Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10000 oglasa

Građevinsko zemljište 4.56 a, Solaris, Jagodina

Solaris, Jagodina

Građevinsko zemljište u Jagodini, u naselju Solaris, predstavlja odličnu priliku za gradnju u naseljenom delu grada. Plac je pravilnog oblika... više

37.900€ (83 €/m²)

  • 456m²

Kuća na selu blizu Bojnika

Bojnik

Veliki plac na kome se nalazi Porodična stambena zgrada i pomoćna zgrada. U kući postoji priključak struje, voda bunarska sa hidroforom. Hvala... više

21.000€ (403 €/m²)

  • 52m²
  • .sprat

Poslovni prostor u Ćupriji

Centar, Ćuprija

Poslovni prostor u strogom centru grada. Glavna ulica, pored Pošte. više

150.000€ (1 136 €/m²)

  • 132m²
  • 1/2 spratova

Plac za gradnju, industrijska zona, kod Yure 4310m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac, gradsko građevinsko zemljište u industrijskoj radnoj zoni Donje Međurovo, pored Yure i Shinvona. Plac se nalazi pored... više

156.000€ (36 €/m²)

  • 4310m²

Tripleks u užem centru grada

Obilićev venac, Medijana, Niš

Niš, Medijana, Obilićev venac, prodaje se stan od 108m2 u tri nivoa, na odličnoj lokaciji. Sastav stana: vpr) Ulazni hodnik, dnevna soba sa... više

160.000€ (1 481 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 108m²
  • vp/3 spratova

Zvezdara, Cvetkova pijaca, Podujevska, 3.0, 106m2, 238545 EUR

Cvetkova Pijaca, Beograd

U mirnom kraju okoline Olimpa tačno ispod Cvetkove pijace vrlo kvalitetna i moderna stambena zgrada sa prelepo uredjenim zelenim vrtom. Mogućnost... više

238.545€ (2 250 €/m²)

  • 3 soba
  • 106m²
  • 5/5 spratova

Plac 65 ari, Mislođin, Obrenovac - 45.000€

Mislođin, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac u građevinskom području u mestu Mislođin kod Obrenovca, površine 65.42 ara koji se prostire uz asfaltni put, sa mogućnošću priključenja... više

45.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Airport Garden - 2.0 lux stan sa garažom ID#599478

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

Airport Garden - 2.0 lux stan sa garažom U novom kompleksu Airport Garden za prodaju dvosoban stan površine 59m2. Stan se sastoji od predsoblja,... više

248.000€ (4 203 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 3/9 spratova

Petosobna kuća NOVI SAD, 310000€

Adice, Novi Sad

Adice, samostalna, komforna kuća na najboljoj lokaciji na uređenom i komotnom placu sa izlazom na dve ulice . Cena kuće je 310000 E + agencijska... više

310.000€ (1 741 €/m²)

  • 178m²

Prostran duplex stan – 122 m², Obrenovac (naselje Dudovi) - 250.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju izuzetno komforan i funkcionalan stan površine 122 m², smešten na 3. spratu stambene zgrade u mirnom i uređenom naselju Dudovi, Obrenovac.... više

250.000€ (2 049 €/m²)

  • soba
  • 122m²
  • 3.sprat

Voždovac, Beli potok, -, Kuća, 465m2, 620000 EUR

Beli Potok, Beograd

Nesvakidašnja, JEDINSTVENA ponuda, nadomak Beograda, prelepo imanje od 12.5a na kom se nalaze dve kuće - prva je 256m2, strukture 7.0, a druga... više

620.000€ (1 333 €/m²)

  • 465m²

Na prodaju apartman na Zlatiboru

Zlatibor

Prodajemo potpuno opremljen stan sa svim nameštajem i tehnikom . Stan se nalazi u prizemlju u kompleksu Zlatiborski konaci. Moguća je kupovina... više

95.000€ (2 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/4 spratova

Grocka, prostrana kuća, 333m2

Grocka, Grocka, Beograd

Grocka, Bulevar revolucije, kuća 297m2+36m2 pomoćnih objekata, 2 terase, PR+2, uknjižena samostojeća kuća na placu od 11,16 ari. Ova kuća,... više

280.000€ (840 €/m²)

  • 333m²
  • .sprat

Kuća, Seosko domaćinstvo sa kućom 150 m2 , 1, 88 ha -Veliko polje, Obrenovac

Veliko polje, Obrenovac, Beograd

Na prodaju kuća i seosko imanje u Velikom Polju kod Obrenovca , na samom Valjevskom putu. Stambena kuća je ukupne površine 150 m2 , spratnosti... više

170.000€ (1 133 €/m²)

  • 150m²
  • /2 spratova

Kuća sa lokalima u Grejaču kod Aleksinca, 126 m2, na 11 ari placa

Grejač, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju kuća u Grejaču kod Aleksinca, 126 m2 u osnovi, na 11 ari placa. Nalazi se na glavnoj ulici, u neposrednoj blizini škole i autobuske... više

28.000€ (222 €/m²)

  • 126m²
  • Prizemlje

Na prodaju starija kuća 67m² sa velikim imanjem 51a, Orašac - 18.000€

Orašac, Obrenovac, Beograd

Prodaje se starija kuća površine 67 m², uz staru štalu, na izuzetno velikom placu ukupne površine 51,26 ari, od čega je 23 ara bagremove šume.... više

18.000€ (268 €/m²)

  • 67m²
  • .sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 256470€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1094134 Uknjižen četvorosoban duplex, na odličnoj lokaciji u centru, u delu koji gravitira ka pozorištu. Zgrada je novije... više

256.470€ (2 374 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Novo naselje - Uknjižen dvosoban stan ID#1001098

Novo naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Novo naselje, ulica Momčila Tapavice. Predstavljamo dvosoban stan nalepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini Bulevara... više

101.350€ (2 471 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 5.sprat