Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10000 oglasa

Plac 7 ari na prodaju, sa započetim objektom 64m2 – širi centar Batočine

Širi centar, Batočina

Prodaje se plac površine 7 ari u širem centru Batočine, sa uknjiženim započetim objektom od 64 m². Plac predstavlja dobru priliku za one koji... više

9.500€ (148 €/m²)

  • 64m²
  • Prizemlje

Pećinci, Šimanovci - Mandić Đorđa Đokice, 25.95 ari

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Pećinci, Šimanovci - Mandić Đorđa Đokice plac, 25.95 ari, front prema ulici 15 metara Prodaje se plac u Šimanovcima u ulici Mandića Đorđa... više

78.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Beograd, Delta city (Lastavica) - Jurija Gagarina, 62m2

Delta City, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Delta city (Lastavica) - Jurija Gagarina 2.0, 62m2 (terasa 5m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, parking U podudi stan u luksuznoj... više

309.000€ (4 983 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Rotkvarija - Garaža u prizemlju zgrade ID#9000120

Rotkvarija, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Rotkvarija, ulica Lukijana Mušickog. Prizemna garaža u dvorištu zgrade. Širina ulaza 2.80m, visina 2.20m. Ima struju. Uknjižena. (Vinson... više

27.800€ (1 390 €/m²)

  • 20m²

Lux - novogradnja, četvorosoban stan, 101,26 m2, garaža,parking mesto, Branko

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Na prodaju četvorosoban stan u modernom porodičnom kompleksu sa ukupno 6 stanova iste strukture, raspoređenih u dve lamele, na 3 nivoa, na odličnoj... više

167.079€ (1 654 €/m²)

  • 4 soba
  • 101m²
  • 2/3 spratova

Zemljište sa starom kućom

Vinorački put, Jagodina

Zemljište pogodno za izgradnju kuce blizu glavnog puta. Dovoljno veliko da se mogu gajiti različite kulture i napraviti okućnica. Na parceli... više

19.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zvezdara, Gradska bolnica - Čingrijina 104m2

Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd

4.0, 104m2(lođa), 3/6, lift, CG, klima, interfon, internet, telefon, ktv, podrum Čingrijina ulica je smeštena između Zvezdarske šume, Bulbudera... više

348.000€ (3 346 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 3/6 spratova

Grocka, Vrčin - Moše Pijade, 140.17 ari

Vrčin, Grocka, Beograd

Grocka, Vrčin - Moše Pijade plac, 140.17 ari, front prema ulici 65 metara Prodaje se zemljište u građevinskoj zoni od 140,17 ari u Vrčinu,... više

360.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Luksuz u centru grada

Centar, Jagodina

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz... više

78.000€ (1 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 65m²
  • 4/5 spratova

DVORIŠNA KUĆA U CENTRU!

Centar, Sombor

Na prodaju dvorišna kuća površine 59m2, sastoji se od dve velike sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i ostave. U dvorištu, ispred ulaznih... više

63.000€ (1 067 €/m²)

  • 59m²
  • Prizemlje

Višenamenski lokal na atraktivnoj lokaciji u Jagodini – 61.000 €

Sarina Međa, Jagodina

Prodaje se lokal u Jagodini, idealan za razne delatnosti. Nalazi se na dobroj lokaciji, lako pristupačan i vidljiv. Lokal je funkcionalan, poseduje... više

61.000€ (1 173 €/m²)

  • 52m²
  • Prizemlje/4 spratova

Surčin, uknjižen mali 2.0 stan

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

U gornjem delu Surčina možete izabrati stan vredan pažnje, manje kvadrature a po strukturi manji dvosoban stan. Stan je funkcionalan sa dve... više

70.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 35m²
  • .sprat

Prelep 4-soban stan u potkrovlju sa velikom terasom

Beograđanka, Savski Venac, Beograd

Ovaj prostran 4-soban stan, duplex, nalazi se na trećem spratu zgrade i prostire se na 96 m². Stan je osvetljen putem Velux prozora i pruža... više

232.000€ (2 416 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 96m²
  • 3/3 spratova

Stara Pazova, Stari Banovci - Vikend naselje, 214m2

Stari Banovci, Okolina, Stara Pazova

Stara Pazova, Stari Banovci - Vikend naselje kuća, 214m2, PR+PTK, EG, telefon, podrum, garaža, struja, voda, asfalt, plac 13.70 ari U prilici... više

240.000€ (1 121 €/m²)

  • 214m²
  • Prizemlje/1 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 201600€

Centar, Novi Sad

Agencijksa oznaka: 1101212 CENA 201.600 SA PDV-OM + agencijska provizija od 3%, I. Na prodaju moderan, svetao i prostran stan u novoj zgradi... više

201.600€ (3 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Stari grad, , 8.0, 244m2, 900000EUR

Stari Grad, Novi Sad

Agencijski ID: 132233, 2a, spratna, 1, uknjizen. Prestizna lokacija Starog grada. Pesacka zona. Ulica poplocana kaldrmom - kamenim kockama.... više

900.000€ (3 688 €/m²)

  • 244m²

Stan u dva nivoa-centar grada

Centar, Paraćin

Stan se sastoje od dve etaže. Na prvoj etaći je kuhinja sa trpezarijom i dnevni boravak, kupatilo, drugs etsžs de sastoji od dve spavaće sobe.... više

63.000€ (863 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • .sprat

Plac 11, 24 ara, Obrenovac, Belo Polje – 62.000 €

Belo Polje, Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinski plac u Obrenovcu-naselje Belo Polje. Plac je površine 11,24 ara, nalazi se u naseljenom delu, uz asfaltni je put i poseduje... više

62.000€ 0 €/m²)

  • 0m²