Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10001 oglasa

Stambeni objekat Kragujevac Pivara

Pivara, Kragujevac

Porodicna kuća (Pr+Sp1+Pk) ukupne površine 330m2 i 105m2 u osnovi, sa terasama koje su pod krovom. Objekat je podeljen u tri odvojena stana... više

180.000€ (545 €/m²)

  • 330m²
  • /3 spratova

Zlatibor, Obudojevica, Ugostiteljska, 3.0, 79m2, 134300EUR

Obudojevica, Zlatibor

Agencijski ID: 109217, NPR/IV, terasa, novogradnja, parking. U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji, sa prelepim panorama pogledom.... više

134.300€ (1 700 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²

ZEMUN KARADJORDJEV TRG 158m2 , 350000e

Karadjordjev Trg, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Karadjordjev trg, 22. oktobra, 5.0, 158 m2, bez terase, IV i V od V spratova, dupleks, norveski... više

350.000€ (2 215 €/m²)

  • 5 soba
  • 158m²
  • 4.sprat

Pećinci, Šimanovci, Kuća, uknjiženo, 154m2-11 ari

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Ova kuća koju Vam predstavljamo je za sve ljubitelje mira, bez gradske buke. Nalazi se u Šimanovcima, blizu samog centra. Kuća ima 154m2,... više

120.000€ (779 €/m²)

  • 154m²
  • .sprat

Na obali Drine opremljen stan

Gornja Trešnjica, Okolina, Ljubovija

Ljubovija, Gornja Trešnjica, 35m2, PR/2, grejanje struja, novogradnja. Uredna papirologija, dobijena upotrebna dozvola, knjiženje u toku. Stan... više

59.500€ (1 700 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • vp/2 spratova

Plac u Ćupriji, naselje Minel

Minel, Ćuprija

Na prodaju pravilan plac površine 5,15 ari. Ukoliko imate dodatnih pitanja u vezi placa ili neke druge nekretnine iz naše ponude, možete nas... više

10.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zemun, centar (Magistratski trg) - Gospodska, 170m2

Zemun-centar, Zemun, Beograd

Zemun, centar (Magistratski trg) - Gospodska vertikala kuće, 7.0, 170m2, dve terase, PR+2, EG, interfon, podrum U ponudi za prodaju vertikala... više

600.000€ (3 529 €/m²)

  • 170m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kompleks Plavuša – Stanovi odmah po izvanrednim cenama i idealnim kvadratura

Vašarište, Jagodina

Kupovina moguća klasičnim stambenim kreditom, kreditom za mlade – ili čak NA RATE samo uz lični dokument! Stanovi odmah useljivi – po izvanrednim... više

110.725€ (1 272 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 87m²
  • 7/8 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 53560€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100625. CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Prodaje se garsonjera, 26m2, na Adicama. Nalazi se na par minuta... više

53.560€ (2 060 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • Prizemlje/3 spratova

Sremska Kamenica, Čardak - Uknjižen plac ID#7000054

Čardak, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica,Čardak. Predstavljamo poljoprivredno zemljište ( njiva 5 klase ) koju čine dve spojene parcele ukupne površine 20.09 ari. Nalazi... više

206.000€ (102 €/m²)

  • 2009m²

Kuća od 275m2 u centru grada u blizini Oficirskog doma

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju porodična kuća u centru Niša u neposrednoj blizini Oficirskog doma i keja! Kuća je spratna, ukupne površine 275 m2 i sastoji se od... više

330.000€ (1 200 €/m²)

  • 275m²
  • Prizemlje

Šestosoban stan NOVI SAD, 432000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101380, cena nekretnine je 432.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Centar (Spens), 144 m2, šestosoban, šesti... više

432.000€ (3 000 €/m²)

  • 6 soba
  • 144m²
  • 6/7 spratova

Novogradnja, dvoiposoban stan, Rasadnik, 56,5 m2, III sprat

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na III spratu... više

116.390€ (2 078 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 3/4 spratova

Mladenovac, centar - Igmanska, 76m2

Mladenovac (mesto), Mladenovac, Beograd

Mladenovac, centar - Igmanska 3.0, 76m2 (terasa + lođa 4m2), 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, garaža U ponudi uknjižen, očuvan trosoban... više

95.000€ (1 250 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • 3/4 spratova

Kuća 90 m², 4 ulaza, 2 kupatila, dvorište – Admirala Geprata, centar Beogr

Balkanska, Savski Venac, Beograd

Prodaje se kuća – Admirala Geprata / početak Balkanske ulice Na prodaju kuća površine 90 m², podeljena na 4 zasebna ulaza, što je čini idealnom... više

260.000€ (2 888 €/m²)

  • 90m²
  • /2 spratova

- uzice sf 2572

Kremna, Užice

Zemljište na prodaju, u predivnom delu Tare, Kremna, selo Dobro polje. Idealna prilika za sve koji žele da se sklone od gradske gužve i žive... više

100.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 145600€

Telep, Novi Sad

Telep, dvoiposoban stan u novoj LUX vili. Agencijska oznaka stana 1100582,<div>&nbsp;CENA 145600e + 3% agencijska provizija. obavezna kupovina... više

145.600€ (2 800 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 52m²
  • 2/2 spratova

Prodajem stan u centru Kragujevca

Centar, Kragujevac

Na prodaju stan površine 45 m² u samom centru Kragujevca, u neposrednoj blizini škole. U stanu ostaje kuhinja. Stan se nalazi na mirnoj lokaciji,... više

83.000€ (1 844 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 4/4 spratova