Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10000 oglasa

STARI GRAD CENTAR 45m2 , 90000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Obilicev venac, 1.0 lokal od 45 m2, bez terase, -2 od III sprata, cg, telefon, lift, interfon,... više

90.000€ (2 000 €/m²)

  • 45m²

Stan u Novogradnji u Vrnjačkoj Banji: Kvalitetna Gradnja, Izvrsna Lokacija, Pr

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 39.10 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj... više

66.470€ (1 704 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/3 spratova

Seosko imanje 91, 63 ara – veliki plac i kuća

Dragocvet, Okolina, Jagodina

U ponudi je prostrano seosko imanje ukupne površine 91,63 ara, koje se sastoji od više spojenih parcela i prodaje se isključivo kao celina.... više

37.000€ (397 €/m²)

  • 93m²
  • Prizemlje

Savski venac, Ekonomski fakultet - Koče Popovića 202m2

Ekonomski fakultet, Savski Venac, Beograd

4.0, 202m2(terasa 15m2), 4/4, lift, duplex, EG, interfon, internet, klima, ktv Ulica Koče Popovića, bivša Zagrebačka, ušuškana je između ulica... više

540.000€ (2 673 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 202m²
  • 4/4 spratova

Lux Apartmani Bela reka - Brzeće

Brzeće, Okolina, Kopaonik

Apartman C008 okrenut je prema Gondoli - ZAPAD Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku. Glavni... više

54.890€ (2 287 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • Prizemlje/4 spratova

Čukarica, Rupčine - Časlava Veljića, 47m2

Rupčine, Čukarica, Beograd

Čukarica, Rupčine - Časlava Veljića 1.5, 47m2 (lođa 3m2), gas, 3/3, telefon, interfon, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednoiposoban... više

132.600€ (2 821 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 3/3 spratova

Voždovac, Voždovačka crkva, Vojvode Stepe, 3.0, 146m2, 423000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 132275, VI/XXI, lift(2), terasa, uknjizen. Retko u ponudi, autentican stan, u zgradi iz 70ih. Samo 2 stana na spratu. Svetao... više

423.000€ (2 897 €/m²)

  • 3 soba
  • 146m²
  • 6/21 spratova

Novogradnja u Sokobanji, 1.5, 38.16 m2

Soko banja, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju stan u Sokobanji,u blizini srednje škole, u objektu u izgradnji P+2+PK, 38.16 m2. Stan se nalazi na 1. spratu i sastoji se od ulaznog... više

72.700€ (1 913 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 1/3 spratova

Autokomanda, stan u vili sa baštom ID#1542

Autokomanda, Voždovac, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Milovana Marinkovića, u kraju poznatom kao Autokomanda, na Opštini Vozdovac, MAGNAT prodaje moderan 2.0 soban... više

184.888€ (2 641 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 70m²
  • Polusuteren.sprat

Surčin - Petrovčić, građevinska zona

Surčin, Beograd

Odličan plac na ulazu u Petrovčić na glavnom putu, površine 131 ar, širina fronta 47 metara. Pored placa voda i struja. Plac je u nivou sa putem.... više

392.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zemljište u Radmiloviću, Knić

Knić, Knić, Knić

Na prodaju zemljište u selu Radmilović, opština Knić od 3 hektara i 45 ari. Zemljište je poljoprivredno, po kulturi njive prve,druge i treće... više

36.000€ (1 €/m²)

  • 34496m²

Trosoban stan u centru Jagodine - može kupovina preko kredita !!!

Centar, Jagodina

Prodajemo namešten stan u centru Jagodine u prizemlju odličan za porodice sa malom decom ili starijim osobama. Kompletno je renoviran , nova... više

102.000€ (1 397 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 1/5 spratova

Novi Sad, Centar, Bulevar oslobodjenja, 1.0, 34m2, 137000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 132193, lift, terasa, uknjizen. LUX **ALEKSANDAR** zgrada - Pogled na Bulevar oslobodjenja fantastican. Izuzetan jednosoban stan... više

137.000€ (4 029 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 8/10 spratova

Vračar, Pravni fakultet - Vojvode Šupljikca, 114m2

Pravni fakultet, Vračar, Beograd

Vračar, Pravni fakultet - Vojvode Šupljikca 4.0, 114m2 (lođa 5m2), EG na struju, lift, 6/6, interfon, podrum Na odličnoj lokaciji blizu Bulevara... više

330.000€ (2 894 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 114m²
  • 6/6 spratova

Plac put za Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju plac koji se nalazi na putu za Donje Vlase, u neposrednoj blizini Hotela Svetlost. Plac se vodi kao poljoprivredno... više

21.000€ (9 €/m²)

  • 2314m²

LOKAL ZVEZDARA ĐERAM 20m2 , T , 80000e

Đeram, Zvezdara, Beograd

Prodaja lokala Beograd, ZVEZDARA, ĐERAM, Tršćanska, UKNJIŽEN, lokal sa izlogom i mokrim čvorom u prizemlju stambene zgrade, terasa, godina... više

80.000€ (4 000 €/m²)

  • 20m²

Parcela u Trnavi

Trnava, Jagodina

Parcela je gradsko građevinsko zemljište, pogodna za izgradnju kuće. više

10.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju plac 4450m2, Palilula Donjovlaška

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju plac površine 4450m2 , uknjižen kao poljoprivredno zemljište . Plac se nalazi do same ulice na od placa 100 m nalazi se komunalna... više

69.000€ (15 €/m²)

  • 4450m²