Prodaja, agencija prizma nekretnine 2684

Pronađeno 113 oglasa

Kuća u centralnom delu Ćićevca

Centar, Ćićevac

Na velikom placu se prodaje kuća sa tvrdom ploćom površine 105m2, kao i pomoćni objekat površine 50m2. Kuća poseduje i podrum kao plac površine... više

70.000€ (451 €/m²)

  • 155m²
  • .sprat

Plac u mirnom delu grada

Vrapčane, Paraćin

više

12.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Njiva u Lozici

Ostalo, Okolina, Paraćin

Cela parcela 1172m2 više

26.100€ 0 €/m²)

  • 0m²

STAN SA ODVOJENOM KUHINJOM I TRPEZARIJOM

XI Kongres, Paraćin

Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevni boravak, spavaća soba, kupatilo, lođa,terasa.Podovi su obloženi parketom.... više

50.000€ (833 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • .sprat

Kuća na selu blizu Bojnika

Bojnik

Veliki plac na kome se nalazi Porodična stambena zgrada i pomoćna zgrada. U kući postoji priključak struje, voda bunarska sa hidroforom. Hvala... više

21.000€ (403 €/m²)

  • 52m²
  • .sprat

Veliki plac sa plastenicima u okolini Paraćina

Šavac, Okolina, Paraćin

Na placu od 28.94 ari postoj pet plastenika sa centralnim grejanjem. Zkupna površina plastenika je ukupno 940m2, od kojih: jedan je 400m2 3... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Tri objekta na placu od 10, 65 ari

Novo Selo, Paraćin

U ponudi spratna kuća građevinske površine 200m2+ porodična stambena zgrada 72, pomoćna zgrada 72m2 više

90.000€ (316 €/m²)

  • 284m²
  • .sprat

Kuća sa prelepim pogledom na grad

Karađorđevo brdo, Paraćin

Kuća se sastoji od prizemlja i sprata Lepo uređena. Predat zahtev za ozakonjenje. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas.... više

44.000€ (423 €/m²)

  • 104m²
  • .sprat

Porodična stambena zgrada pr+po

Karađorđevo brdo, Paraćin

Objekat je sazidan u tri nivoa sa voćnjakom ograđenim, struja, voda Izuzetna lokacija za odmor .Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili... više

40.000€ (333 €/m²)

  • 120m²
  • .sprat

Placevi sa dobrom cenom

Dankovo, Paraćin

U ponudi 4 placa po ceni od 1000e/ar sa sledećim površinama: 1. 3,7 ari +0,47 ari = 4,17 ari 2. 3,99 ari + 0,47 ari = 4,46 ari 3. 4,73... više

4.170€ 0 €/m²)

  • 0m²

Ukrovljena kuća

Gloždak, Paraćin

više

40.000€ (238 €/m²)

  • 168m²
  • .sprat

Tri placa različitih površina

Striža, Okolina, Paraćin

Plac 4 ara 12000 eur-a plac 3,9 ara do Carigradskog druma 13650 plac 102,87 ari 80000 eur-a. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj... više

12.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Luks novi stan u centru Paraćina

Centar, Paraćin

Nalazi se u mirnoj ulici u centru Paraćina na manje od 50 metara od glavne ulice i na samoj je ivici pešačke zone. Zgrada Rezidencije ima recepciju,... više

113.595€ (1 514 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • .sprat

Lokal na izuzetno lepoj lokaciji

Centar, Paraćin

U STROGOM CENTRU Paracina prodajem POSLOVNI PROSTOR-LOKAL OD 85,4m2. Bez ulaganja. Pogodan za sve delatnosti. Uknjizen. Hvala što ste izdvojili... više

175.000€ (2 058 €/m²)

  • 85m²
  • .sprat

Plac blizu industrijske zone u Paraćinu

Zmič, Paraćin

Plac pogodan za različite namene.Mogućnost dokupovine još 3 hektara. Za ozbiljne kupce vredno pogledati. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme... više

160.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Šumsko zemljište-

Izvor, Okolina, Paraćin

Šumsko zemljište se nalazi preko puta parking prostora ispod Čestobrodice. Hvala Vam što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas Želimo... više

6.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac u Dankovu

Dankovo, Paraćin

šahta za vodu ima više

6.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stambeno poslovni objekat na prometnoj lokaciji

Zmič, Paraćin

Objekat se sastoji od prizemnog poslovnog dela površine 208m2, pogodan za razne vrste delatnosti i spratnog stambenog dela. Na placu postoji... više

159.000€ (278 €/m²)

  • 570m²
  • .sprat