Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 9958 oglasa

Zaovinsko jezero-Tara, 80m2, plac 121 ar

Mokra gora, Tara, Užice

Na prodaju razrađeno seosko domaćinstvo na Zaovinskom jezeru -Tara. U nacionalnom parku Tara na 1.100 m nadmorske visine, plac 121 ar, sa izlazom... više

600.000€ (7 500 €/m²)

  • 80m²
  • .sprat

Kragujevac, stan na trećem spratu u ekskluzivnoj zoni 61,42 m2, u izgradnji

Centar, Kragujevac, Kragujevac

U ekskluzivnoj zoni, nadomak samog, strogog, centra grada, na prodaju stan u izgradnji površine 61,42 m2. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade... više

135.125€ (2 215 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 3.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 232000€

Novo Naselje - JugoviĆevo, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101571 CENA 232.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se veliki trosoban stan na Novom Naselju-Jugovićevo. Stan se sastoji... više

232.000€ (2 367 €/m²)

  • 3 soba
  • 98m²
  • 3/4 spratova

Novi Beograd, Blok 72 - Mileve Marić Ajnštajn, 43m2

Blok 72, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 72 - Mileve Marić Ajnštajn 1.5, 43m2 (lođa 2m2), 5/6, CG, lift Prodaje se odličan jednoiposoban stan u bloku 72. Stan je... više

173.000€ (4 023 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 5/6 spratova

NOV poslovno- magacinski objekat od 7800 m2

Dobanovci, Surčin, Beograd

Prodaje se NOV poslovno- magacinski objekat od 7800 m2 u Dobanovcima. Objekat ima 6900m2 magacinskog prostora i 900m2 poslovnog prostora na... više

7.800.000€ (1 000 €/m²)

  • 7800m²
  • Prizemlje

Voždovac, Kumodraž - Daljska 20 ara

Kumodraž , Voždovac, Beograd

Plac, 20a, voda i struja, uknjižen Kumodraž je poznati deo opštine Voždovac, nalazi se između Jajinaca i Velikog Mokrog Luga. U prilici smo... više

200.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

U ponudi porodična kuća sa imanjem u Erdeču

Erdeč, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u naselju Erdeč sa imanjem. U osnovi 112m2 stambenog prostora sa pomoćnim objektima na 1668 m2 placa i još 15943m2 zemljišta..... više

100.000€ (892 €/m²)

  • 112m²
  • Prizemlje

Planina, Centar, -, 3.0, 55m2, 121000 EUR

Centar, Zlatibor

Jako lepo sređen apartman u samom centru Zlatibora, u zgradi iznad restorana Gondola. Prodaje se potpuno opremljen, poseduje open space - dnevni... više

121.000€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 5.sprat

Savski venac, Ekonomski fakultet - Karađorđeva, 101m2

Ekonomski fakultet, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Ekonomski fakultet - Karađorđeva 5.0, 101m2, 1/5, TA, lift, interfon, parking Stambeno-poslovna zgrada pod zaštitom spomenika... više

349.800€ (3 463 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 101m²
  • 1/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 190000€

Liman 1, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102631 CENA 190.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen trosoban stan na Limanu 1, u neposrednoj blizini fakulteta,... više

190.000€ (2 968 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 9/10 spratova

2, 0/2, 5 lux renoviran uknjizen ID#5687

Banjica, Voždovac, Beograd

Funkcionalan odlicno osvetljen porodican stan sa 2 spavace sobe. Kompletno renoviran , maksimalno iskoriscen prostor, postoji mogucnost kupovine... više

205.000€ (3 306 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 21/24 spratova

Novi Beograd, Ledine, -, Kuća, 200m2, 340000 EUR

Ledine, Beograd

Komforna kuća, novije gradnje, spratna, višesobna - pet spavaćih soba, tri kupatila, uknjižena. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne... više

340.000€ (1 700 €/m²)

  • 200m²

Poljoprivredno zemljište, voćnjak u rodu u Malom Krčmaru kod Rače - ukupna

Centar, Rača, Rača

Na prodaju poljoprivredno zemljište, celina koju čine četiri parcele, njive 4.klase na kojima je podignut voćnjak, zasad šljiva, koje su u rodu.... više

36.000€ (1 €/m²)

  • 28437m²

Novi Sad, Telep, Jerneja Kopitara, 3.0, 63m2, 189000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 132324, I/III, lift, terasa, novogradnja. Na prodaju nov odmah useljiv trosoban stan na Telepu u ulici Jerneja Kopitara. Uz stan... više

189.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 1/3 spratova

Voždovac, Činovnička kolonija – Koste Jovanovića, 108m2

Činovnička kolonija, Voždovac, Beograd

Voždovac, Činovnička kolonija – Koste Jovanovića 4.5, 108m2 (dve terase 13m2), 1/1, TA Prodaje se odličan, četvoroiposoban stan, četvorostrano... više

360.000€ (3 333 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 108m²
  • 1/1 spratova

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu... više

91.300€ (1 472 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 62m²
  • /3 spratova

PRODAJA, 2.0 STAN U PARISKIM KOMUNAMA, NOVI BEOGRAD

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Prodaje se sredjen dvosoban stan, lako adaptibilan u trosoban, na Novom Beogradu, na prvom spratu novije i uredno odrzavane zgrade u parkovskom... više

187.000€ (3 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 1.sprat

U naselju Medak 2 ID#5714

Centar, Voždovac, Beograd

Izvorno jednoiposoban stan.Iz predsoblja ulazi se u sve prostorije.Potrebno je renoviranje. više

110.000€ (2 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Visoko prizemlje/8 spratova