Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10000 oglasa

Lokal u Karađorđevoj ulici

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se lokal u Karađorđevoj ulici od 31 m2. Lokal se sastoji iz dve prostorije od 17 m2 i 14 m2. Pogodan je za sve delatnosti, posebno za... više

62.000€ (2 000 €/m²)

  • 31m²
  • Prizemlje

Trosoban stan NOVI SAD, 147200€

Bulevar, Novi Sad

Bulevar, kvalitetna gradnja, opremljen, useljiv. cena stana 147,200 + 3% agencijske provizije. Agencijska oznaka 1098197. U podaji je lep... više

147.200€ (2 300 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 5/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 130000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102619 CENA 130.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se stan u samom Centru grada, pešačka zona. Stan se sastoji iz prostranog... više

130.000€ (2 600 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²
  • 2/2 spratova

PRODAJA, 3.0 STANA U NASELJU VOJVODE VLAHOVICA

Vojvode Vlahovica, Zvezdara, Beograd

Prodaje se funkcionalan stan od 40m2 u naselju Vojvode Vlahovica. Stan ima odlican raspored sa dve spavace sobe, dnevnom sobom, kuhinjom i kupatilom.... više

140.000€ (3 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 40m²
  • 5.sprat

Apartman na Kopaoniku, 27m2, Kraljevi Čardaci - 56.000€

Kraljevi čardaci, Kopaonik

Na prodaju komforan i funkcionalan apartman površine 27 m², u okviru kompleksa Kraljevi Čardaci na Kopaoniku. Smešten je u centralnom delu kompleksa,... više

56.000€ (2 074 €/m²)

  • 27m²
  • .sprat

Voždovac, Bioskop Voždovac - Isidore Sekulić, 145m2

Bioskop Voždovac, Voždovac, Beograd

Voždovac, Bioskop Voždovac - Isidore Sekulić kuća, 3.0, 145m2 (terasa 10m2), PR+1+PTK, EG na struju, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac... više

299.000€ (2 062 €/m²)

  • 145m²
  • Prizemlje/1 spratova

STANOVI U IZGRADNJI – MODERNA GRADNJA NA POPULARNOJ LOKACIJI

Akva Park, Jagodina

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni... više

61.300€ (1 751 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Salajka - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001017

Salajka, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Železnička stanica, ulica Kisačka. Izdvajamo iz ponude odličan kompletno namešten jednoiposoban stan. Nalazi se u neposrednoj blizini... više

185.400€ (3 862 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 1.sprat

Kuća u 3 nivoa

Ribare, Okolina, Jagodina

Zidana 80-tih, 3 nivoa, 2 sengrupa, samo omalterisana kuća, spoljno stepenište za sprat; Od tri kupatila, dva su u funkciji; U nivou - 2 spavaće... više

75.000€ (300 €/m²)

  • 250m²
  • /3 spratova

Zemljiste na prodaju

Novo Selo, Paraćin

Nalazi se blizu firme Ljube Invest. Pogodna za gradnju stambenog ili poslovnog prostora. više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac 878m2, Niška Banja, Prva Kutina

Prva Kutina, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u Prvoj Kutini. Plac je površine 878m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Plac je gradsko građevinsko zemiljište. U blizini... više

9.000€ (10 €/m²)

  • 878m²

Plac na Crnom vrhu

Crni vrh, Jagodina

Parcela na Crnom vrhu, na idealnoj lokaciji površine 79.95a. Svojina privatna 1/1, uknjiženo. Nema tereta. Za više info nazovite 065/8-222-442,... više

75.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stari Grad, Studentski trg - Simina 77m2

Studentski Trg, Stari Grad, Beograd

3.0, 77m2 (zastakljena lođa 5m2), 4/4, CG, klima, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Simina ulica se nalazi u najstrožem centru Beograda,... više

385.000€ (5 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 4/4 spratova

Jedinstvena ponuda veci luksuzni stan u WING kompleksu

Akva Park, Jagodina

Veci luksuzan stan smešten u njedinstvenom Turističko-stambenom naselju Wing-apartmani koji se nalazi u ekstra zoni turističkog centra Jagodine.... više

133.650€ (1 518 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 88m²
  • 4/6 spratova

Lux Apartmani Bela reka - Brzeće

Brzeće, Okolina, Kopaonik

Apartman C204 okrenut je prema Gondoli - ZAPAD Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku. Glavni... više

54.890€ (2 287 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • 2/4 spratova

Plac - parcela, građ.zemljište, Popovac, površina 18380m2

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju parcela u Popovcu. desetak minuta vožnje od centra grada, uknjižene površine 1,84 hektara. Plac je gradsko građevinsko zemljište.... više

370.000€ (20 €/m²)

  • 18380m²

Voždovac, Vojvode Vlahovića - Miodraga Živanova, 45m2

Vojvode Vlahovića, Voždovac, Beograd

Voždovac, Vojvode Vlahovića - Miodraga Živanova 1.5, 45m2, lođa, visoko prizemlje, CG, telefon, interfon, parking Prodaje se odličan jednoiposoban... više

150.000€ (3 333 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • vp.sprat

Četvorosobna kuća NOVI SAD, 359470€

Sajlovo, Novi Sad

Agencijska oznaka 3090223 Prodaje se uknjižena komplet renovirana kuća. Poseduje dnevni boravak, kuhinju i trpezariju, tri spavaće sobe., dva... više

359.470€ (2 246 €/m²)

  • 160m²