Prodaja, agencija kardinal residence doo 8893

Pronađeno 219 oglasa

PRODAJA PLACA – Mala Moštanica, 9, 46 ari

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac površine 9,46 ari u naselju Mala Moštanica, idealan za izgradnju porodične kuće ili vikendice. Plac se nalazi u mirnom i prijatnom... više

12.300€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stanovi u izgradnji-izuzetno kvalitetna gradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

Povraćaj PDV-a U cenu stana j uključeno: -etažno grejanje na gas (svaki stan poseduje gasni kotao) -šestokomorna stolarija REHAU bele boje,tri... više

95.360€ (1 490 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 64m²
  • 6/7 spratova

Plac u Vinorači, Jagodina, 19.32 a

Vinorača, Okolina, Jagodina

Tražite idealno mesto za gradnju porodičnog doma, vikendice ili investiciju? Na prodaju je prostran plac na odličnoj lokaciji u mirnom naselju... više

19.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Nova spratna kuća u miru Kočinog sela – Vaša prilika za idealan dom! Spuš

Kočino selo, Okolina, Jagodina

Pronađite svoj mir u srcu prirode. Prodajemo novu, uknjiženu kuću od 151 m² u Kočinom selu, na svega desetak minuta vožnje (7 km) od Jagodine.... više

60.000€ (397 €/m²)

  • 151m²
  • .sprat

Na prodaju luksuzno opremljen stan – 44 m², centar Zlatibora

Centar, Zlatibor

Prodaje se moderan i kompletno opremljen stan površine 44 m², smešten u samom centru Zlatibora, na izuzetnoj lokaciji pogodnoj kako za stanovanje,... više

98.000€ (2 227 €/m²)

  • soba
  • 44m²
  • 2/5 spratova

Novija, porodična kuća u mirnom naselju

Rit, Jagodina

Na prodaju – Novija,porodična kuća u mirnom naselju U ponudi je izuzetno kvalitetna i funkcionalna kuća, idealna za jednu ili dve porodice,... više

145.000€ (1 066 €/m²)

  • 136m²
  • .sprat

Renoviran, dvosoban stan u centru Ćuprije na top lokaciji-odmah useljiv!

Centar, Ćuprija

Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan u centru Ćuprije – useljiv odmah! Prodaje se izuzetno funkcionalan dvosoban stan u samom centru... više

49.500€ (916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 4/4 spratova

Topao i funkcionalan dvosoban stan sa garažom, mogućnost kupovine na kredit!

Strelište, Jagodina

Ukoliko tražite stan koji odiše toplinom doma, nalazi se u mirnom kraju, a pritom nudi funkcionalan raspored i niske mesečne troškove – ovaj... više

68.000€ (1 283 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/1 spratova

Prodaju se dve kuće u naselju Jabučar (Aerodrom)

Jabučar, Kragujevac

Prodaju se dve kuće u mirnom delu naselju Jabučar u Kragujevcu na placu od 3,97a. Prva kuća je površine 240m2 sledeće strukture: - Prizemlje:... više

149.000€ (620 €/m²)

  • 240m²
  • .sprat

Velika kuća u centru Majura ( kod Jagodine)

Majur, Okolina, Jagodina

VELIKA KUĆA 280m² + PLAC 38 ARI – CENTAR MAJURA (KOD JAGODINE) RETKA PRILIKA – PROSTOR, LOKACIJA I OGROMAN POTENCIJAL! Na prodaju prostrana... više

50.000€ (178 €/m²)

  • 280m²
  • .sprat

Poljoprivredno zemljište 15, 2a, Dragocvet, Jagodina

Dragocvet, Okolina, Jagodina

U ponudi je poljoprivredno zemljište površine 15,2 ari u naselju Dragocvet, nadomak Jagodine. Zakažite razgledanje u terminu koji Vama najviše... više

4.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju poljoprivredno zemljiše 186, 63a u VINORAČI

Vinorača, Okolina, Jagodina

Njiva se nalazi na mirnoj lokaciji, pogodna za obradu i različite vrste sadnje! Zakažite razgledanje u terminu koji Vama najviše odgovara!... više

1€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća sa bazenom u zelenoj oazi Sremske Kamenice

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi naše agencije izdvajamo ekskluzivnu kuću sa bazenom u Sremskoj Kamenici, jednoj od najtraženijih i najprestižnijih lokacija u neposrednoj... više

190.550€ (4 142 €/m²)

  • 46m²
  • /2 spratova

INVESTICIJA KOJA SE ISPLAĆUJE – Lokal 16 m², Tabane

Tabane, Jagodina

Prodaje se lokal od 16m² -Dobra pozicija -Površina: 16 m² -Pogodan za kancelariju, menjačnicu, agenciju, trafiku ili uslužnu delatnost - Dobra... više

9.000€ (562 €/m²)

  • 16m²
  • Prizemlje

Prodaja, Kuća, Novi Sad, Petrovaradin, Petrovaradin

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

više

395.850€ (1 552 €/m²)

  • 255m²
  • .sprat

Dvosoban stan na prodaju u Novom Sadu

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Na prodaju kompletno namešten i renoviran dvosoban stan (43 m²) na Adamovićevom naselju, Novi Sad. Stan se nalazi u kvalitetnoj starogradnji,... više

143.000€ (3 325 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 2.sprat

PRODAJE SE PROSTRANA KUĆA U VRNJAČKOJ BANJI!

Širi centar, Vrnjačka Banja

Na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Vrnjačkih Termi i Opštine, nalazi se ova impozantna samostalna kuća – savršena kako za miran porodični... više

230.000€ (766 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Na prodaju jednosoban stan u naselju Tabane, Jagodina – 41m², kompletno name

Tabane, Jagodina

U mirnom delu naselja Tabane nalazi se funkcionalan i lepo uređen jednosoban stan površine 41 m², smešten u prizemlju stambene zgrade. Idealan... više

45.000€ (1 097 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 41m²
  • Prizemlje/4 spratova