Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 9958 oglasa

KUĆA JOSIĆKO NASELJE

Josićko naselje, Sombor

KUĆA! Josićko naselje, u mirnom kraju..Poseduje veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom podignuto dva stepenika, plus tri sobe i kupatilo.Lepog... više

93.000€ (715 €/m²)

  • 130m²
  • .sprat

Petosobna kuća KAC, 293550€

Kac, Kać

Uknjižena kuća u Kaću na placu od 1056 m2. Kuća ima Sureten, visoko prizemlje i sprat. Suteren se sastoji od dve garaže, radionice, letnje kuhinje,... više

293.550€ (772 €/m²)

  • 380m²

Stan niže spratnosti

Centar, Paraćin

U ponudi renovirani stan sa pvc stolarijom, elektronskim podizačima roletni. Iz ulaznog hodnika se ulazi u kihinju sa trpezarijom gde je moguće... više

33.000€ (916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • .sprat

Budva-Bečići, uknjižena kuća

BECICI, Budva

Uknjižena kamena kuća tradicionalnog mediteranskog stila na Crnogorskom primorju sa četiri studio apartmana, po dva na svakom spratu, zatim... više

450.000€ (2 142 €/m²)

  • 210m²
  • .sprat

Petosoban stan NOVI SAD, 450000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101856 - CENA 450000 + 3% agencijska provizija. Petosoban salonac u samom centru Novog Sada blizu pošte, pozorišta i Katedrale.... više

450.000€ (2 903 €/m²)

  • 5 soba
  • 155m²
  • 1/4 spratova

Šestosobna kuća NOVI SAD, 446600€

Centar, Novi Sad

Centar, porodična kuća sa tri stambene jedinice , 180m2 bez ulaganja! Pogodna za život ili tihu poslovnu delatnost. Vredi pogledati !+++ Agencijska... više

446.600€ (2 481 €/m²)

  • 180m²

Čukarica, Ostružnica, Prote Marka 25, 6a, 27000EUR

Ostružnica, Beograd

Agencijski ID: 128810, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija je cena niza od 35.000€ posrednicka... više

27.000€ (45 €/m²)

  • 600m²

LOKAL NOVI SAD, 445500€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka lokala 8089762 , cena lokala je 450.500 e sa PDV om + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Telep, 208 m2, donji deo lokala je... više

445.500€ (2 141 €/m²)

  • 208m²

PLAC IZ SNOVA ZA VIKENDICU – MAJUR, 12.58a

Majur, Okolina, Jagodina

Bežanje iz grada nikad nije bilo bliže. Na prodaju plac u Majuru površine 12.58 ari – savršen za vikendicu, odmor i punjenje baterija. Zamisli... više

12.580€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac, Nikola Tesla

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u naselju Nikola Tesla u blizini Home Centra Vuk. Plac je velicine 417 m2, pogodan za gradnju, četvrtastog... više

30.000€ (71 €/m²)

  • 417m²

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe, 76m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 2.5, 76m2 (dve terase 7m2), 5/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude... više

287.166€ (3 778 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 76m²
  • 5/8 spratova

"Zemljište, Vladičin Han ​"

Vladičin Han, Vladičin Han, Vladičin Han

"Na prodaju zemljište u selu Jelašnica kod Vladičinog Hana, KO Surdulica, zemljište je blizu puta, a pored same parcele prolazi reka, kao i... više

57.000€ (2 €/m²)

  • 19961m²

Na prodaju kuća u centru Niša, 375m2

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u centru Niša, ukupne površine 375m2. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje kuće je kompletno renovirano... više

299.900€ (799 €/m²)

  • 375m²
  • Prizemlje/2 spratova

Vikendica na Zlatiboru

Zlatibor

Prodajemo jedinstvenu drvenu kuću na Zlatiboru od sibirskog kedra, 111m2, puna ručno obrađena oblica (prečnik 35cm). Savršena lokacija: 2,5... više

300.000€ (2 702 €/m²)

  • 111m²
  • /2 spratova

Poljoprivredno zemljište 2, 82 ha, Trstenica, Obrenovac - 36.000€

Trstenica, Obrenovac, Beograd

Na prodaju poljoprivredno zemljište ukupne površine 282 ara, u Trstenici kod Obrenovca. Sastoji se od 3 parcele. Udaljenost od asfaltnog puta... više

36.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stari grad, Dorćol - Cara Dušana 33m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

1.5, 33m2 sa terasom, 3/5, LUX, inverter/podno grejanje, interfon, internet, podrum, ktv. Nepokretnost se nalazi u epicentru grada, na Dorćolu,... više

170.000€ (5 151 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 3/5 spratova

Gradska lokacija, Centar, Moše Pijade, 3.0, 77m2, 144000 EUR

Centar, Pančevo

Stan u izgradnji u pametnoj-sigurnoj zgradi sa smart ip video interfonom i 4p sigurnosnim sistemom, građenoj sa najsavremenijim materijalima... više

144.000€ (1 870 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 1/4 spratova

Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova, 67m2

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik - Jovana Ćirilova 2.5, 67m2 (lođa 4m2), 3/5, EG/podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi... više

241.315€ (3 601 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 3/5 spratova