Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10000 oglasa

Savski venac, Beograd na vodi, BW King`s Park, 2.0, 54m2, 290000 EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Ekskluzivna zgrada koja se odlikuje najvišim standardom luksuza i kvaliteta - King's Park nalazi se do samog Savskog parka sa direktnim pristupom... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 5/15 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 300000€

Centar, Novi Sad

Centar Novog Sada, pešačka zona.Agencijska oznaka 1101106. CENA STANA JE 320000E +3% AGENCIJSKE PROVIZIJE . Prodaja salonskog stana u najatraktivnijoj... više

300.000€ (3 409 €/m²)

  • 3 soba
  • 88m²
  • 1/2 spratova

Stari grad, Atelje 212 - Milutina Bojića 78m2

Atelje 212, Stari Grad, Beograd

3.0, 78 m2 (terasa), 4/4, CG, lift, interfon, internet, KTV, klima, bez ulaganja Nepokretnost je smeštena u lepoj, kratkoj i slepoj ulici Milutina... više

315.000€ (4 038 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 4/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 276150€

Podbara, Novi Sad

Podbara, četvorosoban, vrhunska novogradnja, 104m2..Agencijska oznaka stana 1102431, Novi Sad, Podbara.CENA 276150e +PDV+ Agencijska provizija... više

276.150€ (2 655 €/m²)

  • 4 soba
  • 104m²
  • 6/7 spratova

KUĆA-STAN!

Josićko naselje, Sombor

DVORIŠNI STAN! Manji objekat, zaseban,od cvrste gradnje,više je kao manja kucica koja se koristi u povrsini od 42m2,od čega je stan 35m2,uknjiženo.U... više

23.000€ (657 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • Prizemlje

Plac 23 ara odlična prilika samo 11000 eura

Budžino brdo, Jagodina

Na prodaju prostran plac površine 23 ara. Površina: 23a -Cena: samo 11.000€ -Ravan teren -Pogodan za različite namene -Mirna lokacija – idealno... više

11.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa, 133m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 4.0, 133m2 (terasa 31m2), 4/4, EG-podno grejanje, lift, interfon U kvalitetnoj novogradnji nalazi se trostran,... više

465.990€ (3 503 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 133m²
  • 4/4 spratova

VOZDOVAC RIPANJ 2248m2 , 23000e

Ripanj, Vozdovac, Beograd

Ripanj, Kovanluk, gradjevinski plac od 22.48 ari, uknjizen, uradjena konverzija. Prodaje se odlican plac na oko 1 km od centra Ripnja i na... više

23.000€ (10 €/m²)

  • 2248m²

Poljoprivredno i šumsko zemljište u Rači - ukupna površina 20164 m2

Centar, Rača, Rača

Na prodaju poljoprivredno i šumsko zemljište, u Rači, ukupne površine 20164 m2. Zemljište se sastoji od više parcela koje daju ukupno navedenu... više

5.000€ (0 €/m²)

  • 20164m²

Novi Beograd, West 65 - Omladinskih brigada 95m2

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

3.0, 95m2, 4/40, CG - gas, KTV, interfon, internet, klimatizovan, 7 liftova, luskuzan, dizajnerski, garaža, bez ulaganja Stan se nalazi na... više

590.000€ (6 210 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 95m²
  • 4.sprat

Voždovac, Banjica - Crnotravska 75m2

Banjica, Voždovac, Beograd

2.5, 75m2, 7/20, CG, tri lifta, klima, interfon, internet, KTV, dva mokra čvora Crnotravska ulica nalazi se u jednom od najtraženijih delova... više

230.000€ (3 066 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • 7/20 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 165000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1100270 - CENA JE 165 000 evra + agencijska provizija. Uknjižen dvosoban stan u užem Centru grada. Sastoji se iz dve veće... više

165.000€ (3 235 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 2/4 spratova

Troiposoban stan, 84m2, kod Doma zdravlja

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju izuzetan stan na top lokaciji kod Doma Zdravlja. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih... više

81.700€ (1 339 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 61m²
  • 10/10 spratova

Poljoprivredno zemljište 42 ara, Barič, Obrenovac - 42.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Prodaje se poljoprivredno zemljište od 42 ara u Bariču, smešteno na lepom i mirnom mestu. Približne dimenzije parcele su 52m x 78m. Plac se... više

42.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Odličan, pomoćni ekonomski objekat, 176m2, na placu 2.75ari, ozakonjen, Če?

Čečina, Doljevac, Doljevac

Na prodaju odličan pomoćni ekonomski objekat, uknjižene površine 176m2, spratnosti su+pr,+t, na parceli od 2, 75ari. Nalazi se u selu Čečina... više

19.000€ (107 €/m²)

  • 176m²
  • Prizemlje

Plac u Žunju 11,6 ari

Knić, Knić, Knić

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera , koji je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u građevinsko.... više

25.000€ (21 €/m²)

  • 1160m²

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

90.480€ (1 459 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 2/5 spratova

Na prodaju dvosoban stan 57 m² – Mala Vaga, Kragujevac-Moguća kupovina pute

Mala vaga, Kragujevac

Prodaje se dvosoban stan površine 57 m² u porodičnoj kući, u mirnom i lepo uređenom naselju Mala Vaga u Kragujevcu. Stan je funkcionalnog rasporeda... više

74.100€ (1 300 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • Prizemlje/2 spratova