Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10001 oglasa

KUĆA U NIZU

Ogledna stanica, Vranje

Projekat OGLED 2 - Vranje, novi stambeni kompleks od 11 kuća sa okućnicom - 7 kuća u nizu i 4 samostalne. Izgradnja po sistemu „KLJUČ U RUKE“... više

98.000€ (725 €/m²)

  • 135m²
  • .sprat

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

604.999€ (4 416 €/m²)

  • 4 soba
  • 137m²
  • 6.sprat

Kuća Kragujevac 400m2, Aerodrom

Aerodrom, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu 400m2 novije gradnje, naselje Aerodrom, na placu površine 6 ari. U pitanju su dve kuće površine 250 plus 150m2.... više

320.000€ (800 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje

Poljoprivredno zemljište 60 ari, Barič, Obrenovac - 15.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Bariču, smešteno na lepom i mirnom mestu. Udaljeno je 450m od asfaltnog puta. Približne dimenzije parcele... više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac u Vinorači, Jagodina, 19.32 a

Vinorača, Okolina, Jagodina

Tražite idealno mesto za gradnju porodičnog doma, vikendice ili investiciju? Na prodaju je prostran plac na odličnoj lokaciji u mirnom naselju... više

19.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Voždovac, Činovnička kolonija – Koste Jovanovića, 108m2

Činovnička kolonija, Voždovac, Beograd

Voždovac, Činovnička kolonija – Koste Jovanovića 4.5, 108m2 (dve terase 13m2), 1/1, TA Prodaje se odličan, četvoroiposoban stan, četvorostrano... više

360.000€ (3 333 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 108m²
  • 1/1 spratova

TOP INVESTICIJA U VRNJAČKOJ BANJI – GARSONJERA KOJA SE IZDAJE SAMA!

Vrnjačka Banja

U ponudi je luksuzna garsonjera u potpuno novoj zgradi u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom mestu u Srbiji, koje je puno tokom cele... više

46.750€ (1 870 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • Suteren/3 spratova

Plac na Koloniji od 8a

Kolonija, Jagodina

Prodaje se plac na Koloniji od 8 ari. više

10.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Surčin-Petrovčić, blizina centra-83a+118a

Petrovčić, Surčin, Beograd

Odlično poljoprivredno zemljište pravilnog oblika nadomak centra naselja Petrovčić, ukupne površine 201,51 ara. Front uz asfaltni put je 67... više

160.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

PALILULA VISNJICKA BANJA 263m2 , 2T , 340000e

Visnjicka Banja, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Visnjicka banja, Slanacki put, 6.0 kuca od 263 m2 sa 2 terase, na placu od 5.14 ari, PR + I, eg, brzo... više

340.000€ (1 292 €/m²)

  • 263m²

Novija, porodična kuća u mirnom naselju

Rit, Jagodina

Na prodaju – Novija,porodična kuća u mirnom naselju U ponudi je izuzetno kvalitetna i funkcionalna kuća, idealna za jednu ili dve porodice,... više

145.000€ (1 066 €/m²)

  • 136m²
  • .sprat

Palilula, Karaburma - Garsije Lorke, 59m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Garsije Lorke 2.0, 59m2, PR/1, TA U prizemlju manje zgrade tipa porodične kuće, prodaje se dvosoban stan sa garažom.... više

97.350€ (1 650 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • Prizemlje/1 spratova

Veliki plac u Dobanovcima

Dobanovci, Surčin, Beograd

Prvi put u oglasu prodaje se veliki plac u samom centru Dobanovaca veličine od oko 83 ara (kao gradsko gradjevinsko zemljište). Do placa se... više

581.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Voždovac, Dušanovac, Tomazeova, 5.0, 164m2, 290000 EUR

Dušanovac, Beograd

Prodajemo petosoban dupleks stan od 164m2 u neposrednoj blizini Dušanovca, administratinog i trgovačkog centra Opštine Voždovac. Stan se nalazi... više

290.000€ (1 768 €/m²)

  • 5 soba
  • 164m²
  • 1/2 spratova

Novogradnja, Dvoiposoban, Palilula,Parking, PDV, lift

Kalač brdo, Palilula, Niš

Eksluzivna prodaja stana u izgradnji na Paliluli, sa panoramskim pogledom na grad. Durmitorska ulica, u neposrednoj blizini Hotela „Tami residence“... više

96.970€ (1 763 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 1/5 spratova

PRODAJA, TROSOBAN PREMIUM STAN - BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

892.888€ (6 332 €/m²)

  • 3 soba
  • 141m²
  • 19.sprat

Parcele za izgradnju kuća u Panjevačkom Ritu gradska lokacija Jagodina

Panjevački Rit, Jagodina

Isti vlasnik prodaje 5 parcela za izgradnju kuća na gradskom građevinskom zemljištu sa izvedenim priključkom za struju do placeva i prilaznim... više

8.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Trosobna kuća RAKOVAC, 103000€

Salaksije, Novi Sad

Agencijska oznaka 3090153. Na prodaju kuća na Salaksijama od 120 m2, uknjišena kao vikendica na 41 m2. Donji deo kuhinja sa ostavom, kupatilo,... više

103.000€ (858 €/m²)

  • 120m²