Prodaja, agencija kardinal residence doo 8893

Pronađeno 219 oglasa

Stan na mirnoj lokaciji u Smederevu

Centar, Smederevo

Dvosoban stan na mirnoj lokaciji ,u naselju Kovačićevo Ima veliku terasu više

69.000€ (1 254 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 2.sprat

Plac 15a u Panjevačkom Ritu, Jagodina

Panjevački Rit, Jagodina

Na prodaju plac u Jagodini, u naselju Panjevački Rit. Plac se nalazi na mirnoj i pristupačnoj lokaciji, što ga čini odličnim izborom za različite... više

16.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

NA PRODAJU – PLAC 4 ara u Jagodini!

Kupusara, Jagodina

Prodaje se građevinski plac površine 4 ara, idealan za izgradnju porodične kuće ili vikendice! -Lokacija: Jagodina (Sarina međa) - Površina:... više

14.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Čumiću

Čumić, Okolina, Kragujevac

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 81,99 ari, idealno za sadnju i uzgoj. Njiva se nalazi u Čumiću na 20ak km od Kragujevca, sa dobrom... više

49.194€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodajem stan u centru Kragujevca

Centar, Kragujevac

Na prodaju stan površine 45 m² u samom centru Kragujevca, u neposrednoj blizini škole. U stanu ostaje kuhinja. Stan se nalazi na mirnoj lokaciji,... više

83.000€ (1 844 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 4/4 spratova

Nov lokal u glavnoj ulici po ceni nižoj od cene stana

Pivara, Jagodina

Lokal je nov, uz glavnu ulicu gde je velika frekventnost ljudi.MOGUĆA ZAMENA ZA STAN!!! 42m2 u nivou (to je uknjižena kvadratura) + 33m2 magacina... više

65.000€ (866 €/m²)

  • 75m²
  • .sprat

Parcela od 20 ari pored glavnog puta sa strujom i vodom!

Trnava, Jagodina

PARCELA NA TOP LOKACIJI –na 600 metara od centra Jagodine! 5000 e/aru Na prodaju gradsko građevinsko zemljište uz glavni put na Trnavskom putu... više

102.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Jednosoban stan lepog rasporeda

Tabane, Jagodina

Stan se nalazi u visokom prizemlju, na odličnoj lokaciji u blizini Pedagoškog fakulteta, parka i velikog marketa. Idealan je kako za starije... više

45.000€ (1 071 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/4 spratova

Prodaje se kompletno namešten stan 50m2 – naselje Tabane, Jagodina

Tabane, Jagodina

Na prodaju stan ukupne površine 50m², koji se nalazi u mirnom naselju Tabane, u neposrednoj blizini Pedagoškog fakulteta. Stan se prodaje sa... više

56.000€ (1 120 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 4/4 spratova

Kuća 219 m² u Međulužju na 3km od Selters banje

Međulužje, Mladenovac, Beograd

Na prodaju kuća sa pomoćnim objektima, smeštena na samo 3 km od Selters banja, u mirnom i prijatnom okruženju idealnom za porodičan život ili... više

150.000€ (684 €/m²)

  • 219m²
  • 1.sprat

Na prodaju parcela na Đurđevom brdu, 92, 78 ara

Đurđevo brdo, Jagodina

Na prodaju parcela na Đurđevom brdu, površine 92,78 ara Idealna prilika za investiciju! Zakažite razgledanje u terminu kada Vama najviše odgovara!... više

56.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

EKSKLUZIVNA PONUDA – Moderan dupleks u samom centru Jagodine!

Centar, Jagodina

✨ EKSKLUZIVNA PONUDA – Moderan dupleks u samom centru Jagodine! ✨ Prodaje se izuzetan trosoban dupleks u najtraženijem delu Jagodine – idealan... više

89.000€ (1 072 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 8/8 spratova

Novogradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA – POVRAĆAJ PDV-a! Tražite savršeno mesto za život ili sigurnu investiciju? Predstavljamo vam modernu zgradu u izgradnji,... više

80.595€ (1 366 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 2/5 spratova

Prodaje se stan – Naselje Aerodrom, Kragujevac | 63 m²

Aerodrom, Kragujevac

Na prodaju komforan i svetao stan u mirnom i uređenom delu naselja Aerodrom. Stan ima ukupnu površinu 63 m² i idealan je za porodično stanovanje... više

97.500€ (1 547 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 63m²
  • 5/5 spratova

Stanovi u izgradnji-izuzetno kvalitetna gradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

Povraćaj PDV-a U cenu stana j uključeno: -etažno grejanje na gas (svaki stan poseduje gasni kotao) -šestokomorna stolarija REHAU bele boje,tri... više

95.360€ (1 490 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • 6/7 spratova

Na prodaju plac 7, 5 ari – Jagodina, Sarina međa

Kupusara, Jagodina

Prodaje se plac od 7,5 ari na odličnoj lokaciji u Jagodini – Sarina međa, u neposrednoj blizini industrijske zone. -Lokacija: Jagodina, Sarina... više

35.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini centra Kragujevca 334m2

Vašarište, Kragujevac

U ponudi je izuzetna porodična kuća na jedinstvenoj lokaciji. Raspored prostorija: -Suteren: tri prostorije, kotlarnica i toalet -Prizemlje:... više

455.000€ (1 362 €/m²)

  • 334m²
  • .sprat

Na prodaju dvosoban stan 57 m² – Mala Vaga, Kragujevac-Moguća kupovina pute

Mala vaga, Kragujevac

Prodaje se dvosoban stan površine 57 m² u porodičnoj kući, u mirnom i lepo uređenom naselju Mala Vaga u Kragujevcu. Stan je funkcionalnog rasporeda... više

74.100€ (1 300 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • Prizemlje/2 spratova