Prodaja, mesto nis, opstina pantelej, naselje durlan

Pronađeno 254 oglasa

Plac u poslovnoj zoni, 3108 m2

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju plac na Viniku, u poslovnoj zoni. Ukupna površina placa je 3108m2, ulazni front je oko 38m2, dubina oko 80m. Asfaltni prilaz, komunalije... više

33.000€ (10 €/m²)

  • 3108m²

Na prodaju plac podvinik, 781m2

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju plac u blizini autoputa, na veoma atraktivnom mestu. Plac je površine 781m2. Plac se vodi kao gradsko građevinsko zemljište. Uknjižen... više

16.000€ (20 €/m²)

  • 781m²

Plac u Knez selu, u vikend naselju

Knez selo, Pantelej, Niš

Prodaje se plac površine 2463m2. Plac se nalazi u viken naselju u Knez selu, pogodan za gradnju vikendice i kuće , posto su u blizini priključci... više

20.000€ (8 €/m²)

  • 2463m²

Prodaje se parcela u blizini vinoskog podruma Malča. Parcela je trenutno poljo

Malča, Pantelej, Niš

Prodaje se parcela od 935m2, pogodna za izgradnju kuće ili vikendice. U blizni su kuće i dostupni su svi priključci , za struju vodu i kanalizaciju.... više

16.000€ (17 €/m²)

  • 935m²

Kuća, Pantelejska crkva

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na podaju odlična porodična kuća u naselju Pantelej. Blizu su Pantalejska crkva, novi Somborski Bulevar, prema tehničkim fakultetima, brojni... više

290.000€ (647 €/m²)

  • 448m²
  • 1/2 spratova

Vikendica, 10 ari plac,Vinik

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju nezavrsena vikendica na Viniku pored auto puta, sa pogledom na grad. Vikendica se sastoji od prizemlja... više

110.000€ (948 €/m²)

  • 116m²
  • Prizemlje

Plac, Gornja Vrežina 1754m2

Gornja Vrežina , Pantelej, Niš

Na prodaju plac u Nišu, u Gornjoj Vrežini, pored autoputa. Plac je poljoprivredno zemljište. Površina placa je 1754m2, uknjižen, privatna svojina... više

75.000€ (42 €/m²)

  • 1754m²

Poslovni prostor, Pantelej, 87m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju odličan poslovni prostor, u mirnom delu grada, na Pantaleju. Objekat ima 87m2, novije je gradnje. Nalazi se u prizemlju, moze se... više

85.000€ (977 €/m²)

  • 87m²
  • Prizemlje

Plac, Donja Vrežina 2625m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju plac u Nišu, u Donjoj Vrežini. Plac je gradsko građevinsko zemljište. Površina placa je 2625m2, uknjižen, privatna svojina 1 kroz... više

27.500€ (10 €/m²)

  • 2625m²

Na prodaju plac na Čegarskom putu, 2963m2

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju plac na Čegrskom putu, površine 2963m2, Uknjizen kao poljoprivredno zemljiste podnet zahtev u katastru za promenu namene iz poljoprivrednog... više

149.000€ (50 €/m²)

  • 2963m²

Retko u ponudi, izvanredna kuća 560m2, 650m2 plac, Pantelejska crkva

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju prelepa porodična kuća odlične gradnje u blizini Pantelejske crkve. Nalazi se na lepoj lokaciji za miran porodični život, udaljena... više

460.000€ (821 €/m²)

  • 560m²
  • 1/2 spratova

Na prodaju plac

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju plac na Viniku, naselje Kovanluk. Površina je 4181m2. Uknjižen je kao gradsko građevinsko zemljiste. Ima mogućnost priključka na... više

83.620€ (20 €/m²)

  • 4181m²

Plac, Donja Vrezina, 57 ara

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju plac u Donjoj Vrezini ukupne povrsine 57 ara. Nalazi se u neposrednoj blizini Donjovrezinskog groblja. Plac... više

71.000€ (12 €/m²)

  • 5700m²

Stambeno poslovni objekat, Donja Vrežina

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stambeno poslovni objekat u naselju Donja Vrežina u blizini Svrljižanke. Pogodan je za porodično stanovanje i obavljanje više delatnosti.... više

360.000€ (514 €/m²)

  • 700m²
  • 2.sprat

Kuća, Durlanska Pijaca

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju kuca u neposrednoj blizini Durlanske pijace. Kuca je povrsine 100m2 u osnovi, ukupne povrsine oko 300m2.... više

350.000€ (1 166 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje

Plac na Matejevačkom putu 698 m2

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju plac na Matejevačkom putu 698 m2. Nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini autoputa, restorana Romansa, do same ulice .Plac je gradsko... više

139.200€ (199 €/m²)

  • 698m²

Plac, Donja Vrežina 9.97 ari

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju plac u Donjoj Vrežini 9.97 ari,gradsko građevinsko zemljište,dozvoljena gradnja.Nalazi se u naseljenom mestu,ima izlaz na asfaltiranu... više

51.500€ (51 €/m²)

  • 997m²

Plac Branko Bjegović

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac u novom naselju Branko Bjegović u neposrednoj blizini osnovne škole Ivo Andrić i vrtića Panda. Plac je gradsko građevinsko... više

210.000€ (41 €/m²)

  • 5120m²