Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10000 oglasa

Vikendica na planini Crni Vrh

Crni vrh, Jagodina

Retko u ponudi. Na Planini Crni Vrh, nalazi se vikendica površine 32m2 na 60,34a placa. kompletan plac je dubinski očišćen od korova do dubine... više

25.000€ (781 €/m²)

  • 32m²
  • Prizemlje

KUĆA + POSLOVNI PROSRTOR

Centar, Sombor

HITNA PRODAJA! KUĆA I POSLOVNI PROSTOR! Nalazi se u blizini bolnice, sa ulice 80m2 poslovnog prostora (dva lokala od kojih je jedan razradjen)... više

100.000€ (282 €/m²)

  • 354m²
  • .sprat

Plac- Drača 31 ar

Drača, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Drači od 31 ara pored glavnog magistralnog puta Kragujevac - Gornji Milanovac. Pogodno za gradnju, plac je poljoprivredno... više

24.000€ (7 €/m²)

  • 3063m²

Gradska lokacija, Centar, Oslobođenja, 2.0, 52m2, 115000 EUR

Centar, Pančevo

Pančevo, Oslobođenja, 52 m2, 2.0, 4/5, Lux. Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, hodnik, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, terasa. Odličan,... više

115.000€ (2 211 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 4/5 spratova

Unique luxury penthouse, Jagodina

Kajsijar, Jagodina

Za sve one koji hedonizam stavljaju na prvo mesto i bezgranično uživaju u životu imamo jedinstvenu ponudu stana – PENTHOUSE U JAGODINI! U... više

360.000€ (1 058 €/m²)

  • 8.0 soba
  • 340m²
  • 6/6 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 65000€

Telep, Novi Sad

Telep, uknjizen stan. Agencijska oznaka stana 1102337. Cena stana 65.000eu +3% agencijske provizije. Klasican jdnosoban stan sa kosinama. Mogucnost... više

65.000€ (2 826 €/m²)

  • 1 soba
  • 23m²
  • 4/4 spratova

Novogradnja, Palilula, trosoban stan, drugi sprat, Pdv, Parking

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju trosoban stan u novogradnji, u stambenom objektu spratnosti Po+P+5, na izuzetno traženoj lokaciji u ulici Mokranjčeva - Jovana Apela,... više

124.850€ (1 920 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 2/6 spratova

Lokal, blizu Čaira

Gradska bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju odličan lokal u blizini Čaira i kliničkog centra, odličan za izdavanje. Nalazi se u novogradnji, u prizemlju, bez ulaganja, inače... više

298.000€ (1 763 €/m²)

  • 169m²
  • Prizemlje/5 spratova

Na prodaju tri objekta na placu površine 28 ari na odličnoj lokaciji

Centar, Ćuprija

Odličan pravilan plac na glavnoj ulici u Ćupriji, površine 28ari, tri objekta na placu čvrste gradnje. Objekat pored puta može biti iskorišćen... više

219.000€ (1 095 €/m²)

  • 200m²
  • /1 spratova

4.0, Duplex, Crveni Pevac

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju červorosoban stan na lepoj, lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi na Crvenom Pevcu, na par minuta hoda... više

123.000€ (1 732 €/m²)

  • 4 soba
  • 71m²
  • 6.sprat

Gundulićev venac, Šantićeva, 91m2, odličan za PP ID#1571

Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd

U mirnoj i tihoj ulici starog gradskog jezgra nudimo Vam na prodaju raskošan četvorosoban salonac. Uknjižen na 91m2, u prizemlju manje stambene... više

377.000€ (4 142 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 91m²
  • Prizemlje/2 spratova

Bar - Dobre vode, pogled na more

DOBRA VODA, Bar

Uknjižena, odmah useljiva kuća sa pogledom na more (sa gornje terase i ne postoji mogućnost da neko zagradi pogled), dvorištem, asfaltnim prilazom... više

62.000€ (775 €/m²)

  • 80m²
  • .sprat

Plac za gradnju na odličnoj lokaciji, blizu novog Kliničkog centra, 371m2

Gradska bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju plac za gradnju poslovnog objekta blizu novog Kliničkog centra (retkost), ukupne površine 371m2, na kome se nalazi kuća površine... više

270.000€ (727 €/m²)

  • 371m²

Grocka ID#1499

Grocka, Grocka, Beograd

Na placu od 23,70 ari nalazi se kuća sa pomoćnim objektom. Kuća se sastoji od prizemlja, jednog sprata i potkrovlja. Na donjem nivou je letnja... više

170.000€ (708 €/m²)

  • 240m²

Luksuzan, trosobni stan, 134m2

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaju luksuzno opremljen stan na drugom spratu novoizgrađenog objekta, površine 134m2. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom... više

216.500€ (1 615 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 134m²
  • 2/2 spratova

Braničevo, Golubac - Gradištanski put, 3053m2

Okolina, Veliko Gradište

Braničevo, Golubac - Gradištanski put hala, 3053m2, telefon, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 140.10ari Kompleks... više

4.200.000€ (1 375 €/m²)

  • 3053m²
  • .sprat

Rakovica, Snežane Hrepevnik, 63m2 ID#1606

Centar, Rakovica, Beograd

PRODAJA STANA – RAKOVICA – SNEŽANE HREPEVNIK – 63m²-164.000.00 eur Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran stan površine 63m², smešten u ulici... više

164.000€ (2 603 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 63m²
  • 3/3 spratova

SPUŠTENA CENA! POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE!

Okolina, Sombor

SPUŠTENA CENA! POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE, NJIVA 1.KLASE na 1km od Žarkovca, velicine 42a. Na parceli ima puno različitih voćki, jabuke, kruške,kajsije,... više

21.000€ 0 €/m²)

  • 0m²