Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10000 oglasa

Fina porodična kuća, 80m2, pr+1, plac 366m2, sa celokupnim imanjem od 3.7ha,

Gadžin han, Gadžin han, Niš

Na prodaju porodična kuća sa celokupnim imanjem od 3,7ha u selu Krastavče u opštini Gadžin Han. Nalazi se u Zaplanjskoj brdovitoj šumskoj... više

25.000€ (166 €/m²)

  • 150m²
  • 1/1 spratova

Kuća 187 m², 40 ari, Obrenovac, Mislođin – 150 000 € (NAMEŠTENO)

Mislođin, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju kuća u Mislođinu površine 187 m2, spratnosti Pr+PK na građevinskom placu od 39,73 ara. • Struktura: Prizemlje se sastoji od ulaznog... više

150.000€ (802 €/m²)

  • 187m²
  • .sprat

Plac, naselje Crvene Livade

Crvene livade, Jagodina

Tačna površina placa - 2.8a Smer ka naselju Crvene Livade više

12.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja, Kuća, Leskovac, Centar

Centar, Leskovac

Odlična porodična kuća u ulici Mostarska br.5, u blizini Doma zdravlja. Nekretnina je useljiva odmah i pogodna je za kupovinu putem kredita.... više

79.000€ (526 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

Kuća u blizini Sterijine u Surčinu

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Atraktivna, vrlo intetesantna spratna kuća površine u prizemlju 147m2 + 96m2 u potkrovlju do kojeg se stiže spoljnim, pokrivenim stepenicama.... više

350.000€ (1 440 €/m²)

  • 243m²
  • .sprat

Građevinsko zemjište 12 ari, Zvečka, Obrenovac - 25 000€

Zvečka, Obrenovac, Beograd

* Na prodaju građevinsko zemljište u Zvečkoj, opština Obrenovac, ukupne površine 11.78 ara, dimenzija 81 x 14m2 * Do placa se moze doci industrijskom... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zemun, Banijska, parking mesta u garaži ID#1377

Gornji grad, Zemun, Beograd

Prodaja parking mesta u garaži,Zemun,Banijska,17000eur +PDV 20% U ponudi su na prodaju više parking mesta u garaži u Zemunu,u Banijskokoj ulici.... više

17.000€ (1 307 €/m²)

  • 13m²

Novogradnja u Blizini Palilulske pijace, 48.94 m2

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u zgradi u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je... više

118.440€ (2 467 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • Prizemlje/5 spratova

Na prodaju plac u Lešju

Lešje, Okolina, Paraćin

Prodajemo plac u Lešju blizu manastira, pogodan za izgradnju porodične kuće ili vikendice. Pogodan je kao prilika za razvijanje turizma. više

6.800€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju komforan stan

Solaris, Jagodina

Komforan, sređen stan sa pripadajućom garažom i izlazom na dvorište koje je na korišćenje. Sastoji se od dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,... više

200.000€ (1 290 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 155m²
  • 1/3 spratova

Novi Sad, Centar - Komforan četvorosoban stan ID#1001097

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Pap Pavla. Predstavljamo četvorosoban stan u neposrednoj blizini centra grada, Futoške pijace, Osnovne škole ´ Petefi... više

280.000€ (2 916 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 96m²
  • 4.sprat

Planina, Centar, -, 3.0, 60m2, 186000 EUR

Centar, Zlatibor

Luksuzno, lepo uređen stan u luksuznom objektu Queen, potpuno opremljen, poseduje dnevni boravak, trpezariju i kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo... više

186.000€ (3 100 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 4.sprat

Kuća, selo Baličevac, Merošina 240m2, plac 33a

Merošina, Merošina, Merošina

Na prodaju kuća u selu Baličevac, udaljenom oko 15km od Niša, u opštini Merošina, sa okućnicom i pomoćnim ekonomskim objektima. Kuća je savremene... više

119.000€ (937 €/m²)

  • 127m²
  • Prizemlje

Grocka, Grocka (mesto), Kolubarska, 3.0, 95m2, 93500EUR

Grocka (mesto), Beograd

Agencijski ID: 132377, PR/II, uknjizen, novogradnja, parking. Uknjizen na 69m2 + 26m2 pripadajuce uknjizeno dvoriste. U blizini gradskog prevoza,... više

93.500€ (984 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²

Trosoban stan 78m2, centar, kod crkve Sv. Luka

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan 78m2, vodi se kao poslovni prostor, na jednoj od najtraženijih lokacija, u blizini crkve Sv. Luka. Stan se nalazi na... više

165.000€ (2 115 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 2/4 spratova

Plac u Vinogradima 25 ari

Vinogradi, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Vinogradima od 24,65 ari na potezu Desankin venac. Pogodno za gradnju, plac je građevinsko zemljište po kulturi voćnjak... više

100.000€ (40 €/m²)

  • 2465m²

Četvorosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 210000€

Cardak, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka - 3091491 - CENA JE 210 000e + AGENCIJSKA PROVIZIJA OD 3%. Uknjižena četvorosobna kuća na Čardaku. Kuća se sastoji od dnevnog... više

210.000€ (1 111 €/m²)

  • 189m²

Garsonjera NOVI SAD, 106000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101501. CENA stana 112.000 e + 3% agencijske provizije. Nekretnina bez ulaganja, uknjižena 1/1. Garsonjera od 34m2 pozicionirana... više

106.000€ (3 117 €/m²)

  • Garsonjera
  • 34m²
  • 4/7 spratova