendica na Kopaoniku. Nalazi se u prelepom šumovitom okruženju, izolovana od buke, 50-ak metara udaljena od glavnog puta, na placu... više

154.700€ (1 611 €/m²)

  • 96m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća u Ćupriji

Nadvožnjak za Supsku, Ćuprija

Na prodaju kuća površine 64 m2 na placu od 12.29 ari. Plac je prostran i pogoduje izgradnji poslovnog prostora različite namene. Ukoliko želite... više

70.000€ (1 093 €/m²)

  • 64m²
  • .sprat

Troiposobni stan na I spratu, Park Sv.Save, 78 m2

Park Svetog Save, Medijana, Niš

Na prodaju očuvan troiposobni stan, na prvom spratu starije, kvalitetne zgrade, u mirnom, parkovskom okruženju, blizu važnih bulevara,... više

152.000€ (1 948 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 78m²
  • 1/5 spratova

Manja kuća kod Akva Parka

Akva Park, Jagodina

Prizemna kuća na extra lokaciji. Odrađena izolacija, bez fasade. više

75.000€ (1 785 €/m²)

  • 42m²
  • Prizemlje

Četvorosoban stan NOVI SAD, 196185€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101710 CENA SA PDV-OM: 196.185 e + agencijska provizija od 3%. Na svega deset minuta od užurbanog centra, nalazi se potpuno... više

196.185€ (2 255 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 1/4 spratova

Mirijevo, stan 40 m2 , cena sa PDV, lux ID#1576

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Na prodaju moderan stan u Mirijevu. U ponudi su i stanovi sličnih kvadratura. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na prizemlju, na odličnoj... više

97.130€ (2 428 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • Visoko prizemlje/3 spratova

Vračar, Hram Svetog Save - Nebojšina, 68m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Nebojšina 2.0, 68m2 (terasa 7m2), 4/4, CG sa kalorimetrima U ponudi za prodaju sređen, dvosoban stan na Vračaru,... više

250.000€ (3 676 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 68m²
  • 4/4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102113 - CENA 140000 + 3% agencijska provizija. Jednoiposoban uknjižen stan blizu centra, Bulevara i policije. Komplet... više

140.000€ (3 414 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • Prizemlje/6 spratova

Kopaonik-Brzeće, poslovni prostor- lokal u ponudi 54,50m2

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

U ponudi lux novogradnja-stambeno poslovni objekat, sa smeštajnim kapacitetom od 24 apartmana i dva lokala u naselju Brzeće na Kopaoniku. Nalazi... više

109.000€ (2 018 €/m²)

  • 54m²
  • Prizemlje/3 spratova

Gradjevinsko zemljište na prodaju

Đurđevo brdo, Jagodina

Prodaje se gradjevinsko zemljište od 30,86a, u Jagodini na Đurđevom brdu. više

9.000€ (2 €/m²)

  • 3086m²

Lux novogradnja u srcu Panteleja, 54.44m2, 2.5

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 54.44m2 u izgradnji,... više

119.768€ (2 217 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 1/4 spratova

Na prodaju dve kuće sa garažom na 5.85 ari placa

Bolnica, Ćuprija

Na prodaju dve kuće smeštene na prostranom placu od 5,85 ari, na odličnoj lokaciji u blizini bolnice i centra grada. Ova nekretnina predstavlja... više

70.000€ (546 €/m²)

  • 128m²
  • .sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 181550€

Centar, Novi Sad

POVOLJNO - NOVOGODIŠNJI POPUST... CENA sa PDV-om, kvalitetna novogradnja u centru grada useljiva na proleće 2026. godine... Stan se nalazi na... više

181.550€ (2 793 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 2/4 spratova

Stan u Novogradnji u Vrnjačkoj Banji: Kvalitetna Gradnja, Izvrsna Lokacija, Pr

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 28.64 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj... više

48.688€ (1 738 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 28m²
  • -1/3 spratova

Komforan jednoiposoban stan u mirnom delu grada

Tabane, Jagodina

Stan se nalazi u naselju Tabane u blizini Maksija u starogradnji, u mirnom delu grada okružen zelenilom. Očuvan stan, sa idealnim rasporedom... više

39.000€ (975 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova